Jump to content

[Skarga] Lacoste Allure.

Kubanczyq
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Don't Fuckin Take My Cookie

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Lacoste Allure

Dokładny czas zdarzenia: 17:27:33

IP/STEAM_ID: -

Opis sytuacji: Gram, wszystko super świetnie i nagle na [email protected]@ pojawia się napis "jeszcze jedno pytanie do niej i ban" (coś takiego). Następnie zapytałem się "Klaudia, co u ciebie?" i po chwili dostałem bana z powodem wyciągnietym z palca - "wk..wiasz kobiete ..". Takim pytaniem wk*****m? Zagwostka. Ciekaw jeszcze jestem tego, czemu admin banuje powodem własnym, przecież w amxmodmenu powody ma podane na tacy i jeszcze taki powód jest niekulturalny z jego strony.

Dowód (demko/ss): Administracja może sprawdzić logi, ja daje tylko link do bana.

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php

Dorzućmy do tego jeszcze to, że [email protected]@ nie służy raczej do pisania tego typu rzeczy.

Edited by Asthamanti.

Witam serdecznie twoja skarga jest całkowicie nie na miejscu bo po prostu nie posłuchałeś człowieku... ostrzegłem wszystkich na serwie ... ze jeżeli ktoś nadal będzie pisał do niej czyli Klaudi to dostanie bana od początku w zasadzie mapy typy nagadywały i nie dawały grać dziewczynie jak by to pierwszy raz mieli do czynienia  z dziewczyna ... żałosne to ...k... jest poniżej krytyki...

ty gościu wiedząc o tym po prostu napisałeś... pytanie po moim ostrzeżeniu i na złość dopisałeś czekam na bana co bez problemu wyjdzie z konsoli..{Klaudiaa :  bo mni wkurzacie}

nie chciałem tego ale nie będzie mi nikt dziewczyn na serwie nękał debilnymi pytaniami o foteke itp...na 30min co i tak mało jest ...  w zasadzie na własne życzenie ... szkoda mojego czasu... na takich jak ty...   

a co do tego "Ciekaw jeszcze jestem tego, czemu admin banuje powodem własnym" bo taka była potrzeba i wpisu w amx na to nie było kumasz mam do tego prawo.. to raz a dwa [email protected]@ jest od wszystkiego.. po to by uspokoić,ostrzec .. ja to zrobiłem nie mam sobie niczego do zarzucenia ...

Edited by LaCosTe AlluRe

Kolejny rycerz na białym koniu, hehs.

Długość bana mi wisi, jak widzisz skarga tyczy się Twojego adminowania.

Napisałem, że czekam na bana ponieważ ban za takie coś jest NIE MOŻLIWY.

Do tego dajesz własne powody, a masz podane jakimi powinieneś banować w menu.

7 minut temu, LaCosTe AlluRe napisał:

nie będzie mi nikt dziewczyn na serwie nękał

Chyba nie wiesz jak wygląda nękanie, pozdrawiam skarbie. <3

Czekam na wypowiedź @Vixo lub @Krystek

Edited by Asthamanti.

Długość bana mi wisi, jak widzisz skarga tyczy się Twojego adminowania.

Szkoda że ci wisi mogłem dać na cały dzień... Człowieku dostałeś bana za głupotę swoją w dodatku bo mogłeś się dopytać o co chodzi

a po ostrzeżeniu i tak napisałeś... a skoro "Napisałem, że czekam na bana ponieważ ban za takie coś jest NIE MOŻLIWY." 

ja widzisz takie rzeczy się zdarzają i zaznaczam typie kolorowy że do podanych powodów w amx nie muszę się zawsze stosować.

zadałeś te pytanie w złym czasie to tyle ...a upominam że ostrzegałem przed tym wszystkich i po banie na 30min dziewczyna miała spokój i mogła grać..

bo nagle nikt już jej bzdurnymi pytaniami głowy nie zawracał... mogła sobie zagrać

nie mam nic więcej do dodania ... 

Edited by LaCosTe AlluRe

Przejrzałem sobie logi i było jak napisał @LaCosTe AlluRe. Prowokowaliście i zaczepialiście "Klaudie" i nie dawaliście jej grać. Sama nawet napisała na czacie że nie dajecie jej grać. W tej sytuacji admin dobrze zainterweniował.

@Asthamanti. Po tym co napisałeś, dziwisz się że dostałeś bana i jeszcze skargę piszesz?

Don't Fuckin Take My Cookie -16:57:05- 'say' "Czekam na bana"

Don't Fuckin Take My Cookie -16:57:39- 'say' "idzie skartga"
Don't Fuckin Take My Cookie -16:57:39- 'say' "elo"

Skarga odrzucona, a jak zobaczę jeszcze jedną taką prowokację od Ciebie @Asthamanti., to bez zastanowienia wydłużę bana o tydzień!

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.