Jump to content

Taka uwaga

DyLu
 Share

Recommended Posts

Wiem że Badyl Chcesz to w dobrej wierze zrobić ^^ Lecz śmiem wątpić ze lekko to Ludzi odstraszy biorąc pod uwagę zasadę z innych serwerów u nas i tak za byle otarcie nie daję w porównaniu jak gdzie indziej i to ludzie cenią. Podniesienie poprzeczki do 50 zadanych obrażeń spowoduje odstraszenie nobków ( takich jak ja np xD) zniechęci ich to dodatkowo i da nam to na czacie w grze dodatkowy spam żale i pretensje. Myślę że @Matt. zajmie się to luką i ja usunie aby normalnie dodawało fragi ( On lubi wyzwania).

Pozdrawiam Was Serdecznie :D 

PS. To żem przyjebał wypowiedzią :face: 

Dnia 18.08.2017 o 23:28, MemesiO napisał:

Osobiście uważam, że asysty są zbędne. Moje 100:7 nic nie daje, gdyż posiadam i tak 60 fragów reszta to te asysty. Tak jak eskimo pisał, jestem za dodanie komendy statsme, oraz usunięciem/zredukowaniem asyst.

jestem za,mysle ze to jedne z lepszych rozwiazan.+50hp add asyste.

Edited by o.-

Tak dużo asyst ma za zadanie cieszyć oko, jak i wzbudzić większy wypływ w rundzie słabszą część graczy.

Lepsi gracze nawet nie powinni się nimi sugerować, bo tak naprawdę mało znaczą i powinni kierować się innymi wartościami.

Jeśli będziemy chcieli być konsekwentni, to odbiorę /resetscore, bo przecież mam 10:0, a w rzeczywistości 0:5

Nikt nie powinien się wstydzić swojej gry, czy ciążyła na nas presja, by przypodobać się innym, a jednak tak wiele osób to robi i właśnie dlatego zostanie jak jest obecnie.

Walczymy o każdego gracza.

Dla przypomnienia asystę zalicza od 30 zadanych obrażeń.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.