Jump to content

Podanie M@mba

M@mba
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: M@mba
Mutacja głosu: Tak :D
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/M@mba/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak miałem swoje serwery jak i forum .
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Może nie jestem jakimś Pro graczem ale moja aktywność na serwerze jest duża. Podanie składam z powodu cziterów jak i graczy którzy nie wykonują celów mapy ... no i bugowania anty rash czasami trzeba czekać nawet minute i 20 sekund aż się offnie :( Może na forum nie jestem wybitnie postami wypisany ale wszystko jest kwestią czasu. Dlatego Proszę o Rozpatrzenie mojego wniosku  z małym przymrużeniem oka :) Pozdrawiam
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam):M@mba
Steam ID:STEAM_0:1:217949073
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Prawie Tak :D

Może wymagania spełniasz w 90%, ale tak naprawdę nigdy Cię nie słyszałam, żebyś coś mówił przez mikrofon. Gdyby nie ta sprawa z podszywką i to, że grasz na steam pewnie bym nawet nie wiedziała, że jest taki gracz na serwerze. Nic o Tobie nie wiem, mało odzywasz się na serwerze (być może się mylę, jeśli tak-przepraszam). Ogólnie wiek, steam, doświadczenie, gt, 0 banów na +, a forum do nadrobienia. Moim zdaniem złóż podanie za jakiś czas, daj się poznać i będę na tak :) 

Edit

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu.

Edited by Wiki

9 minut temu, Wiki napisał:

Może wymagania spełniasz w 90%, ale tak naprawdę nigdy Cię nie słyszałam, żebyś coś mówił przez mikrofon. Gdyby nie ta sprawa z podszywką i to, że grasz na steam pewnie bym nawet nie wiedziała, że jest taki gracz na serwerze. Nic o Tobie nie wiem, mało odzywasz się na serwerze (być może się mylę, jeśli tak-przepraszam). Ogólnie wiek, steam, doświadczenie, gt, 0 banów na +, a forum do nadrobienia. Moim zdaniem złóż podanie za jakiś czas, daj się poznać i będę na tak :) 

Masz racje mało się odzywam przez mic :) Ale Ciebie też nigdy nie słyszałem :D

Piszesz, że zapoznałeś się z regulaminem, a wypowiadasz się w swoim podaniu.

11 minut temu, M@mba napisał:

Masz racje mało się odzywam przez mic :) Ale Ciebie też nigdy nie słyszałem :D

To pokazuje jak często na serwerze przebywasz...

Co do samego podania, to raczej większość jest na na twoją korzyść:

Wiek +

Doświadczenie +

Steam +

Mikro +

GT (patrząc ostatni tydzień, to raczej kapa... ale jak się rozwinie na 30 dni, wygląda to dobrze) +/-

Mało aktywny na serwerze jesteś (wiem, że nie gram już na serwerze, ale cofając się lekko w czasie, nie przypominam sobie twojej osoby) -

Wypowiadasz się pod własnym podaniem -

Na ten moment jestem Neutral.

Na Tak

+Na serwerze widuję .

-Mikro ,nigdy nie słyszałem abyś coś mówił.

-Gt takie sobie.

+brak banów , jak i kłopotów związanych z twoją osobą.

Normę admina wyrobisz , przyda się dodatkowa para rąk .

Jedyne do czego bym się przyczepił to "popularność/rozpoznawalność" na serwerze, widziałem Cię kilka(naście) razy a to troszkę mało. Też nigdy Cię nie słyszałem. Daj się trochę poznać, poudzielaj się na serwerze to osobiście będę na tak. Pzdr

Szalu z aktywnością na serwerze nie ma ale i tak ostatnie 7dni to ponad 500min, limit dla admina to 360 wiec i to spełnia.

Co do rozpoznawalności to ja osobiście go kojarzę i widuję na serwerze, na pewno jak dostanie admina to podgoni trochę GT ;)

Jestem na TAK

Jestem na tak. Nie pamiętam żebyś sprawiał problemów, co do mikro to nie wiem bo gram bez głosu. Wcześniej Cie częściej widywałem ale możemy się mijać wiadomo. Skoro rekrutacja jest otwarta... ;)

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.