Jump to content

Problem z rozdzielczością.

Recommended Posts

Witam.
Potrzebuję szybkiej pomocy związanej z rozdzielczością, dawniej miałem ustawione 4:3 na 1400:1050 i miałem czarne paski po bokach, a teraz po jakiś aktualizacjach czarne paski zniknęły i nie da się wręcz grać. Jest może jakiś sposób na to(komenda w cs'ie albo coś), grzebałem już z dobrą godzinę w ustawieniach i nic nie pomaga.

PS. Reinstall także nie pomógł, obawiam się, że to przez nowe sterowniki od AMD. Mam nadzieję, że ktoś jakoś pomoże, albo to jakoś naprawię, bo inaczej nie będę mógł grać -.-

Edited by [Soul]jaboy

Tak jakby sam cs nie potrafi się na 4:3 ustawić, tylko samo 16:9, i nigdzie w ustawieniach nie mogę tego zmienić (oprócz samego ekranu, ale tam miałem zawsze swoją normalną i cs sam się dostosowywał)
co do ust startowych tej komendy nie mam, ale może ona jakoś po właczeniu jest aktywna? da się ją jakoś usunąć?

20746719_2000954490150047_907783679_o.jp

20747762_2000954643483365_1771037045_o.j

Synchronizacja pozioma łącznie - 1840
Synchronizacja pozioma: wyświetlanie - 1680
Synchronizacja pozioma: przesunięcie wiodące - 48
Synchronizacja pozioma: szerokość synchronizacji - 32
Synchronizacja pionowa łącznie - 1080
Synchronizacja pionowa: wyświetlanie - 1050
Synchronizacja pionowa: przesunięcie wiodące - 3
Synchronizacja pionowa: szerokość synchronizacji - 6
Synchronizacja pozioma: polaryzacja - Positive
Synchronizacja pionowa: polaryzacja - Negative
Przeplot/Skanowanie progresywne - Progressive
Taktowanie pikseli G (KHz) - 119000
Częstotliwość odświeżania G (Hz) - 59.8833
Bieżący stan HDCP - Enabled
Bieżące ustawienia łącza - Not Available

Tu masz wszystkie ustawienia karty i gry

@Futuba vi britannia był pełny panel i środek, nie pomaga po ustawieniu
@Gatki no właśnie o to chodzi, że po ustawieniu tego rozdzielczość się nie zmienia z 16:9 na 4:3 i jest wszystko porozciągane masakrycznie
Może jakoś spróbować odinstalować te nowe sterowniki i zostawić fabryczne? (ale nie wiem czy się da to zrobić wgl)

Aktualizacja tematu!

Temat został zaktualizowany. Prosimy zapoznać się ze wszystkimi nowościami!
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Usuń config i jeśli steam to sprawdź, czy czegoś nie masz w Parametry uruchamiania i pokaz Screena z tą rozdzielczością.

I jakie masz stery?

@[Soul]jaboy ustawienia w grze. Co do AMD mam tak samo. No chyba że sam monitor Ci potem rozciąga :]

Edited by Gatki

Usuwanie config chyba nie ma sensu, bo mam świeżo po reinstalu cs'a, parametry uruchamiania też ok, sprawdzałem.

SS, z jaką rozdzielczością mam pokazać, bo nwm o co ci dokładnie chodzi?

a tu stery:
20795232_2002331063345723_2019291971_o.j

@Gatki

Edited by [Soul]jaboy

jak w ustawieniach w windowsie ustawie 1450:1050 to mi sie samo zmieni na 4:3 z paskami i odpale tak cs'a bez problemu, ale jak w windowsie jest moja normalna rozdz.(1680:1050) to ni jak cs przy wlaczeniu sie niechce zmieniac na 4:3 
W cs mam normalnie 1450:1050 tak jak zawsze mialem, tylko paskow po bokach nie ma i jest rozciagniete

Raczej nie, bo amd pobierało sobie wszystko same.
A ja nic sam nie pobierałem.

Powiem tak, sprawdziłem jedną rzecz jeszcze, gdy monitor ustawie na 4:3 cs jest ok, natomiast pulpit jest znowu z paskami, a gdy jest na 16:9 pulpit jest ok, a cs nie, więc zakładam, że coś jest nie tak z monitorem, tylko za cholerę nie umiem go ustawić, aby zmieniał się sam tak jak było wcześniej i już naprawdę nie mam pomysłu jak to naprawić a ni co do końca jest przyczyną, jak nic nie zmieniałem, a jedynie głupie aktualizacje w10 i sterowników same mi się pościągały i od tego czasu są kłopoty.

Edited by [Soul]jaboy

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.