Jump to content

Admin мошенника

Maszynika
 Share

Recommended Posts

Nick:мошенника
Wiek:(Minimum 16 lat)15(wiem, że mało jednak jestem ogarniętym i spokojnym człowiekiem)
Link do GT:http://www.gametracker.com/player/%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/94.75.91.104:27015/
Steam/Non Steam:Steam
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod:Adminem na serwerach zombie jeszcze nie byłem, lecz dużo na nich grałem. Mogę dodać, że byłem adminem na serwerach cs 1.6 surf oraz cs go 5v5
Staż na serwerze: Około miesiąca
Znajomość AMXX (1-10):6
Mikrofon Tak/Nie:Tak
Dlaczego Ty:Jestem aktywnym graczem, często a nawet bardzo często przebywającym na serwerze, zawsze chętnym do pomocy, mogę dopowiedzieć, że pomagałem już nie raz osobom z serwera w miarę swoich możliwości.
Kontakt:Steam,ts,

Konto pod podanie, licz się z tym ze będziesz musiał poprawić aktywność na forum,  w bansie kiepsko widzę to trochę,  szczególnie ten ban na 3 dni co aż razi w oko, do tego nie spełniasz wymagań.  Parę razy widziałam coś czego nie chce widzieć no ale plus ze ogarniasz i długo grasz jakbym widziała dokładnie siebie kiedyś,  wiec na razie zostawię tu znak zapytania,  po obserwuje cie będąc na serwerze.  Jeżeli zobaczę naprawdę poprawkę i ze pomagasz nowym gracza i tp nie łamiąc regulaminu,  to z automatu dam na tak.

(EDIT) POPRAWA DUŻA JEST NA TAK WYSTARCZY ZE POMÓGŁ ADMINOM

+gt 

+ ogarnia 

+bardzo dużo gra 

Edited by Guest

Obecnie jeden z najbardziej aktywnych graczy na serwerze. Bardzo doświadczony w modzie co można zaobserwować w GT. Często zgłasza graczy łamiących regulamin. Jest dojrzały jak na swój wiek. Uważam, że warto dać mu szansę, ponieważ widać, że chłopak się stara.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.