Jump to content

Reset Cod 201

d0naciak
 Share

Recommended Posts

Jak wiecie w nocy z ostatniego sierpnia na pierwszego września odbył się reset na naszym Codzie 201, wraz z resetem sporo zmian ale o nich niżej:

• Nowe RoundSound'y
  • Dodano awanse do klas premium!
  • Klasa Komandos - zmieniono 1/x szans na unik pocisku, natychmiastowe z noża teraz tylko pod PPM
  • Klasa Rusher - poprawiono trochę przyspieszenie 
  • Klasa Arktyczny Żolnierz oraz Agent Specjalny - agenta usunięto a umiejętności jego zostały wykorzystane w Żołnierzu
  • Perk Rykoszet - odbija teraz tylko 60% obrażeń
  • Perk Piroman - zmiana nazwy na Mina Taliba oraz wprowadzenie poprawek
  • Poprawa szczegółów w perkach i klasach o których zapomniałem
  • Nowe skiny
  • Nowe misje
  • Poprawiono usuwanie monet oraz skinów - od teraz jeżeli gracz przez chociaż 3 tygodnie nie wejdzie na serwer, jego monety oraz skiny zostaną usunięte w celu stałego czyszczenia zbędnych danych z plików
  • Poprawiono ucinający się opis klas

Oczywiście nie są to wszystkie zmiany jakie planujemy, by narobić Wam trochę ochoty mam zamiar jeszcze na dniach wgrać jakieś nowości, ale o nich dopiero jak wejdą w życie, widzimy się na serwerze!

Mi również zaimponowaliście :D ale jest do naprawy jeszcze jedna rzecz. Podczas gry grając na słuchawkach i nie tylko  szuka się gracza po tym że słychać jego kroki a tu jest tak zrobione że słychać go niewiadomo skąd a tak naprawdę jest za rogiem naprzykład. Przez to nieda się ustalić lokalizacji wroga i zlikwidować go szybciej . Proszę o poprawienie i gratulacje za taką pracę :D:0shoot:

maly dopisek z tego co wiem i slyszalem exp gildijny nie dziala i faktycznie nie jest on liczony za fraga jest podstawa 95 xp lub x2 180xp ale z gildi juz nie liczy mozna to poprawic? i dziekuje

misja z rozdzialu 3 ktora jest pt. wykonaj 30 razy cele mapy paka/hosty nie trybia hosty z paka sprawdze za chwile

Edited by TeKa

Te awanse klasy PREMIUM to trochę przesada. Sama z siebie jest mocna a co dopiero jak awansuje.. Reszta całkiem całkiem. Brakuje tylko paru nowych fajnych klas :). A tak btw to SNAJPER nie został poprawiony bo dalej jest to samo że np 10 lvl nie zabije na strzała 10 lvl.. Co oznacza "ŚMIERĆ" . Miało być poprawione lecz nie jest. Pozdrawiam.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.