Jump to content

PROSZĘ O UB

filipeczek25
 Share

Recommended Posts

Jak tp mozesz uzyc odrazu po rozpoczeciu rundy jestem ciekawy kto dal bana wychodzi ze regulaminu nie zna @Tugeza dobrze mowie czy sie myle

@Tugeza wiem ze nie ty ale sie pytam czy mam racje ze tp moze odrazu uzyc. Ja np duzo dostawalem za kulture ale to nie znaczy ze masz inaczej dawac bana niz jest w taryfikatorze. I on rushowal za to bana powinien dostac max 1h

Edited by Warning !?

1 minutę temu, Warning !? napisał:

Jak tp mozesz uzyc odrazu po rozpoczeciu rundy jestem ciekawy kto dal bana wychodzi ze regulaminu nie zna @Tugeza dobrze mowie czy sie myle

Jakbyś zauważył nie dałem mu bana o to dowód http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=52014. Po drugie często widzę jak Noumber One używa tp przed rozpoczęciem rundy.

Ja dałem bana.

• 3.19 Zakaz używania umiejętności perków i klas przed rozpoczęciem rundy. (ban 5min - 3h)

Nagminnie łamiesz regulamin, przymykałem oko na te TP przed rozpoczęciem rundy na c4. Wchodzisz na tekstury = ogólnie łamiesz regulamin.

Spokojnie można Cie ocenić po Twoich wcześniejszych banach. Psujesz grę będąc na serwerze ;)

EgvIEb1.png

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.