Jump to content

Klany


Larom
 Share

Recommended Posts

Proponuję dodanie klanów na serwer. Widziałem gdzieś post o tym, że planujecie to zrobić, lecz jak widać zapomnieliście najwyraźniej o pomyśle. Klany zaostrzą rywalizację, oraz przyjazne stosunki na serwerze. Proponuję dodanie wspólnego budżetu klanu, do którego będzie miał dostęp jedynie lider. Jednak nie chciał bym żeby wyglądało to tak jak na dużej ilości serwerów, czyli że ludzie dołączają do klanów żeby mieć kasę z niego, albo ot tak po prostu. Regularne klanówki, konkursy dla klanów itd. Nagrody za największe ilości zwycięstw z innymi klanami itp. Miło widziane (przynajmniej przeze mnie) było by także prosta zmiana lidera klanu (może kojarzycie to z serwerów tygrysek.pl), gdzie lider w menu klanu w grze po prostu mógł przekazać klan innemu członkowi. Dobrym pomysłem było by także żeby liderami klanów były osoby np z top20. Żeby nie było tak, że w jednym klanie jest całe top15 z którymi inni, słabsi gracze nie mają szans. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rozwiń swoją myśl, jakie problemy? Poza tym przecież wiem że to nie jest do zrobienia w 2 godziny ale dłuższy czas, ale można powoli się zabrać za taki projekt albo chociaż zacząć jego rozważania. Poza tym przecież jeżeli nie wypali, zawsze można to usunąć. Wiem że to nie jest prosta sprawa, nie chcę żeby tak to wyglądało, ale myślę że to dobry pomysł. Nie mówiąc już o stałych graczach, dla których to będzie po prostu miły gest, ale ta dopiska |klany| zachęci nowych graczy do zaglądania na serwer. Poza tym można zawsze dodać coś do sklep-sms dla klanów. A wiadomo to zawsze większy zysk. Jako nagrody np darmowe skiny premium albo vip na tydzień dla każdego gracza najlepszego klanu a dla lidera na miesiąc. I każdy zadowolony. A z serwerów na których byłem adminem, wiem że bardzo często osoby które wygrały vipa (albo w cod modach dostęp do klas premium itd) przyzwyczajają się do takiej gry i potem same kupują takie udogodnienia od serwerów. Myślę że wasz wysiłek by się opłacił. No i naprawdę często na serwerze rózne osoby dyskutują o klanach. Dużo stałych graczy chciało by czegoś takiego. 

Link to comment
Share on other sites

  • Support

Chłopcy chłopcy...

To, że nie są dodane, jest spowodowane tym, że tego się nie da dodać ot tak, jakbyście sobie wymarzyli..

Klany w projekcie nowej paczki są, ciągle nad tym pracujemy i o niczym nie zapominamy.... Ktoś chyba myśli, że wgrywanie paczek, pluginów, skinów to się robi na życzenie i tyle...

 

Będzie nowa paczka, najprawdopodobniej będą i klany. Tyle.

Więcej w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.