Jump to content

Podanie

ZMIEN SWOJ NICK
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: ZMIEN SWOJ NICK
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): http://steamcommunity.com/profiles/76561198007543193/home
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=ZMIEN+SWOJ+NICK

Staż w Counter-Strike 1.6: bd 5 lata
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9/10
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: ok 3 lata
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:tak, MIALEM NA TRZECH INNYCH SERWERACH, ALE ZREZYGNOWAŁEM BO TEN SERWER MI SIĘ SPODOBAŁ 
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiscie 
Czy posiadasz mutacje: TAK, OD DAWNA 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przypadkiem odnalazłam pośród innych serwerów Cs 1.6 i no spodobał mi się więc zostalem
Dlaczego właśnie ty? Jestem uczciwą osobą, nie daje bana za nic,  jestem aktywny codziennie po 10h

Takie fałszywe pi**y jak Kenny, czy KubusiekXD proszę o nie komentowanie tego posta jeżeli macie tak kłamać pi**y za*****e. Dobrze wiecie że gram dużo na serwerze, widujecie mnie często jak prowadzę, tylko nie rozumiem czemu tępe szmaty nie chcecie żeby ktoś miał admina? Myślicie że jak macie admina to możecie innych wyzywać i ponizac na serwerze. Nie pozdrawiam was pi**y. Kenny odrazu jest na nie przy wszystkich podaniach odkąd ma admina, pozdrawiam wszystkich z wyjątkiem tych 2pizd ?. 

Proponuje usunąć to coś. Masz kolego perma i jeszcze podanie napisałeś. Nie wiem kogo ty chcesz banować, chyba sam siebie.

PS: Niezłe podanie, szczególnie podpunkt o mojej osobie. Polecam tego użytkownika, to jest przyszłość naszego narodu.

Edited by Kenny

Piszesz podanie na admina mając zero kultury i ilorazu inteligencji kolego. Admin to wzór do naśladowania a nie "cham bez kultury". A poza Tym masz perma. Ile razy mają zamknąć Ci podanie żebyś zrozumiał że się nie dostaniesz. Proponuję warna dla tego osobnika za pisanie podań co 2-3 dni. Tyle z Mojej strony pozdrawiam.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.