Jump to content

Skarga!

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Twój nick: TeodorekXD

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: KillEver

Dokładny czas zdarzenia: Chwilkę temu.

IP/STEAM_ID: Posiadacie :) 

Opis sytuacji: Gracz już od wczoraj mnie denerwował. Chyba 40 razy pisał zakaz chodzenia po txt. Gracze sobie z tego, za przeproszeniem gó**o robili. On ich nie banował. 

Spamował tylko bindami. Co minute bind z jakaś informacją. Dzisiaj miarka się przebrała. Kochany KillEver który wydawał się dobrym człowiekiem, odkąd wszedł do gry, 

od razu spam i spam. Dodam jeszcze do wczorajszej sytuacji to, że gdy go upominałem czy na say'u czy na u@ to on sobie gó**o robił i dalej spam do tego mówił cyt. "Nie będziesz mi życia układał!" + to też spam mówi to kilkakrotnie na y@. Teraz gramy sobie mapkę. Jestem w CT. Dobrze powiedziałem przez mikrofon 4 słowa. On już spam o mikro. Nie chciałem i nie skierowałem do niego złych słów. W końcu biegniemy wszyscy CT. Spotykamy KillEvera. Między spawnem TT, a ciemnicą na demku wszystko widać. Czekalibyśmy na te złoty 45, tylko KillEver wyskoczył i strzelał do nas. Co mieliśmy zrobić? No i może sekundę lub 2 wcześniej go zaatakowaliśmy. On od razu, tylko mi, nikomu więcej, a było z 4 CT, dał bana na 30 minut z powodem Rusz. XD Do tego wyzywał mnie od dzieciaków. ;)<3 

Dowód (demko/ss): Nie chcę mi się rozpisywać demek. 

Dostałem bana za rsh, lecz inni nie + spam na Y@ + obraża mnie i wyzywa od dzieciaków = http://d1.hltv.org.pl/srv43026/HLTV-1708190809-de_dust2002.dem.zip

Spamuje bez końca bindami = http://d1.hltv.org.pl/srv43026/HLTV-1708190748-cs_italy2.dem.zip

Spamuje bindami + gracz prosi o zbanowanie osoby która po informacji zakaz wchodzenia na txt nie reaguje a admin nic sobie nie robi i na y@ piszę cyt." Nie będziesz mi życia układał." 

http://d1.hltv.org.pl/srv43026/HLTV-1708182359-de_inferno.dem.zip

Jak widać w Bansie jestem zbanowany tylko ja za rsh, a było nas tam z 4 =  http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php

Spoiler
Nick TeodorekXD
SteamID STEAM_1:0:1374237129
SteamCommunity ID 76561200708739986
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Rasz
Wykonano 19.08.2017 - 08:13:09
Wygasa 19 08 2017 - 08:43:09 ( pozostało)
Zbanowny przez KillEver
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [COD 501] 1shot2kill.pl < RESET 30.07 > ~ U.N.I.K.A.T ~ ^ 1shot1kill.pl (de_du
Wszystkie wygasłe bany 6

@LemoN proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy. :) 

@Sadysta jeśli miałbyś czas to rozpisz te demka i wyślij mi na PW. Jesteś w tym najlepszy :)<3 

@KillEver prosiłem Cię, ostrzegałem, to ty mi groziłeś, że zaraz wylecę :) Proszę odwracam kota ogonem :D<3;):) 

D

Edited by TeodorekXD
Dodanie Bansa

Po 1 jakie 40 razy gościu.. Misia i widziała ze zwróciłem uwagę 2 razy do 2 graczy i nie chodzili juz po tym txt.  Teraz tak u@ drogi kolego nie jest od pisania sobie tylko zgłaszania problemów i jeszcze powiedz mi jaki spam hmm? i czego? no własnie teodorku "Kochany" Rashowałeś i 3 razy to do Ciebie wysłałem ze rasz jest po 15 sekundach od rozpoczęcia rundy.. Miałeś gdzieś to wiec skończyły się szanse i dostałeś bana proste a jeszcze za tym razem inni już za Tobą poszli.. I z rashowali. Hehe a z mikrem to jeszcze był Diven Paulo i to on Ci wysłał mikro :) Od dzieciaków tylko temu że głupio spamujesz na tym u@ i jeszcze do tego pouczasz.. 

Jak Ty mnie prosiłeś wkurzając jeszcze będziej na tym u@.. Że misia z tym wytrzymała jak to spamowałeś to ja nie wiem..

Nie pozdrawiam

Edited by KillEver

1 godzinę temu, KillEver napisał:

Po 1 jakie 40 razy gościu.. Misia i widziała ze zwróciłem uwagę 2 razy do 2 graczy i nie chodzili juz po tym txt.  Teraz tak u@ drogi kolego nie jest od pisania sobie tylko zgłaszania problemów i jeszcze powiedz mi jaki spam hmm? i czego? no własnie teodorku "Kochany" Rashowałeś i 3 razy to do Ciebie wysłałem ze rasz jest po 15 sekundach od rozpoczęcia rundy.. Miałeś gdzieś to wiec skończyły się szanse i dostałeś bana proste a jeszcze za tym razem inni już za Tobą poszli.. I z rashowali. Hehe a z mikrem to jeszcze był Diven Paulo i to on Ci wysłał mikro :) Od dzieciaków tylko temu że głupio spamujesz na tym u@ i jeszcze do tego pouczasz.. 

Jak Ty mnie prosiłeś wkurzając jeszcze będziej na tym u@.. Że misia z tym wytrzymała jak to spamowałeś to ja nie wiem..

Nie pozdrawiam

Ja tego rsh bym nie nazwał :)

Zaczailismy się tam i czekaliśmy. Nie fortunne bylo dla ciebie to, że ty tam wbiłeś i zacząłeś do nas strzelać.

Pouczać Cię nie pouczam. Nie mam czego. 

Edited by TeodorekXD

1 godzinę temu, KillEver napisał:

Widziałeś respa? Widziałeś więc to był rasz i mnie już nie denerwuj.. Od 1:45 się zaczyna rasz od strony broniącej. Na demku wszytko widać że widziałeś rasp Tt tyle w temacie. 

Tylko my chcieliśmy czekać. To znaczy ja. Tak jak zawsze. Patrze na zegar. Tylko ty wyskoczyłeś i co miałem uciekać? Czy może dać się zabić? No kilak sekund przed złoty 45 cię znalazłem się w tamtym miejscu bo ty tam byłeś. Chciałem Cię zabić. 

Tyle w temacie? Gdyby chodziło mi tylko o tego bana nie pisałbym skargi. Chodzi mi o to jak zwracasz się do graczy. 

Miałeś jakiś ból du*y. Nie wiem. Problemy prywatne, nie wiem naprawdę nie wiem. Nie obchodzi mnie to. Obchodzi mnie to jak się zachowywałeś. 

Sadysta obiecał mi, że rozpisze mi demka i wszystko będzie czarno na białym. 

Opiekuna proszę o poczekanie z tą sprawą do rozpiski Sadysty :)

Pozdrawiam!

~TeodorekXD 

@TeodorekXD strasznie spamowałeś na u@. Ciągle pisałeś "kogo znowu sprawdzasz" itp pierdoły (u@ jest od zgłaszania problemów nie od pogaduszek), nie czytałam dokładnie bo jak widziałam że nie zgłaszasz problemu to nie zwracałam uwagi co dokładnie piszesz. Admin jest po to żeby sprawdzać jeśli kogoś gracze podejrzewają o czity. Ty strasznie spamowałeś, co prawda zaczęło mnie to denerwował, bo starałam się wyłapać kto zgłasza problem.

@KillEver To prawda upominałeś graczy na y@ i na y@@. Trzeba pisać jeśli ktoś nie przestrzega regulaminu. Ty z tym upominaniem nie przesadzałeś. Ja też upominałam np. o używanie modułu odrzutowego przed czasem. Dałam 3 ostrzeżenia i dopiero dałam bana na 5 min. Więc @TeodorekXD jeśli 2 graczy w różnym czasie łamie regulamin to trzeba ich upomnieć z osobna po prostu.

Przez cała moją grę na tym serwerze nie doświadczyłem niekompetentnego zachowania ze strony @KillEver'a

Rozpiska sadysty raczej mało kogo obchodzi, nie wiem po co w ogóle powołujesz tutaj osoby trzecie.

Masz bany za mikro/rush itd, a strzelając że najbardziej wkurzałeś spośród osób które przyczyniły się do rushu (czyt. spam u@/mic) nie dziw się że wyleciałeś z banem.

Zamykam bo zrobiliście spam. Czekajcie na Lemona

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.