Jump to content

BunnyHop - Niekończący się problem bez rozwiązania


Mistrz Wszystkich Krów
 Share

Blokada?  

23 members have voted

  1. 1. BLOKADA PRĘDKOŚCI?Recommended Posts

Witam

Chciałbym poruszyć temat który był już wcześniej wałkowany i zdaniem 95% zainteresowanych był słuszny. Stuff jednak uznał, że tak być nie może i zamknął temat. Ja nie mam zamiaru zostawić tego tak jak jest teraz. 

Sprawa ma się następująco: 

Na serwerze jak wszyscy wiemy są mikropłatności jak VIP czy SVIP z których serwer się jakby nie patrzeć utrzymuje, ale czy za tym musi iść przesadzona usługa; przepakowana dodatkami które nie powinny być ogólnodostępne? Mowa tutaj oczywiście o AutoBH które jest ( moim zdaniem  ) narzędziem terroru w całej historii JailBreak'ów w CS 1.6.  Trzeba się nad tym zastanowić. Co z tego, że ktoś płaci 23zł za usługę na 30 dni skoro niszczy tym samym frekwencję ludzi na serwerze. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją gdzie CT nie było przez 2/3 rundy... dlaczego zapytacie? Dlatego, że w enemy był SVIP... Nie dziwie się, jaką zabawę daje takie latanie i niszczenie gry zarówno CT jak i całej reszcie TT... Totalne niszczenie gry.

Co za tym idzie:

Proponuję ograniczenie SVIP'owi VELOCITY do 700. W najgorszym wypadku totalnie usunąć BHOP'a z ogólnego użytku i zostawić go tylko w ruletce. Nie ma także mowy o dodaniu go ( w drugim przypadku ) do sklepu nawet za szlugi, bo tego na serwerze jest więcej niż ludzi w historii CS'a.

Uważam, że problem zaznaczony w poprzednim TEMACIE brzmiący "SVIP jest drogi, więc musi mieć dużo do zaoferowania"

VIP:                                                                                                     SVIP:

PREFIX W TABELI I CHAT                                                                 PREFIX W TABELI I CHAT

130HP(więzień)/180HP(Strażnik)                                                   180HP(więzień)/230(strażnik)

100AP                                                                                                     100AP

Nie losuje 1HP oraz śmierci                                                              Nie  losuje 1HP oraz śmierci

Posiada BASEBALLBAT +DMG                                                         Posiada ŁOM +WIĘKSZE DMG

+2 Skoki                                                                                                    +3 Skoki

A teraz co dodatkowo posiada SVIP:

1.WIĘCEJ SZLUGÓW ZA FRAGA

2.WIĘCEJ OBRAŻEŃ Z AK/M4/DEAGLE

3.ZŁOTE MODELE AK/M4/DEAGLE

4.LINKA W CT

5. AUTO-BUNNYHOP

6. PRZYWITANIE PRZY WEJŚCIU NA SERWER.

 

Co daje nam 2x więcej dostępnych bonusów i to nie byle jakich. Większy DMG z Dwóch najlepszych karabinów w tej grze zarówno w CT jak i TT, linka pozwalająca praktycznie latać w dowolne miejsce, więcej szlugów za każde zabicie, co daje fest i jeszcze więcej oraz ten śmieszny BHOP który jak już zaznaczyłem wyżej jest zbyt OP.

 

Morał z tej bajki jest taki. SVIP dostaję mnóstwo dodatków różnicowo-cenowych ale jakim kosztem. Wyjście jest tylko jedno, zablokowanie bazowej prędkości BUNNYHOP'a na poziomie 700 Velocity. Na wielu serwerach takie rozwiązanie jest zastosowane i ludzie się z tym godzą, wiedzą że to dla dobra serwera a nie dla kaprysu jednego czy dwóch nastolatków klepiących niemca w hełm za każdym razem jak zrobią out z celi albo się zbuntują jednym strzałem z łoma.

 

Co do poprzedniego tematu:

Ktoś napisał... "Jakie są szanse 180HP/Łom vs 230HP/m4"

Szanse są ogromne biorąc pod uwagę fakt że taki delikwent nie ma zamiaru patrzeć po całej mapie ( bo kamer w du**e nie ma ) i szukać cwaniaczka na BH, bo musi prowadzić rundę dla innych więźniów którym taki ktoś niszczy rundy. Co za tym idzie; łom w plecy i 230HP zdjęte od ręki przy pełnej prędkości. Nie próbujcie wmawiać człowiekowi, że tak nie jest tylko dlatego że nie potraficie poradzić sobie bez przesadzonych boostów dających wam "władze" nad dzieciarnią. 

 

To samo zabawy:

Dziękujemy Ci o stwórco, że zabroniłeś BunnyHopa na zabawach... a nie wróć... Zabroniłeś go dłużej niż 15 sekund ale co z tego jak taki delikwent zatrzyma się na chwile i leci dalej. O zabawach dla CT już nie wspomnę. Gracze próbują ugrać coś dla siebie, bawią się, ale jaka to zabawa skoro i tak pierwszy zginiesz Ty niż Pro Elo Kozak latający po mapie z motorówką w odbycie zanurzoną po samo jelito cienkie.

 

TAK WYGLĄDA PRAWDA, TAK MA SIĘ SYTUACJA NA SERWERZE KTÓREJ NIKT ZE STUFFU NIE CHCE ZAUWAŻYĆ TYLKO Z TEGO WZGLĘDU, ŻE PODOBNO KASA UCIEKNIE.

 

NIKT NIE KAŻE USUWAĆ BUNNYHOPA, BO NA TO SIĘ NIGDY NIE ZGODZICIE, ALE ZAŁOŻYĆ BLOKADĘ VELOCITY MOŻNA I TO OD RĘKI. I WILK SYTY I OWCA CAŁA.

ZAPRASZAM DO KONWERSACJI ORAZ UDZIAŁU W ANKIECIE KTÓRĄ ZAMIESZCZAM WYŻEJ, ABY NIKT NIE MÓWIŁ ŻE NIKT TEGO NIE CHCE.

 

PROSZĘ O ZOSTAWIENIE TEMATU OTWARTEGO DLA UZYSKANIA ZDANIA GRACZY...

 

 

Edited by Mistrz Wszystkich Krów
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Fr3sh. napisał:

Jak mając 30 ammo nie umie się trafić chociaż raz to porażka.

 

Fresh sam masz z tym problem więc nie pisz że to porażka bo to jest żałosne. A poza tym co Ci zrobi strzał w nogę u Jednego svipa jak zazwyczaj leci więcej niż jeden. Jeżeli dla Ciebie to Tylko źle brzmi to gratuluję inteligencji.

Link to comment
Share on other sites

Król zgadzam się to prawdza lecz codziennie są svipy i vipy ale ludzie grają i rundy ogarniają, nie każdy się zbuntuje. I prowadzić się da.

Malina nie powiem że zawsze trafiam każdemu się zdarza nietrafić, ale zazwyczaj ogarniam uciekiniera i dalej prowadze.

Niemam nic do bh to urozmajica jak dla mnie rozgrywkę, ludzie zapłacili to korzystają.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że wyżej napisana propozycja to krok w dobrą stronę jeżeli chodzi o rozwój serwera. Sam wcześniej podobną składałem i argumentem zamykającym temat było to iż serwer musi się z czegoś utrzymać co jest moim zdaniem śmieszne bo przez używających BunnyHopa graczy serwer pustoszeje. Ludziom odechciewa się chodzić do CT na serwerze gdzie byle idiota z Svipem rujnuje całą przyjemność z rozgrywki, odechciewa się grać w tykające bomby czy inne dziadki mrozy na których po prostu nie mają szansy wygrać. (Polecam obejrzeć demka z paru ostatnich map to przekonacie się, że wcześniej wspomnianych zabaw nie wygrał żaden zwykły gracz). Po paru minutach na takim serwerze rozsądny człowiek wróciłby na CSsetti poszukać lepszego (który oczywiście znajdzie z łatwością, ponieważ jest ich wiele). Jeżeli chcemy aby społeczność się rozwijała i gracze wybierali ten serwer to usunięcie BH lub jego ograniczenie jest niezbędne. Osobiście uważam, że w Jailbreaku nie chodzi wyłącznie o to by się buntować co rundę ale o to by się śmiać i relaksować z innymi. Po co mam wchodzić do CT skoro w TT czeka na mnie stado osłów polujących na mój najmniejszy błąd i próbę do buntu? Lepszy gracz poradzi sobie z uciekającymi, ale co z ludźmi którzy pragną po prostu pograć w starego dobrego Jaila a nie strzelać do innych jak na aimmapie. Wiadomo, że na takim modzie nie spotyka się jakiś lanowych katów, którzy rozdają po 1 pestce na głowę, ale ludzi którzy grają w csa raczej casualowo i strzelają przeciętnie i dla nich zabicie 5 wylatujących z celi Vipów jest często nie wykonalne i tylko zniechęca do dalszej gry. Dlatego propozycja jest jak najbardziej słuszna i godna rozpatrzenia, ponieważ JailBreak powinien być serwerem przynoszącym frajdę z gry i każdy gracz powinien mieć do niej takie same prawa.

Jeśli chodzi o kwestię finansową to jestem pewny, że ludzie tak czy inaczej będą kupować Vipy i serwer na tym nie straci. Grałem na wielu innych gdzie możliwości vipa były o wiele mniejsze niż tu a i tak ludzie je kupowali. Jako iż mamy nowych opiekunów mam nadzieje, że coś się zmieni na lepsze i Jail zacznie się rozwijać.

Pozdrawiam

Edited by sernik
Link to comment
Share on other sites

@Fr3sh. bez urazy ale twoje argumenty są śmieszne, ciekawe co byś zrobił gdybyś tego vipa nie miał. Była kiedyś już taka propozycja i co się okazała osoby posiadające Svipy były przeciw (Dziwne prawda? Raczej nie) swoją drogą ciekawe co by napisali gdyby nie mieli tego vipa. Propozycja udała się do czarnej dziury. Sam mam już dosyć chodzenia do tego ct (Kto by tego nie miał) skoro widzę, że już na mnie będzie czekało kilka vipów, które nie dadzą mi nic zrobić (Oczywiście ogarnąć jednego, dwóch rozumiem da się to zrobić. Ale nie kiedy leci na mnie piątka z prędkością nad świetlnej) człowiek patrzy przez kratę na te ich pseudo bh (sam nie robię lepszego) i myśli sobie jaką to dzisiaj zajmę kwaterę na cmentarzu. Osobiście nie posiadam Svipa lub vipa i doskonale sobie radze, nie potrzebuje czego takiego aby wygrać rundę albo się zbuntować (Proszę spojrzeć na top życzeń lub buntów) dlatego też jestem za usunięciem tego dziadostwa ludzie mający vipa mają już i tak spore ułatwienia, nie muszą do tego mieć przywileju niszczenia gry innym graczom. 

Edited by Kenny
Link to comment
Share on other sites

@Kenny nie mogę się z Tobą nie zgodzić masz racje, bez vipów każdy ma inny punkt widzenia.

Wchodząc rano na serwer widzę jak nikt nie chce do ct jak jest kila svipów i myśląc o tym zgadzam się co to zabaw, 80% svipów robi bh z kosmosu i se łap.

Przyznaję wam rację i się podpisuje.

Link to comment
Share on other sites

Czy wam chodzi o Adama?

Tak to moim zdaniem mistrz BH.

Wiadomo, że jak on jest na serwerze to bunty cały czas. Jest kilku buntowników, takich jak Adam, lecz oni nie wykorzystują w pełni mocu abh.

 

Jestem na Nie usunięcia abh.

Teraz pomysł ode mnie. 

Jakby tak np. wprowadzić sklepik CT lub jakieś umiejętności które pomogą ogarnąć bunt. NP. NoClipa, NoRecoil, Odporność na HS. Wszystko byłoby za dolarki. Tylko nie 16000 tylko zmniejszone ceny i nieskończoność ammo można zmniejszyć. 

Wtedy co runde ct kupuje jakies 2 ulepszanie i próbuje ogarnąć Adama -_-

@AdamtoZiomal może jednak przestanie się buntować uciekając z celi na bh i zacznie to robić z większą finezją? :)

Link to comment
Share on other sites

Teo, pan Adam to nie caly serwer, a Ty go opisujesz jakby w liczbie mnogiej. Doskonale wiemy, ze sVIP psuja rundy. Maja zbyt duze pole do popisu ze swoimi dodatkami, dlatego osobiscie bede rozmawial w tej sprawie z kim trzeba by moze nieco zmodyfikowac sVIP. Auto BH zostanie, a zadne noclipy nie przejda. No juz bez przesady... Trzeba zrozumiec i przyznac, ze dzieki super dodatka serwer zarabia. Ludzie coraz wiecej kupuja VIP ze wzgledu na aBH. Jednak wiem i rozumiem was, ze jest to uciazliwe i postaramy sie rozwiazac ten problem. Wszystko w swoim czasie, poki co nie mamy nawet uprawnien takze na dniach bedziemy rozmawiac i dzialac. 

 

Dziekuje za opinie!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TeodorekXD napisał:

Czy wam chodzi o Adama?

Tak to moim zdaniem mistrz BH.

 

Piszesz jakby był jakiś wymiataczem wyższej klasy bhopu, a obok bhopera nawet nie stał:

#1 / #2

To co nazywacie tutaj bhopem jest tylko imitacją wymyśloną dla 13 latków którzy nie potrafili sobie poradzić na klasycznych deathrunach - stąd 1001 DR / Klasy DR / Grawitacja pod niebo DR. Gość na pierwszym filmie osiąga prędkość przy blokadzie 333FPS większą niż adam, bez boostów ( spadochronu, 2x skoków, speeda, czy jakieś tam grawitacji ) stoją drogą zapraszam to wejścia na normalyn DR/SR i sprawdzenia swoich sił. Na drugim filmie przechodzi jedną z najtrudniejszym map na DR przy blokadzie 94FPS i robi to praktycznie nieomyłkowo gdzie adam spadłby na 1 prostej ( bez obrazy, taka prawda ).

 

Co do Twoich propozycji @TeodorekXD:

NoRecoil - co jeszcze, wbudowany SilentAimbot?

Nieskończone Ammo - co jeszcze, może bazooka?

Odporność na HS - wgrajcie sobie, dostaniecie łoma w klate, spadnie wam 500hp i będzie dalej to samo <3

 

Jak będę miał okazję to nagram wam filmik jak wygląda dzień z życia więźnia na tym serwerze. Oczywiście każdy z was powie, mogą... mogli... powinni... nikt im broni... mogą sobie... ale nie ma co się oszukiwać takie komentarze będą brakiem rozgarnięcia.

 

Chciałbym również zauważyć, że jak miałem to w planach KOMENTARZE ZA są rozwinięte, poparte argumentami oraz rozłożone na części pierwsze. Jak miałem słuszność twierdzić; kierować się zdaniem osób które napiszą wypowiedz 2 zdaniową składającą się z ADAM TO MISTRZ oraz NIE MA MOWY O USUNIĘCIU, jest najbardziej słuszna i godna brania pod uwagę. Jak widać tylko  takie komentarze tutaj widać i nie ma za bardzo z kim dyskutować w temacie na poziomie osoby bezstronnej.

 

@daniel24145 tak dla jasności, nie interesują nas próby porozmawiania, interesują nas fakty, kiedy i z kim. Napisać, że się pogada można a potem temat będzie stał przez tygodnie bez rozpatrzenia. Trzeba pisać do @Krystek, może do @Roni albo w ogóle do @LemoN? Nie ma problemu, niech dołączą do tematu i proszę po raz kolejny o NIEZAMYKANIE wątku tylko wejście w konwersacje z waszymi przemyśleniami. Zamknięciem tematu do niczego nie dojdziemy, a problem trzeba rozwiązać 

 

Link to comment
Share on other sites

Administracja ma teraz duzo wazniejsze sprawy na glowie, dlatego bedziemy rozmawiac i dzialac tak szybko jak to mozliwe ale to nie od nas takie decyzje naleza. Nie rzucam slow na wiatr, skoro pisze, ze bede dzialal w tej sprawie to bede robil co mogl. O wszystkim zostaniecie poinformowani, jednakze to nie jest tak jak sobie wyobrazasz, ze decyzja padnie tu i teraz. Tak dziala biurokracja. My nie mozemy od tak tego zmienic bo sie nie podoba. Mam kilka planow w glowie ale nie jest to odpowiedni moment na takie sprawy, poniewaz sprawy formalne ciagna sie dniami, a co dopiero takie projekty. 

Link to comment
Share on other sites

Pięknie sobie to zaplanowałeś @Mistrz Wszystkich Krów, w 100% Cię popieram, autoBH też mnie irytuje, jednak jest to bicie grochem o mur.

Z pełną świadomością mogę stwierdzić, że JB jest najbardziej upośledzonym serwerem na naszej sieci. Jedyne co trzyma go przy życiu to fakt, że zarabia sam na siebie, bo dzieciaki, albo @TeodorekXD kradną mamie z portfela 10 zł na svipa, tylko dlatego żeby zyskać to BH.

Tutaj samo usunięcie tej opcji jest awykonalne, ale nawet to nie wystarczyłoby, aby serwer stanął na nogi. Powinno się siąść na spokojnie, wypieprzyć w cholerę połowę zbędnych pluginów, przerobić vipy i svipy itd... Wszystko jest czasochłonne. Pisanie do osób postawionych wyżej niz opiekunowie jest bez sensu, bo tak jak pisałem wyżej, serwer to sieciowy moloch, równie dobrze, gdyby go nie było.

Link to comment
Share on other sites

@Sadysta Pudło jakich mało. JB to najmniej zarabiający mod na tej sieci, który nawet w 50% nie zwraca pieniędzy inwestowanych w niego. Powiedzcie mi jak mam osłabić svipa i vipa jeszcze bardziej, skoro tych usług sprzedawanych jest jedynie parenaście w ciągu całego miesiąca? Po zmianach to serwer zostanie usunięty z sieci, bo dokładanie 300 zł co miesiąc nie ma najmniejszego sensu. 

Link to comment
Share on other sites

Dlatego @Krystek odrzuciłem od ręki opcje z usunięciem BHOPa ( co zaznaczyłem wyżej ) a zaproponowałem zastosować blokadę velocity która jest jak najbardziej na miejscu. Zabawy zaczną mieć sens, ludzie będą mieli szanse, bhop będzie dalej, rundy będą prowadzone jak należy oraz ogólnie wyjdzie to ludziom na zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Mistrz Wszystkich Krów napisał:

Dlatego @Krystek odrzuciłem od ręki opcje z usunięciem BHOPa ( co zaznaczyłem wyżej ) a zaproponowałem zastosować blokadę velocity która jest jak najbardziej na miejscu. Zabawy zaczną mieć sens, ludzie będą mieli szanse, bhop będzie dalej, rundy będą prowadzone jak należy oraz ogólnie wyjdzie to ludziom na zdrowie.

Ile tego max velocity ustawić? 600 na start? 

Link to comment
Share on other sites

@Krystek ja proponowałem 700, 550 to nieco ponad 2x szybciej jak chodzimy w grze. 700/800 będzie ok tak myślę.


Wszystko ładnie @Krystek, ale blokada velocity jest założona na całokształt. Na surfa, na bieganie, na pływanie, na latanie, na wyskocznie, na windy powietrzne a także na spadanie z wysokości bo spowalnie do 550 w locie i 0 dmga dostaje sie za upadek xD Do tego linka lata krzywo tak samo jak bełty z kuszy na zabawie Robin Hood. 

Blokada miała dotyczyć raczej bhopa, nie całego movementu.

Edited by Mistrz Wszystkich Krów
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.