Jump to content

A może jakiś turniej ? :)

-TorP-
 Share

Recommended Posts

Witam , a może w celu urozmaicenia serwera na którym spędzamy tyle czasu zorganizować jakiś mały turniej w którym potworzyłyby się małe zespoły i do wygrania by były np jakies skiny dla zwycięskiego zespołu lub euro .. myślę że na tyle osób ile odwiedza ten serwer nie było by problemu a zainteresowanie by było duże . Może warto spróbować co nam szkodzi .. zawsze to jakaś większa adrenalinka grać o coś .. jeśli macie lepsze propozycje co do nagród i stworzenia np raz w miesiącu jakiegoś turnieju piszcie :) a może Administratorzy , Admini a przede wszystkim Gracze podejmą wyzwanie i coś fajnego się stworzy . Pozdrawiam -TorP-

Edited by -TorP-

• Support Admin

Z turniejami jest tak, że jestem przeciwny...

Doświadczenie pokazuje, że nie da się tego sprawnie zorganizować, bo każdy ktoś coś często i nie ma jak nawet zebrać rozsądnie składu...

Poza tym nie wyłączysz serwera dla innych graczy, a jak sobie taki turniej na otwartym dla wszystkich serwerze wyobrażasz?

Poza tym jak sponsorujesz nagrody, to tu by było z głowy jedno chociaż...

Od razu ta propozycja zostaje przeze mnie odrzucona... Gracze mają słomiany zapal i na tym się zawsze kończy... 

• Support Admin
Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.