Jump to content

SKARGA na admina + na rewo (rambo)

Wyindywidualizowany Gość
 Share

Recommended Posts

Twój nick: WarninG !?

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: gesenborg (nie pamietam dokladniej)  i rewolwerowieec ( młody rambo)

Dokładny czas zdarzenia: przed chwila 13:25 i z rana gdzies okolo 9:00

IP/STEAM_ID: niestety nie zdazylem wziac

Opis sytuacji: Młody rambo od rana (napierdala) przez mikrofon i wkurza tym ludzi z serwera np janusza z mojego klanu i jeszcze kilku ludzi a admini mu g robia jak to jest nazwane ma unich taki mały inmunitet nosz kurwa ( przepraszam za słownictwo) ale co to za faworyzacja skoro wszyscy sa tak samo traktowani to ze ma starszego brata ktorego lubice to macie go faworyzowac? ja dostaje naokraglo bany jak przeklne i wejde na chwile gdzies to odrazu a on nawala przez mikro jak glupi i nic

Dowód (demko/ss):  http://www29.zippyshare.com/v/3RsdzYYy/file.html

Edited by Warning !?

Kur*a to są jakieś żarty.

Owszem miał takie coś, ale nie jest to żadne faworyzowanie. Wszyscy zawsze lubili całą rodzinkę Rambo i nie mieli z tym problemów.

Ja jestem od godziny, więc mnie nie interesuje, co było rano. Trzeba było składać skargę rano. Mało tego na [email protected] Tylko Warning miał z tym problem, zabawne.

Jeszcze wielce oburzony, bo jak młody Kacper się czasem odezwie to oznacza, że Warning śmiało w takim razie może latać sobie po txt, no zabawne porównanie.

To że ty dostajesz na okrągło bany, to sorry, sam sobie zrobiłeś taką opinię, a nie inną. W czasie twojej 2 miesięcznej nieobecności na forum byłeś nadzwyczaj aktywny i bardzo dobrze niektórym udawało Ci się podnosić ciśnienie w tym czasie.

Z reguły na serwerze zawsze byłem kulturalną osobą, nie miałem nigdy z nikim problemów, czasem w żartobliwie zdarzało się przeklnąć, ale nigdy tak, żeby ktokolwiek  się o coś czepiał. Obrazić poważnie też mi się nigdy nikogo nie zdarzyło. Natomiast to, co się ostatnio odpier*ala to są jakieś żarty...

Warning, po dowodzie, który tu wstawiłeś moja cierpliwość się skończyła i mam gdzieś całą cenzurę.

Także od siebie Ci mogę tylko powiedzieć, że jesteś je****m konfidentem i dwulicową szmatą :)

Są to rzeczy, których nigdy nie tolerowałem i tolerować nie będę.

Mam gdzieś konsekwencje, które mogą mi za to grozić. 

Jest to po prosu moje szczere zdanie i opinia.

Pozdrawiam :)

Nikt nie ma żadnego immunitetu i mam nadzieje że admini nie będą nikogo traktować jako "lepszego" i banować będą każdą osobę.

Żebyście nie myśleli źle - Gesen sam zrezygnował z admina.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.