Jump to content

Szanowny Pan moderator Futuba


Guest
 Share

Recommended Posts

W sumie to nie jestem zwolennikiem pisania skarg, ale kolega Futuba mnie już tak drażni że nie idzie wytrzymac. Wczoraj wieczorem siedziałem sobię i pisałem na czacie co robię zazwyczaj, oczywiście wyłapał to Futuba i specjalnie napisał żeby mnie sprowokować tylko o to mu chodziło ;) Znam jego zamiary i wiem jaki ma ból du*y od kiedy mam niebieski kolorek i robi wszystko bym się go pozbył ;) Oczywiście wiedział co napisać bym się trochę wkurzył głupi taki nie jest wie jak sprowokować nie powiem udało mu się :) Ale rolą moderatora nie jest chyba rozkręcanie kłótni na czacie :) Dostałem od niego 3 warny plus blokadę na czat których nie mam zamiaru odrabiać i nie odrobię, obojętnie jakie tego poniosę konsekwencję :) Dlatego mimo że go obraziłem to on mnie do tego sprowokował :) Swoją drogą wyższa administracja powinna lepiej doobierać moderatorów wiedząc jakim toksycznym i wulgarnym typem jest kolega Futuba.

Ps: Od tego się zaczeło 

990.png

Link to comment
Share on other sites

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Niestety, ale zawsze @Futuba vi britannia trzymałem strone twoją, ale tym razem przesadziłeś. Dowód z mojej strony już wykorzystał Vixo w skardze ja tylko potwierdzam. Pamiętaj, że twoja rola polega na pilnowaniu porządku, a nie wręcz przeciwnie, nie prowokacje w strone innych osób. 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli prawda Cie prowokuje to już nie moja wina. Latanie odpalonym, branie ode mnie Cheatów i robienie czegoś na co masz zezwolenie, ale na swoim serwerze, powtarzam, na SWOIM to Twój interes. Skomentowałem to takim tekstem bo śmieszniejszej sytuacji jeszcze tutaj nie widziałem.

Piszesz że Cię prowokuje, nie bądź śmieszny bo nie jesteś osobą łatwą do sprowokowania, wręcz przeciwnie, to Ty uwielbiasz prowokować innych ludzi, a w tym wypadku szczególnie mnie.

Praktycznie zawsze gdy jestem na sb i wkraczasz Ty, zaczyna się wyzywania w moją stronę.

Do samego bana również mnie sprowokowałeś filmem na snapchacie i sam o niego poprosiłeś, nie wiem czy dla Ciebie to taka przyjemność przewyższać się nade mną, poniżać mnie i sprowadzać do parteru. To nie ja jestem typem osoby która rozpowiada ludziom rzeczy prywatne na temat drugiej.

Twoim jedynym priorytetem tutaj jest pokazanie jakim jestem zerem i że na nic nie zasługuję, bo Ty jako osoba mająca dłuższe kontakty może sobie pozwalać na wszystko i nie ponieść konsekwencji.

 

Można by długo o Tobie pisać, pokazywać screeny jak po mnie jedziesz itd itd, ale po co, skoro każdy Cię tutaj dobrze zna i wie jaki jesteś.

Cytuj

 Swoją drogą wyższa administracja powinna lepiej doobierać moderatorów wiedząc jakim toksycznym i wulgarnym typem jest kolega Futuba.

Od kiedy jesteśmy kolegami? Pokaż mi jakąkolwiek toksyczność i wulgarność z mojej strony. Może właśnie Ty się tego obawiałeś że zostanę moderatorem i konsekwencje w końcu nadejdą ?

Więcej nie mam tutaj nic do dodania

Link to comment
Share on other sites

Jak wrócę do domu to napisze co nieco.

 

Edit.

Moim zdaniem jest tak jak napisał  @Vixo. Futuba chce, aby Vixo stracił swoją rangę. Wczoraj na steam wysłał mi wiadomość typu: "kminie, jak zrobić, żeby vixo stracił rangę". Jeżeli będzie trzeba to mogę pokazać SS'a odpowiedniej osobie na PW. Jak widać ów wieczoru sytuację sprowokował Futuba. Można pomyśleć, że było to celowe, aby Vixo nałapał parę warnów, a w późniejszym czasie stracił rangę Opiekuna serwera. Ogólnie Fu jako moderator sprawuje się dobrze, pilnuje porządku na forum, pomaga jak tylko może, ale w sprawie Darka przesadza i to grubo.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Futuba vi britannia napisał:

Jeżeli prawda Cie prowokuje to już nie moja wina.

Pisanie prawdy to jedno, a pisanie prawdy takim sposobem jak Ty to drugie.

Nie rozumiem po co tam dopisek "fr@j3rskie". Jeżeli uważasz, że Vixo prowokuje to zarzuć dowody i miej je podczas warnowania/blokad.

Jak długo siedzę na chatboxie tak do tej pory nie widziałem aby @Vixo obrażał Twoją osobę @Futuba vi britannia i robił jakieś prowokacje w stronę osób trzecich tej  skargi które nic tu wspólnego nie mają.

Nie mam nic do Futuby ale takie coś na moderatora nie przystoi. Mogłeś iść mu to napisać na steam albo zrobić stream'a na SU i tam mu to przekazać, wtedy by wszyscy mieli to głęboko w du..e, bo o ile wiem, to obrazy/prowokacje które nie są na forum/serwerach administracje nie obchodzą, ale skoro wybrałeś jednak forum, to musisz ponieść konsekwencje. Vixo najzwyczajniej mógł sprawdzać czy po prostu da się obejść zabezpieczenia i tyle, kto mu to udowodni? Nikt. Tymbardziej, że ostatnia akcja z Lolowiczem dała do tego powody. Pisał, że pobrał WH i wbił na FFA, więc Vixo miał powód do sprawdzenia tego.

Wysłał Ci filmik na snapie podczas gry na WH? Grał na 1s2k? Mogłeś zrobić ss'a czy coś (nie ogarniam snapa) i dodać to jako dowód, że grał i nie robił testu.

Link to comment
Share on other sites

  • Technician

Luzie mają większe problemy a wy się kłócicie kto pierwszy zaczął kłótnie.

Przeleciałem historie chatbox'a i tak, @Vixo masz rację. Ja nie widzę żadnej obrazy w twoją stronę.

Napisał wyraźnie że jest to "frajerskie wytłumaczenie". Nie widzę tutaj obrazy do twojej osoby. Jak by Cię nazwał frajerem to wtedy by to podchodziło o obrazę.

 

@Vixo Naliczyłem z 6 wpisów które wyraźnie piszę że obrażasz wprost @Futuba vi britannia lecz od jego osoby znalazłem ten jedyny który pokazałeś. Ja bym na jego miejscu wklepał Ci 5 warnów abyś się pohamował.

Jeżeli on Cię tym wpisem uraził to trzeba było mu to powiedzieć, a nie zacząć na niego sapać.

@Futuba vi britannia uważaj co piszesz na następny raz bo jako mod powinieneś z szacunkiem pisać do każdego użytkownika.

 

Z innej beczki:

@don Erwin - Fajnie że się wypowiadasz ale to nic nie wnosi do skargi.

@don Kuba - Ale forum to nie steam i nie mamy wglądu na prywatne rozmowy. Wydarzyło się to na chatbox'ie i to mnie jedynie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.