Jump to content

#3 GAZETKA 1S2K!


Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

       NIiE9Or.png

Witajcie jest to już trzecia gazetka na naszym forum, która została wykonana przez grono redaktorów! ZAPRASZAMY!

 

VF8AdFF.png

Jakiś czas temu na naszym forum doszło do kilku ważnych zmian, a mianowicie przejście na nowy silnik, które były spowodowane można rzec błędem w arkuszu przez co wywalało forum, na szczęście dzięki naszej administracji, a także aXenowi forum działa bez zarzutów i myślę, że to jedne z najładniejszych forum jakich widziałem.

dXHXhZT.png

NOWY REDAKTOR NACZELNY:
Kilka dni temu zostało otwarte głosowanie na nowego redaktora naczelnego. Spowodowane było to zbyt małym zasobem czasu, który poświęć na redakcję mógł Erwin, ponieważ bardziej musiał skupić się na pracy moderatora, szkole i przez to miał bardzo mało czasu na redakcję jak i dla siebie samego. Postanowił wybrać redaktora naczelnego i zastępcę. Do wyboru było dwóch kandydatów, a dokładniej Olaf (Enigmatyczny) i Kamil (NorsONE). Koniec końców nowym redaktorem naczelnym został Olaf, a jego zastępcą Kamil. Obu panom należą się gratulacje, życzymy udanej współpracy!

l8XWAPw.png

Amcia, lubiana przez znaczną część naszej społeczności jeszcze do czasu adminka na serwerze JailBreak prowadzonego przez Fronta. Donaciak doceniając jej aktywność i czynne działania na rzecz serwera postanowił awansować ją na opiekuna serwera. Niektórzy nie rozumieli tej decyzji i nie zgadzali się z nią, lecz znaczna większość ucieszyła się na tą wiadomość życząc owocnej współpracy z drugim opiekunem oraz powodzenia na tak ważnym stanowisku.

F08qqgu.png

Niedawno Krystek oznajmił wszystkim, że na sieci pojawi się nowy serwer, z modem, którego dotąd nie mieliśmy. Jak wszyscy wiedzą nie mieliśmy przyjmować serwerów z zewnątrz, ale zważywszy na fakt, iż właściciel serwera jak i naszej sieci znają się od dawna, prośba dołączenia ARcziego z serwerem na sieć zakończyła się powodzeniem. Jak można zauważyć, Zombie Mod prosperuje bardzo dobrze, oby świetna passa trwała w najlepsze.

3EwK4eq.png

Na naszej sieci powstała zbiórka na nowy serwer FFA CLASSIC, do zebrania jest minimum 100 zł, także serdecznie zachęcamy do pomocy Krystkowi, aby jak najszybciej mógł ten serwer zrobić i by wszyscy mogli sobie pograć swoje ulubione mapy. LINK DO ZBIÓRKI-

TSd7G3T.png

Od ostatniego czasu na forum, zaszło bardzo wiele zmian o których nie warto byłoby się rozpisywać bo widać je gołym okiem, dzięki naszemu technikowi staliśmy się siecią jedną z najbardziej nowoczesnych i rozpoznawalnych w Polsce, jego ciężkie starania nie tylko uszczęśliwiają nasze oczy ale i przyciągają nowych użytkowników na sieć. 
Pewien z użytkowników tego forum zapytał - czy aXen zapisał się już do Historii tego forum? Odpowiedzieliśmy mu oczywiście, że tak aXen jest jedną z najbardziej zasłużonych osób tego forum i nie łatwo będzie o nim kiedykolwiek zapomnieć a nawet zastąpić. - No a wy jak uważacie? 

Zh4Ixqf.png

Przez pewien okres, Gosia była z nami tylko duchowo, wszystko było spowodowane wyjazdem za granicę do pracy - przez prawie całe wakacje nikt nie miał do niej kontaktu, co było dość sporym osłabieniem w szeregach administracji, dlatego też Krystek postanowił działać i na nieobecność Gosi postanowił powołać swojego brata Xereviego, który wykonywał i zastępował ją w jej obowiązkach. Kiedy zadzwonił pierwszy dzwonek w szkołach, WRÓCIŁA - a bardzo stęsknieni użytkownicy rzucili się jej w ramiona! 

6fdc6e57-adf3-4a4a-9949-e321bbf338c46fdc6e57-adf3-4a4a-9949-e321bbf338c4rqlRonw.png

Główny bohater dzisiejszego opowiadania tak naprawdę nazywa się Dariusz ma 22 lata i mieszka w Warszawie - gdyby ktoś nie wiedział Warszawa to stolica Polski.
Całkiem niedawno, Darek postanowił złożyć podanie na admina, i raczej było to pewne - że Gosia zechcę go znów w swoich szeregach, doświadczenie którym dysponuję Vixo jest na pewno dużym plusem dla całego serwera De_Dust2, dzięki takim adminom młodsi i mniej doświadczeni mogą się wiele nauczyć. Mocne strony już zostały opisane, teraz pora na te słabsze, sporo użytkowników wie, że  Vixo lubi sobie wypić, niestety jak to się mówi nie każdy ma łeb do picia alkoholu i chłop odpada po dwóch piwach...czekajcie, czekajcie ale czy to na pewno jest słabsza strona? Przy znajomych pewnie i tak, ale w kieszeni więcej się zaoszczędzi - tak odpowiedział pytany NorsONE wczoraj na czacie forum. Śmieszkowanie zostawmy już na bok i przedstawmy sprawę jasno, chcemy więcej takich adminów!

c8e835d5-b4c4-4ec6-86e7-09e0ea8001e2oCzQzKT.png

VGkt0m3.png

FINAŁ ESL PRO LEAGUE SEZONU 4:

Niewielu wierzyło, że Cloud9 może wygrać z SK Gaming na ich własnym podwórku... a jednak. Amerykańska formacja oddała pierwszą mapę swoim przeciwnikom przegrywając 19:17 na mapie overpass, co smutniejsze, do przerwy wygrywali 12:3. Na ich szczęście odegrali się na kolejnej mapie, a mianowicie na mirage uzyskując wynik 16:6. Na decydującej mapie znów lepsi okazali się gracze Cloud9, ostatecznie triumfowało 16:5 i stanęło na najwyższym stopniu podium czwartego sezonu ESL Pro League zgarniając 200 000$!

WgIaVP0.png

Bv8DAxB.jpg

1 XI - WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH:
Wszystkich Świętych, dzisiaj wspominamy naszych zmarłych bliskich, rodzinę, przyjaciół. Tego dnia wierni odwiedzają groby, by zapalić symboliczne znicze i pomodlić się za zmarłych. Temu szczególnemu dniu towarzyszyło wiele obrzędów i zwyczajów. Specjalnie wypiekanym chlebem dzielono się z żebrakami modlącymi się za dusze zmarłych. Dzisiaj zostało to zastąpione nabożeństwami i modlitwami w kościołach oraz odwiedzaniem cmentarzy, kupowaniem wiązanek i zapalaniem zniczy.

v2u2vir.png

Ostatnio na forum odbyły się dwa konkursy;
Elita sieci, a także konkurs za poprzednią edycję typera. Elita sieci wygląda następująco:

Najlepszy Administrator: Krystek
Najlepszy Moderator sieci: `S@MCZYK
Najlepszy Opiekun Serwera: Roni
Najlepszy członek UB TEAM: Futuba
Najlepszy Admin Serwera: Enigmatyczny
Najlepszy Redaktor Sieci: `S@MCZYK
Najlepszy Grafik Sieci: immo
Najbardziej Pomocny użytkownik na sieci: Krystek
Najbardziej zasłużona osoba na sieci: aXen
Najbardziej kulturalna osoba na sieci: Kinnn16
Najzabawniejsza osoba na sieci: Futuba
Najaktywniejszy szarak sieci: Vixo
Największy nolife sieci: Krystek
Największy Spamer sieci: smuluus #no_grafik
Najprzystojniejszy/Najładniejsza: Kinnn16
Największy bot na sieci: K1cker
Nasz Przyjaciel na sieci: Tutaj wedle uznania

Natomiast w typerze do wygrania były vip'y na dany serwer na okres 7, 14, a także 30 dni, a wygrani to:

VIP'a na 30 dni zgarnia:
@3xMefedron
VIP'a na 14 dni zgarnia:
@zjc
VIP'a na 7 dni zgarnia:
@INTHEFRONT

4z3dZdo.png

-Dlaczego Batman miał 5 z W-F?

-Bo zawsze miał strój :D

 

 

vPJJ9Yx.gif

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.