Jump to content

SG free vip

PedalWBluzieStoPro
 Share

Recommended Posts

Miałbym propozycje wyrzucić z vipa sg, w godzinach 24-9 dosłownie cały dd2 jest w smołkach, przez co nie dość, że lagi się robią, może nie każdemu, ale też ludzie na oślep je rzucają byle gdzie. Kto by chciał przecież sobie dokupi, a tak jest nawalanka sg po mapie.

Z tym awp się zgodzę. Ale o sg mi chodziło w sensie, że nawalają jak popadnie, i wiadomo jest blokada na team flesh, ale znowu trolle dokupują sg i je rzucają przykładowo ostatnio widziałem typa, jak spamował he i sg na środek/anarchie. Było ich z 15 jak nie więcej, przez co przechodząc obok fpsy spadały do zera, a środek był całkowicie niewidoczny, czy też anarchia. Może nie zdarza sie bardzo często, ale uporczywe to jest jak się taki delikwent znajdzie.

Chciałbym nabić posta :default_tease2: i przy okazji przyłączyć się do tej propozycji bo jestem podobnego zdania co koledzy wyżej. Jak dla mnie to free vip  powinien być ograniczony tylko do menu broni i to jeszcze bez AWP  Po 24 snajperów respowych jest masa co mnie strasznie irytuje bo stoją całą runde i zoomują nie zwracając uwagi na jakiekolwiek cele...

5 godzin temu, Husarz napisał:

Chciałbym nabić posta :default_tease2: i przy okazji przyłączyć się do tej propozycji bo jestem podobnego zdania co koledzy wyżej. Jak dla mnie to free vip  powinien być ograniczony tylko do menu broni i to jeszcze bez AWP  Po 24 snajperów respowych jest masa co mnie strasznie irytuje bo stoją całą runde i zoomują nie zwracając uwagi na jakiekolwiek cele...

Jestem jak najbardziej za.

18 godzin temu, ENVYUS kennyS napisał:

Miałbym propozycje wyrzucić z vipa sg, w godzinach 24-9 dosłownie cały dd2 jest w smołkach, przez co nie dość, że lagi się robią, może nie każdemu, ale też ludzie na oślep je rzucają byle gdzie. Kto by chciał przecież sobie dokupi, a tak jest nawalanka sg po mapie.

Jestem również za ponieważ chcesz wychylić z awp a 4-5 typa smokuje ci mida.

Jestem przeciw. Jestem za, przeciw i neutralny. 

Zależy o czym mówimy. Z SG jest fajna rzecz, gdy 15 ludzi w teamie sie trafi o 2 w nocy i dwóch co rzucają w koło SG na środek. Zabawna jest reakcja niektórych, być może to ich komputery ale nagle robi się z 30 osób 20 i co drugi kick za ping (albo ode mnie bo mnie zabił). Z tym awp przesadzacie (psikłem i sprawdziłem w google czy dobrze pisze, tak jestem pijany) smoke są od tego. Zasłaniają środek, długą czyli ogólnie piszcie by ograniczyć jedno i drugie. Jak ograniczysz jedno to będzie więcej drugiego. Ogarnicz to i to, to będzie gó**o. Gra będzie dynamiczna, ale nic nie warta. Niech mają tę awpe oraz smoke, się biją ci co są głupi.

Memesio, trochę mnie nie zrozumiałeś. Mi nie chodzi o to, żeby popsuć grę czy coś w tym stylu, albo komuś uprzykrzyć. Sam wiem o czym mówisz, właśnie! Dynamika, sam latam rash, czasem awp, ale na blisko i najszybciej jak się da, nienawidzę czekać do końca rundy. A właśnie to smoke, i granie awp tylko WYDŁUŻA, i inni nie robią Tych celów, siedzą respowo/zielono z awpkami, sg też trzeba wyczekać, Tylko leci czas. A limit przy 15 graczach 3 awp na Team, i sg wyrzucenie przecież nie spowoduje tego, że nie wiem, z awp Cie zdejmą? Przecież ja nie mówie o blokadzie granatów, tylko wyrzuceniem z vipa - chcesz dokupisz. Inni nie będą rzucali byle gdzie, a bardziej doświadczony gracz, jak potrzebuje dokupi. Proste i logiczne jak to polepszy granie, wiele serwów tak ma, nie mówiąc o blokadach dokupienia podwójnych he/sg/fb i jakoś sie trzymają spoko. To nie serwer FFA, żeby nie blokować tego. Ja Tylko wyrażam opinie i propozycje jak to wygląda moim okiem snajpera. :')

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.