Jump to content

[Rozwiązany] Skarga goryl

Hakar
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Hakar

Nick gracza: 

/ admina na którego składasz skargę: Goryl We Mgle

Dokładny czas zdarzenia:  2016-11-05

IP / STEA_ID gracza (cała linijka z amx_ip)  STEAM_0:0:105137443

: Opis sytuacji: gram sb na mapce przychodzi admin goryl z faqusiem gram sb elektrykiem nawet nie zwracam uwagi na to co on pisze i dostaje bana za podszywke 1 tydzien HAHA serio kuzwa ? goryl jest takie cos jak steam mogles do mnie napsiac na steam czy to ja gram to po pierwsze po 2 za nim zbanujesz kogos za podszywke sprawdz moze jego ip lub steam id i zobacz czy sie zgadza HAHA i wy pod moim podaniem pisaliscie ze bym banowal za byle co to raczej ty chyba banujesz takie to trudne isc na amxbans sprawdzic ip i w consoli pisac showip i sprawdzic ? prosze cie, teraz to mnie dobiles tym banem masz mnie w znajomych na steam nawet nie raczyczysz zapytac czy to ja.

D0naciak prosze o zdegradowanie z funkcji admina

Dowód (rozpisane demko/ss):

Uważam, że pisanie typu: " D0naciak prosze o zdegradowanie z funkcji admina " jest maksymalnie żałosne.

Nie wiem w jakiej koalicji jesteś Hakar, ale twoje antagonistyczne podejście do adminów jest co najmniej śmieszne, nie wiem czy to przpyadkiem nie wynika z tego, że Tobie się nie udało.

Nikt z adminów nie będzie Ci zaglądał do dupy co i z kim robiłeś, bo mamy całe u@ zawalone zgłoszeniami i płaczem, jacy to źli jesteśmy, bo nie odpisujemy od razu, nie odpowiadamy przez mikrofon, nie banujemy od razu, nie patrzymy na prawdopodobnych cheaterów od razu itp.

To nie jest takie proste przy 31 osobach wszystko na raz zrobić, gdzie spam na czacie jest niesamowity.

Jesteśmy tylko ludźmi, więc popełniamy błędy, ale Ty, powinienes nauczyc sie szacunku do innych osob, a juz na pewno do adminów, gdzie poswiecaja swoj czas po to, żebyś mogl rozlozyc swoją dupę po przyjsciu ze szkoły i wygodnie grac bez cheaterow i osób łamiących regulamin.

Wymiar 1.Szanuje ludzi którzy mnie szanują a że wy mnie ciągle wyzywacie i słyszę różne słowa na mój temat to co ty mi się dziwisz a to że nie dostałem nie ma nic wspólnego szczerze mam wywalone na to że nie dostałem tego admina i to chyba nawet lepiej, tylko wiesz Wymiar słyszałem ze podobno lubisz banować za nic od kogoś więc, a powiedz mi tylko jedno dlaczego mam się nauczyć szacunku do innych jeżeli wy mnie nie szanujecie ?? Wgl co sugerowałeś pisząc "Nikt z adminów nie będzie Ci zaglądał do dupy co i z kim robiłeś" ?? aaa chwila jeżeli ja popełniłem parę błędów gdy byłem adminem to było zle co nie ? bo przecież jesteśmy tylko ludżmi wiec popelniamy błędy wiec czemu tak nazekaliscie na mnie ze popelniam bledy a sami tez je robicie i ja zostałem zdegradowany a wy nie macie hmm ?? Aaaa ciekawe czm jak wszyscy sie mnie czepiają wyzywaja to wy nic z tym nie zrobicie moze czasem sie zdarzy male ostrzezenie a jak ja bym napisal to odrazu macie wąty itd i byscie mnie odrazu najlepiej zbanowali. (nie napisałem tego zeby posty nabijac tylko dlatego ze nie moge edytowac)

@Hakar różnica między Tobą a Gorylem jest taka, że Goryl miał już tu admina chyba jeszcze w wakacje, zrezygnował, ma znowu, popełnił błąd teraz, racja. Ty błędowałeś już w pierwszy dzień z adminem, tyle w temacie.

Do adminów mam jedno zastrzeżenie - na serwerze nie banujemy za podszywki! Można dać jedynie kicka, ale nie bana. Jak ktoś chce zabezpieczyć swoje konto to w /sklepsms może sobie kupić hasło na nick.

P.S. Aa i od decyzji jestem ja, i to ja mówię kogo należy wyrzucić kogo nie, Ty mi pomagać nie musisz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.