Jump to content

Podanie Księciuniu

Książe
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: KSIAZE  NA BIALYM  KONIU
Mutacja głosu: Oczywiście 
Czas spędzony na serwerze (link do GT):http://www.gametracker.com/player/KSIAZE%20%20NA%20BIALYM%20%20KONIU/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Miałem 
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem bardzo aktywnym graczem na serverze, chyba najbardziej "znanym" i lubianym. Nie mam problemu z poznawaniem odpalonych graczy(cheaterów), wielu przypadkach sam ich zgłaszam. :) Co tu jeszcze, byłem adminem wiele razy na wielu sieciach serverów i nigdy nikt się nie skarżył, jak już powierza mi się odpowiedzialność to staram się jak tylko mogę żeby wykonywać ja sumiennie i uczciwie.
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam): to i to 
Steam ID: STEAM_0:1:110304939
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Oczywiście x2
Edited by Książe

-forum leży <--- to jest Twój jeden minus ( + małe pouczenie nie byłeś adminem na serwerowniach Tylko na sieci serwerów )

+wiek

+gt

+steam

+\- jakieś tam doświadczenie niby masz 

Podsumowując jestem za okresem próbnym 

PS: Czekam na ten przelew

Edit

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu.

Edited by beki

- kultura na ogromny minus - ryzykowne stwierdzenie "najbardziej lubiany i znany" z Twoim językiem
- dzisiaj ban za nie wykonywanie celów mapy
+ steam
+ wiek
+ doświadczenie
Popraw słownictwo i dostosuj się do regulaminu serwera to będę na tak. Teraz daje nie. :)

rydzyk nie czepiaj się kunia za cele :D widziałeś ping +150 - jednorazowa akcja gdy celu nie wykonał, a forum nie gra tylko GT (wiem wymóg to wymóg ale do ogarnięcia w krótkim czasie)
gt mikro steam wszystko na plus

Księciu juhuuuuu witaj adminku <3 

Edited by dolbo

Na ogół jesteś pozytywną osobą, ale czasem Twoja kultura pozostawia wiele do życzenia.
Masz dość sporo banów, od ostatniego (właśnie za kulturę) nie minęły nawet 2 tygodnie.
Zajmij się postami na forum, doczytaj regulaminy i przede wszystkim pokaż, że potrafisz zachować się jak należy na dłuższą metę.

Na dzień dzisiejszy odrzucam.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.