Jump to content

Skarga admin Memesio

Sendunia
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Diego

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Memesio

Opis sytuacji: Po pierwsze chciałabym zauważyć iż ten admin przeklina REGULARNIE zaraz pot tym, gdy ktoś go zabija. Sytuacja, która za to mnie bardziej dotyczy jest taka iż około godziny temu gracz o niku JanusH obrażał mnie nagminnie i oczywiście został ukarany konsekwentnie przez innego admina na godzinę czasu. Zaraz po skończeniu bana pojawił się znowu i znowu sytuacja sie powtórzyła z tym, że teraz robił to 'inteligentniej' po prostu zaczepiając mnie. Tu MOJA wina, bo nie wytrzymałam i powiedziałam 'jebał Cię pies' za co także należy mi się kara. Admin o niku MEMESIO zwrócił mi uwagę na słowa, po czym ODRAZU przeprosiłam i dodałam że niepotrzebnie się zagalopowałam. Minęło parę minut, a Admin Memesio (co ma zresztą w zwyczaju) zaczął używać wulgaryzmów, bo ktoś go tam zabił na co skomentowałam krótko 'Panie Adminie, słowa'. Dostałam na to wielkie uniesienie że mam być już cicho, bo w przeciwnym razie mnie wyrzuci. Konsekwentnie proszę o bana dla siebie, ale proszę także o wyciągnięcie konsekwencji od Admina Memesio. Jeśli zwracasz uwagę graczom, bądź najpierw konsekwentny wobec siebie Memesio.

IP/ID gracza:

Data i czas zdarzenia:13:08.2017 godzina 22:50

Dowód (ss/demko):

"znowu sytuacja sie powtórzyła z tym, że teraz robił to 'inteligentniej' po prostu zaczepiając mnie." - nic takiego nie miało miejsca, byłem na serwerze i szczerze powiedziawszy nic prócz twojej reakcji i twojego małżonka nie było niewłaściwe. 

"Admin Memesio (co ma zresztą w zwyczaju) zaczął używać wulgaryzmów, bo ktoś go tam zabił" - śmieszy mnie to zdanie, skoro grywam zazwyczaj w pracy wtedy nie używam mikrofonu. Oczywiście uniosłem się i wyraziłem opinie w sposób dość nietaktowny. Było to w godzinach wieczornych, mało młodszych gra, więcej starszych. Przez jakieś 20 minut od momentu twojego obrażania w sposób żałosny innego gracza, powiedziałem przez mikrofon może ze trzy zdania. Przeklinać mogę, nie za często to robię chyba, że jestem pod wpływem. Zazwyczaj wtedy mi się wymyka "ku..." i tyle. Wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy daje się ponieść emocją. Nie wyzywam, nie prowokuje. Nic nikomu się nie stanie, gdy przeklnę. 

"Dostałam na to wielkie uniesienie że mam być już cicho, bo w przeciwnym razie mnie wyrzuci." - dlaczego kłamiesz? Powiedziałem coś w stylu byś mnie nie uspokajała i przestała płakać o gościa bo cię w końcu wyrzuce, ile można słuchać lametu i odpowiadania na "zaczepki". Jeżeli masz coś w głowie to zostawiasz typka, niech piszę, nie czytasz, ignorujesz.

"Jeśli zwracasz uwagę graczom, bądź najpierw konsekwentny wobec siebie Memesio." - już ci to tłumaczyłem na serwerze, jest różnica między mówieniem komuś, że go jebał pies, a powiedzeniem "kur.... mac". Daj mi demko, nawet nie musi być słychać gdzie pisze/mówie do kogoś by nie przeklinał. 

Jeżeli masz mi @Matt. dać ostrzeżenie, to od razu odbierz admina. Bo ta skarga jest dla mnie śmieszna.

Edited by MemesiO

Ufam że admini wykonali należytą i słuszną pracę w tej sytuacji i konsekwencje poniosły odpowiednie osoby na serwerze.

@MemesiO wnosi wiele dobrego, lecz jak każdy z nas, nie jest idealny.

Jestem pewny, że będzie nad tym pracował.

Nie nałożę żadnej kary w tak mało znaczącej kwestii, a szczególnie na brak dowodów.

Dziękuję za zrozumienie.

Powodzenia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.