Jump to content

Wybór internetu mobilnego

januzkarpat
 Share

Recommended Posts

• Owner

Ciężko powiedzieć jaki internet w Twoim przypadku może być najlepszy. Wiele operatorów udostępnia na swojej stronie mapę zasięgu swojej sieci, tam możesz się poniekąd sugerować. Pod uwagę musisz też brać różnego rodzaju zakłócenia w transmisji, ilość użytkowników czy odległość od nadajnika.

@ BinaR w ostatnim czasie przeszedł z Playa do T-Mobile i obecnie bardzo chwali działanie

Wszystko zależy od lokalizacji nadajników u mnie do końca tamtego roku przodował plus ale play dostawił antene oraz światłowód więc papa plus.
Ogólnie masz taką stronkę z lokalizacją nadajników i informacją do jakiej sieci należą zaznacz sobie odpowiednie filtry i popatrz co będziesz miał najbliżej.
http://beta.btsearch.pl

Najlepszy będzie światłowód wiadomo, ale ja korzystam z lte w cyfrowym polsacie ( chyba to jest to samo co plus)  ogólnie nie narzekam poza tym że czasami skoczy ping na 150 albo potrafi się rozłączyć internet podczas gry mi to nie przeszkadza jakoś zbytnio. Mam ten internet z racji że nadajniki są niedaleko, ale jak bym miał możliwość przejścia na światłowód to nawet bym się nie zastanawiał