Jump to content

Skarga na Nicoletta

Edzio
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Edzio

Nick gracza/admina:Nicoletta :)

Czas zdarzenia: Koło 22:30

Ip i steam id gracza/administratora:nie mam :) 

Opis sytuacji:Grałem na mapie zm horror  gdzie są działka . Chciałem wbić na działko ale w przejściu  leżał lm  gracza Dobrze Je . Pisałem do admina Nicoletta:) ale on nic nie robiła  chociaż strzelała z działka. W końcu po jakiś 2 rundach dała bu bana na 30 min  tłumacząc się że miała afka   chociaż  strzelała wtedy z działka  napisałem jej na [email protected]  że Poleci skarga.  Nie długo po tym  dostałem bana na 3 godz za powód obraza

Dowód (demko/ss):[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Nicoletta ;)
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'obaraza'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:37631402'
[AMXBans] Twoje IP: '95.49.44.63'
[AMXBans] ===============================================

Nie mam demka ani ss ponieważ po prostu nie pomyślałem

Dostałeś bana za obrazę,  po tym jak zbanowalam gracza dobrze je na 30 min, min bo wiem ze nie wiedział i sam się przyznał na [email protected] w 2 rundzie.  chwile po tym napisałeś "mówiłem kurwo" dostałeś bana za obrazę proste. A nie tłumacze się ze byłam AFK bo grałam. A nie zawsze widzę [email protected] gdy gram to chyba normalne tak? 

Edited by Nicoletta

Nie ważne czy pisałeś do mnie czy do kogoś innego, będę Banowala każdego kto będzie łamać regulamin,  skończyłam z tobą, żegnam. 

Edit. A jak już piszesz skargę to miej dowody, a nie marnujesz czas ludzia z @ 

Edited by Nicoletta

No dobrze ale innych banuje na 30 min maks godz a  nie jeszcze oszukała graczy mówiąc że była afk

A nie tłumacze się ze byłam AFK bo grałam. A nie zawsze widzę [email protected] gdy gram to chyba normalne tak?  co kur pisałaś wiadomość do wszystkich  na tym miejscu gdzie są takie rzeczy  jak zombi cele albo ban i tp 

Wiadomość : byłam afk

25 minut temu, Edzio napisał:

No dobrze ale innych banuje na 30 min maks godz a  nie jeszcze oszukała graczy mówiąc że była afk

A nie tłumacze się ze byłam AFK bo grałam. A nie zawsze widzę [email protected] gdy gram to chyba normalne tak?  co kur pisałaś wiadomość do wszystkich  na tym miejscu gdzie są takie rzeczy  jak zombi cele albo ban i tp 

Wiadomość : byłam afk

Synek nie będę ci się tłumaczyła wystarczy ze napisałam wyżej.  Gracz dostał bana za lm w działku,  ty dostałeś za obrazę wiec sprawa zamknięta i nie nabijaj postów .

Edit tak jak mówisz @reksio variacik z reszta dobrze go znamy z serwera wiemy jaki jest dzieciaczek. 

Edited by Nicoletta

Nie nie kurwa za oszustwo  trzeba płacić  a nie  że synek i tp kur

A teraz ucieka bo wie że  racji nie ma  potwierdzić to może np ruski i tp

Nie chce się już kłócić  ale liczę że nicoletta dostanie naganne 

Akurat konsekwencji nie wyciągasz Ty, a czerwoni i NEQU. Strugasz pajaca na każdym kroku, a później masz przez to problemy. Twój jedyny argument w tym całym temacie i jedyne czego można się "doczepić" to brak reakcji co i tak jest śmieszną sytuacją, ośmieszasz się jeszcze bardziej na oczach całej społeczności.

@Edzio ty masz jakieś problemy ze sobą? nie potrafisz sie zachowywać to łapiesz bany, już Ci to mówiłem nie raz. Co do @@, jest nie tylko do informowania, ale także do odpowiadania na pytania graczy(chociaż lepiej używać [email protected] aby nie zaśmiecać środka).

Skarga niesłuszna.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.