Jump to content

adieep
 Share

Recommended Posts

jestem za banowaniem za kozystanie z dzialka na mapie zm_hs_horror dlaczego? bo kradna fragi zadaja ogromne obrazenia i jest to poprostu nie fer a zwlaszcza ze przejscie da sie otworzyc srednio co 30=50 sec -_-

Edited by adieep

To już może lepiej zrobić zakaz na wszystkie działka ? -.- 

Każdy ma chwile na wejście, jak ktoś stoi i nie umie wejść a się pcha,  dostaje bana za cele, bądź za blokowanie kampy, to nwm jaki problem. Podchodzisz do skałki naciskasz e i czekasz aż się teleport otworzy. 

Jak najbardziej razem z innymi uzytkownikami gdy gralismy ta mape rozwazalismy co zrobic inni wywalic ta mape !!!!BAN BAN BAN!!!!!!!!!!!!!  ...

pomysl z kategorgi swietnych: ban za uzywanie dzialek , no ale  w koncu po cos te dzialka są wiec odpada...

-wyrzucic mape z wybierania (mysle ze do rozwazenia)

oraz pare slow odemnie :P mapa jest ogolnie na minus

Dlaczego ??? juz tlumacze w kazdej kampie nie da sie strzelac normalnej "głowy" w jakim sensie??.....model glowy buguje sie w gornej czesci kampy i przez to obrazenia sa o 50% mniejsze, to po pierwsze,po drugie graczą sie nie chce biegac, bo gdy juz ktos sie dorwie do tych problematycznych tzw dzialek zaczyna strzelac jak opentany do kazdego kto albo wbija do kampy kolegi z ruzyny i tega fraga przy okazji kradnie ..albo stoi chwile na AFK po czym gracz sobie pomysli (hmmm kurde bez sensu ta mapa niegram tutaj i taki gracz moze juz nie wrocic) to tyle z mojego punktu widzenia

Wniosek ??? Rozmyslic czy mapa zostanie usunieta z wybieranych albo zakaz uzywania dzialak chociazby do jakiegos czasu np:. runda trwa okolo 5:00 wiec dzialka dozwolone zaluzmy na to od 2:00....to tyle z mojego narzekania

PS:. duzo graczy na ta mape narzeka :Pprzepraszam za wszelakie bledy ortograficzne ktore sa zawarte wyzej

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.