Jump to content

Klawiatura


Recommended Posts

Cześć, mam pytanie czy warto zainwestować w klawiaturę gamingową? Czy różnice między klawiaturami dla graczy a zwykłymi klawiaturami są jakieś szczególne? Jakie funkcje powinny być obecne w klawiaturze gamingowej, aby ułatwić grę i zwiększyć wygodę użytkowania? Czy warto inwestować w klawiaturę z dodatkowymi przyciskami i makrami, czy lepiej skupić się na ergonomii i wygodzie użytkowania? Jakie modele klawiatur gamingowych warto brać pod uwagę, aby uzyskać najlepsze doświadczenie w grach? Bede wdzieczny za konketne propozycje :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie warto, mechaniki są lepsze od membran, czas reakcji,skok klawiszy itd. grałem na klawie z laptopa dłuższy czas ale przez to ze kupiłem monitor to i kupiłem mechanika jakiegoś z “dolnej półki”  a konkretnie na tą https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/klawiatura-mechaniczna-krux-atax-pro-rgb-outemu-blue-tkl  

Ogólnie w mechanikach masz 3 kolory switchy

najgłośniejsze są niebieskie, miedzy czerwonymi a brązowymi nie ma zbytnio różnicy jeśli chodzi o głośność. Osobiście wybrałem niebieski bo dźwięk mega mi sie podoba. Wiadomo że im drozsza klawa tym wiecej opcji, na niektórych mozesz sam regulować skok klawisza. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.