Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
  • Podobna zawartość

• Przez KuLiCzAnY bRb
      witam chciałbym wnieść pozew   o propozycje o dodanie misji głównie tylko klanowych bo jak sami wiecie bo jak wiecie klan BOTY 1S2K (CZYLI głównie nasza administracja) szybko robimy wszystkie misje i nie ma co robić już po 2 tyg. po resecie    a także inne klany nie chcą z nami robić wojny (nie wiem czego się boją)  ... 
      Np. misje 
      -zabicie 100 lub wiecej przeciwników z innego klanu (na mape oczywiście)
      -pozostanie nietykalnym przez minimum dwie rundy i łącznie dobić do 100 
      -rozegrać minimum 3 wojny klanowe 

• Przez Pere
      Witam.

Chciał bym zauważyć parę istotnych spraw odnośnie serwera bo jak skończyłem około 2 miesiące temu grac bo miałem dużo pracy i konieczne było odpuszczenie sobie gry w csa tak teraz od tego resetu jestem ciągle co chciałem zauważyć od kiedy wredna straciła opiekuna do dnia dzisiejszego nie były zmienione RSs'y to jest wgl. nie pojęte żeby chociaż po 2 tyg od resetu były zmieniane a nie mówię że jak kończyłem grać to ciągle były te same ... to samo mapy ciągle grane te same nic nie zmieniane ja już nie mam sił pisać i truć @[email protected] bo chłopak bogu winny nic nie może puki właściciel się za to nie weźmie jest od ciula i ciut ciut spraw do naprawienia takie jak Perk magiczne fasolki który wgl. nie działa Betonowe ciało u @Thomas na cod 201 działa normalnie czyli ze chroni przed obrażeniami w ciało tylko w głowę można zabić a u nas i to granaty i to z noża można zabić wiec coś nie halo ... na cod mod 201 maja fajne nowe atuty tutaj jak zwykle nic kupując z sklepu grawitacje i tracąc 150 monet mam to tylko na 1 rundę a nie na cala mapę co jeszcze coś żeście porobili z lodowymi że jak zamrozi to modele wywala do góry nogami i one zostają po zabiciu na mapie to tez przeszkadza no i 2 sprawa strefy raszu już wiem ze był taki temat ale kto normalny na cod modach daje strefy raszu? gdzie specjalnie się ładuje w kondycje po to żebym musiał kwitnąć na respie????? gdzie tu sens gdzie tu logika. Mógł byś się drogi właścicielu zabrać do pracy nad serwerem bo naprawdę gołym okiem widać że ludzie uciekają z serwera żeby na weekend grało 20 osób wieczorem to chyba coś świadczy ale oczywiście jak co miesiąc kupują premki vipy lev i monety to wszystko jest ok jak siano się kreci ja nie mowie tego z złości tylko ze jak coś przynosi zyski to o to się dba.
    • Przez Lewatyw
      Według mnie powinno być doprecyzowanie zasady strażnika 10 i 11. Chodzi o zajmowanie miejsca.  W praktyce to wygląda tak, że Strażnicy zajmują sobie miejsca przez powiedzenie: "zajmuje pomieszczenie w którym się znajduję", wedle regulaminu ma prawo zabić wszystkich, którzy wejdą do tego pomieszczenia. Problem w tym że często kampią się za ścianą gdzie nie widać ich, w jakimś pomieszczeniu z zabawą i kiedy oglądasz mapę na Freeday nagle giniesz bo on akurat siedział w tym pomieszczeniu za rogiem, skrzynką czy w innym nie widocznym miejscu.  
      Proponuję dodać w regulaminie, że strażnik ma obowiązek chociaż trochę wytłumaczyć jakie to pomieszczenie, z czym , z jaką zabawą. Nie musi podawać swojej dokładnej pozycji. I często jest tak że są pomieszczenia bez dachu, czyli nie jest to pomieszczenie, ponieważ pomieszczenie znajduje się w obszarze budynku. Czyli np. boisko piłkarskie ogrodzone tylko murami nie jest pomieszczeniem, co oznacza że może sobie tam siedzieć strażnik ale nie zabijać, i nie zajmować tego.
    • Przez SKEREK
      Dodać kilka map zamieszczam linki do nich. 

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=777462253

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=773823878

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=597200887
    • Przez Jocker
      Proponuje aby trochę poprawić zabawę Tykająca bomba
      Ponieważ ostatnio często w niedziele (na serwerze) losuje się ta zabawa.
      Proponuje aby zostało dodane do tej zabawy np max 3 minuty zabawy po 3 minutach wszyscy giną albo skrócony czas wybuchu ponieważ gdy jest wielu graczy ta zabawa nie ma sensu bo mija połowa mapy.  
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.