Jump to content

Admin?Powrot?

FourCade
 Share

Recommended Posts

Nick: BerciK
Imię: Albert
Znajomość AMX (1-10): 9/10
Sprawny i działający mikrofon: mam ale dziala tylko na ts niedlugo kupuje nowy
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/BerciK/94.75.91.190:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: ponieważ chce wspomóc serwer w adminowaniu i rozwoju serwera ;)
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:155895
Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
Czy posiadałeś już admina?: tak juz nie raz nawet na tym serwerze mialem juz admina gdy serwer dopoero powstal wtedy adminowalem ale oszedlem poniewaz mialem sprawy prywatne na glowie.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: gralem na 401 dosc dlugo gdy powstal 501 przenioslem sie na niego i jak mowilem wczesniej odszedlem i chce znow powrocic ;)

Godzinę temu, BerciK napisał:

Futuba mam takie bo wrocilem z przerwy xdd

Szanowny Berciku jako były admin powinieneś wiedzieć że aby być adminem na jakimkolwiek serwerze trzeba mieć wbite odpowiednie godziny, jeżeli już starasz się o tą posadę to poczekaj jakieś 2 tygodnie pograj i daj się poznać graczom na serwerze ;)

20 minut na 2 dni jak sam możesz zobaczyć nie przemawia za tobą i na twoim miejscu wstydziłbym się podawać to gt do podania.

Podsumowując jestem na nie.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.