Jump to content

Skarga na Warninga

Poker Face
 Share

Recommended Posts

Twój nick: P0k3R [email protected]

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Warning !?

Dokładny czas zdarzenia: Około 16

IP/STEAM_ID: -

Opis sytuacji: Zdarzają się bugi klanów, chodzi o to, że niby pokazuje, że jesteś w klanie a tak naprawdę nie jesteś. No więc dzisiaj miałem tak 2 razy, za 1 razem Warning mnie wyrzucił i dodał i było dobrze, potem zdarzyło się 2 raz tylko, że wcześniej się wkurzył, że "nie wpłacam monet" wpłaciłem około 2.5k, i teraz mnie nie chce odbugować. Pisałem do niego na steamie i w grze ale się nie zgadzał.

Dowód (demko/ss):20170821192045_1.thumb.jpg.f0cfb8e351265415bb3ae51bb4b668d2.jpg

Pisałem do właściciela że klany się bugują a on to miał w du**e i stwierdził że to moja wina. A w regulaminie nic nie pisze takiego że musze odbugowywać. Pisze wyraźnie nie można wyrzucać czlonków z klanu a żeby odbugować trzeba wyrzucić więc podziekuje i nie bd nikogo odbugowywał w klanie jesteś? jesteś  nie moja wina ze zbugowałes.

Dziękuje i Pozdrawiam

Zenon Martyniuk

Moim zdaniem skarga niesłuszna. Grałem dziś na Rambo jak była przyjęta wojna i klan nam się zbugował. Mianowicie rzecz w tym, że klan jakby istniał ale nie pokazywało go. Problem został zgłoszony do WŁAŚCICIELA ale on nic z tym nie zrobił, przez co byliśmy zmuszeni usunąć klan i założyć go na nowo, a co idzie za tym tylko my jesteśmy stratni na tym. A co że ci się zbugowało to nie jest wina Warninga tylko tego że wystąpił bug. Jego obowiązkiem nie jest tego naprawiać jak napisał Lemon ,,to my musieliśmy zepsuć''. Wszelkie pretensje za bugi kieruj do właściciela a nie piszesz skargi na ludzi, którzy nic nie zrobili. Pozdrawiam :)

39 minut temu, Wyrewolwerowany232425 napisał:

Moim zdaniem skarga niesłuszna. Grałem dziś na Rambo jak była przyjęta wojna i klan nam się zbugował. Mianowicie rzecz w tym, że klan jakby istniał ale nie pokazywało go. Problem został zgłoszony do WŁAŚCICIELA ale on nic z tym nie zrobił, przez co byliśmy zmuszeni usunąć klan i założyć go na nowo, a co idzie za tym tylko my jesteśmy stratni na tym. A co że ci się zbugowało to nie jest wina Warninga tylko tego że wystąpił bug. Jego obowiązkiem nie jest tego naprawiać jak napisał Lemon ,,to my musieliśmy zepsuć''. Wszelkie pretensje za bugi kieruj do właściciela a nie piszesz skargi na ludzi, którzy nic nie zrobili. Pozdrawiam :)

Widzę ze twoje nastawienie sie do mnie nie zmieniło. Szkoda ze wróciłeś na serwer bo było fajnie bez ciebie ;)

NAPISAŁEM TO W ŻARTACH Z TYMI KLANAMI DO WARNINGA A ON GLUPIO ROZGADUJE ZE NIC Z TYM NIE ROBIE. Błąd był zgłoszony ale na żadnym serwerze nie ma błędów z klanami tylko na 501. Jedna osoba je robi i ja nic z tym nie zrobie obecnie.

Oj Lemon Lemon... Po PIERWSZE zacznijmy od tego, że chciałem zgody. Po DRUGIE moje nastawienie do Ciebie nie było negatywne. Po TRZECIE od kiedy opiekun ma prawo pisać rzeczy typu ,,Szkoda ze wróciłeś na serwer bo było fajnie bez ciebie ;)''? Chyba coś tutaj jest nie tak na miejscu. Napisałem samą prawdę w skardze a to ty widzę masz jakieś problemy. Od tego jesteś, że twoim obowiązkiem jest pomagać innym a nie negatywnie ich wku****ć. Ja jako ZWYKŁY gracz serwera staram się więcej robić niż nie jedna osoba z administracji a ty mówisz, że szkoda że wróciłem? Widzę to twoje nastawienie się nie zmieniło ale ok... A co do Warninga nie rozgaduje głupio, ponieważ też byłem w to zamieszany i twoje żarty tego typu mnie nie śmieszą.... A jeżeli ta pewna osoba je robi to nie można jej czegoś powiedzieć albo zbanować? Przecież przez tą jedną osobę są stratne tylko osoby na serwerze a z tego co wiem monety nie są zwracane. Zastanów się momentami co piszesz bo zaczyna się robić to nudne. A co do skargi wychodzi na to, że nie jest słuszna, bo skoro wiesz że jedna osoba robi błąd, a ty zamiast coś z tym zrobić... Zresztą odpowiedz sobie sam na resztę. Za to co napisałeś nie pozdrawiam. Eloo :P

Takie coś występowało praktycznie od samego początku "nowych klanów".

Pamiętam jak Pamela mówiła mi, że jest w innym klanie, a pisze inaczej, albo nagle jej w ogóle nie ma.

Nie przejmowaliśmy się tym zbytnio z tego tytułu, że statystyki, które klan miał zapewniać były dalej zapewniane, lecz tylko nazwy się nie zgadzały.

Więc może rzeczywiście teraz jest tak samo, jeśli ktoś będzie miał z tym problem to niech spojrzy na swoje statystyki i oceni, czy ma więcej hp/kondycji itp.

Jeśli tak to nie róbcie afery, a jeśli nie to cóż... Nic innego nie możecie zrobić, jak poczekać cierpliwie jeszcze te 2 tyg. do resetu przy którym znając życie jeśli ten problem

stał się teraz tak głośny to zostanie on poruszony i miejmy nadzieję naprawiony :P

Kolejny ktory nie wylapuje zarciku. Pomagam wszystkim jak tylko moge i zarzucac mi ty na pewno nie bedziesz ze kogos wkurwiam bo tylko ty i twoje grono ma ten problem rewciu. Ja do klanow nie mam dostepu, robi je jedna osoba na sieci to napisalem warningowi cos w zartach i tyle ale nie zrozumial niestety :/

I Powtarzam bo dalej nie zrozumiales widzac twoje osatnie zdanie. JA NIC NIE ZROBIE Z KLANAMI BO NIE JA JE ROBILEM TYLKO DONACIAK KTORY NIE JEST CODZIENNIE.

13 godzin temu, Gesen napisał:

Takie coś występowało praktycznie od samego początku "nowych klanów".

Pamiętam jak Pamela mówiła mi, że jest w innym klanie, a pisze inaczej, albo nagle jej w ogóle nie ma.

Nie przejmowaliśmy się tym zbytnio z tego tytułu, że statystyki, które klan miał zapewniać były dalej zapewniane, lecz tylko nazwy się nie zgadzały.

Więc może rzeczywiście teraz jest tak samo, jeśli ktoś będzie miał z tym problem to niech spojrzy na swoje statystyki i oceni, czy ma więcej hp/kondycji itp.

Jeśli tak to nie róbcie afery, a jeśli nie to cóż... Nic innego nie możecie zrobić, jak poczekać cierpliwie jeszcze te 2 tyg. do resetu przy którym znając życie jeśli ten problem

stał się teraz tak głośny to zostanie on poruszony i miejmy nadzieję naprawiony :P

Ja nie mam żadnych statystyk od klanu przez co nie wbiję tego top3.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.