Jump to content

YOU ARE MY SUNSHINE ANNABELLE 2

futuba
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

chyba najlepsza rzecz w tym filmie byłem na nim z 2 koleżankami i nawet one zamiast bać się (na co po cichu liczyłem) śmiały się razem ze mną i w sumie większością kina po seansie gdy obsługa zapytała czy film się podobał powiedziałem tylko że lepszej komedii dawno nie oglądałem obsługa spojrzała na mnie z niedowierzaniem ale stwierdzili że miło że seans się podobał z horrorów o wiele bardziej polecam Seed:Skazany na śmierć 

9 minut temu, Benek1921 napisał:

chyba najlepsza rzecz w tym filmie byłem na nim z 2 koleżankami i nawet one zamiast bać się (na co po cichu liczyłem) śmiały się razem ze mną i w sumie większością kina po seansie gdy obsługa zapytała czy film się podobał powiedziałem tylko że lepszej komedii dawno nie oglądałem obsługa spojrzała na mnie z niedowierzaniem ale stwierdzili że miło że seans się podobał z horrorów o wiele bardziej polecam Seed:Skazany na śmierć 

Taka prawda, u mnie tak samo cała sala się smiała, np ze sceny jak Bee się obróciła do głównej bohaterki, i want your soul xdd

5 minut temu, Futuba napisał:

Taka prawda, u mnie tak samo cała sala się smiała, np ze sceny jak Bee się obróciła do głównej bohaterki, i want your soul xdd

u nas największy śmiech był na scenie gdzie z tego krzesła wyleciała w powietrze jak z rakiety v2

7 minut temu, Futuba napisał:

albo mały szczegół który miał miejsce w szopie gdzie panna żarówkę wolframową trzymała przez dobre kilka minut nie zważając na fakt że po ok 5 min świecenia takiej żarówki robi się ona tak ciepła że wystarczy jej dotknąć by się oparzy ale ona twardo ją trzymała i wkręcała 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.