Jump to content

Skarga 1

Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Jihad.
Nick gracza:  Pro100wGlowe
Dokładny czas zdarzenia: c4, początek mapy, http://498657.hltv3.pukawka.pl/hltv-1708261746-de_c4-1503762360-1503763620.zip
Ip: na ss
Dowód: na ss , wyzywa mnie i mojego brata od "meneli jębiących brudem", itd.

Gość dostaje baty na każdej mapie i wyzywa mimo, że ja nic nie pisze. Zgłaszanie na u@ nic nie daje, bo administracja nie reaguje.

0.jpg

20819675_668827243323668_4970752121047028488_o.jpg

Po pierwsze gdzie masz pewnosc, że to było do ciebie? Nie napisałem twojego nicku, ani się do ciebie nie zwróciłem :D. Fajnie, że się z tym utożsamiasz, (podswiadomosc tego, że jest się no lifem bez życia ^^), tak jak mówie, nie widać tutaj aby wyzwizka były skierowane do ciebie, skoro admin na serwie nic nie zrobił to o czyms to swiadczy, prawda?

A tak odnosnie tych "batów na każdej mapie" - Śmiechłem hahaha XD

To, że nie napisałeś mojego nicku to nie znaczy, że nie było do mnie. Na każdej mapie wyzywasz, co padniesz to płacz i wyzwiska lecą, na które nawet nie odpowiadam.
Nie twój interes czy jestem no lifem bez życia, czy też nie.
Każdy inny admin by zareagował, ale, że był tylko admin siwy, to nawet się nie zdziwiłem na brak reakcji.

Na każdej mapie wyzywam i płacze? Antuś kolejna teoria wyssana z palca, bo tak nie jest. Jeśli tak jest to daj na to dowód, klepiesz farmazony. Nie mój interes ale jestes, wiem ze boli ;P

Uwazam ze siwy jest ogarniętym adminem, a ty teraz po nim cisniesz, to czemu skargi nie złożysz? Kolejny przykład twojego paplania bzdur bez żadnego poparcia

@Siwy` nawet jeśli nie doszło do obrazy konkretnego gracza, to dlaczego nie zareagowałeś na brak kultury? @Pro100wGlowe nie Twój kłopot kto ile czasu poświęca na grę? Masz zazdro? Rzuć szkołę, pracę, zostaw rodzinę i znajomych i sam siedź tyle co inni, jeśli nie to nie pchaj nosa w nie swoję życie.

Nie obchodzi mnie kto jest lepszy, albo gorszy. Albo zachowujecie się jak cywilizowani ludzie, albo się pożegnamy. Skargę odrzucam, a Ty @Pro100wGlowe uważaj na słownictwo, bo aż jestem w szoku, że za to nie dostałeś odpoczynku, co nie oznacza,że będzie tak wiecznie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.