Jump to content

Propozycja map oraz dodatkowych efektów na serwerze

` P72
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym zaproponować w owym temacie dodanie nowych map, a mianowicie chodzi mi o to że już prawie każdy gracz narzeka na "granie na tej samej mapie cały dzień" Mam kilka paczek z mapami AWP jeśli mogą one komuś pomóc jestem w stanie podesłać, nie chodzi mi o dodanie 100 czy tam 200'u map tylko max 4-5 bo naprawdę odechciewa się grać niekiedy skoro każdy wybierze np. "awp_india" a jest ona grana od godziny, a sytuacja jest taka że gramy na serwerze 3 mapy w koło i to też odrzuca pewną ilość graczy z serwera co idzie na naszą oraz sieci niekorzyść tak? 1.

2. Drugą moją propozycją byłoby dodanie dźwięków specjalnych czyli coś takiego jak "holyshit", wiem zbędne ale wydaje mi się że jednak dawałoby to jakieś poczucie bo jeśli chodzi o mnie dodaje mi to motywacji i dalszej gry "Muszę usłyszeć ostatni dźwięk", Ma myśl :035: Jeśli się przydadzą także mam spakowane, Kontakt na Steam :)

Jak na razie z mojej strony tyle, myślę że propozycja nie będzie odrzucona z miejsca i zostanie ona rozpatrzona, Pozdrawiam Mateusz :D 

hpSYqYA.png.c347bce926d35730c380e9f46966051a.png

Myślę, że jak najbardziej przydałyby się nowe mapy, bo te, które gramy się już większości znudziły, a zawsze to jakiś byłby powiew świeżości na serwerze. Co do dźwięków to jestem sceptycznie nastawiony, bo z doświadczenia z innego serwera wiem, że to jest fajne przez krótką chwilę, a później jak już się gra dłużej to zaczyna denerwować i wiele osób na to narzekało.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.