Jump to content

Skarga Za Dużo Chyba Sobie Pozwala :)

>< ! xVandal ! ><
 Share

Recommended Posts

Nick: Akamaru

Czas: 10:40

Powód: Ban za wypiewiedz że chyba jest odpalony hmmm.. (uznany jako obraza) ban na tydzień ? chyba coś nie tak admin chyba nie wie od czego tu jest :)

Dowody (ss/demo):Mój ban na tydzień :)

Ps. Prosze o UB jeśli ktoś ma wątpliwości to proszę w skrócie opisać tą sytuacje bo moim zdanie wypowiedz na temat admina i wniosek że ma chaxy to nie jest obraza a nie tym bardziej karana banem na tydzień dziękuję  

• Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyklinałeś i obrażałeś też, nie mam 12 lat aby na takie coś pozwolić sobie, jak uważasz że jestem odpalony ściągnij demko i opisz a nie wyklinasz i obrażasz na serwie :) Dałem Ci maksymalnego bana jakiego mogłem za obrazę admina

btw. 
Wcześniejsze Twoje gadki (pisali mi inni gracze) różne też brałem pod uwagę jak dawałem długość bana

Edited by cfaniak

Dnia 5.08.2017 o 11:11, cfaniak napisał:

Wyklinałeś i obrażałeś też, nie mam 12 lat aby na takie coś pozwolić sobie, jak uważasz że jestem odpalony ściągnij demko i opisz a nie wyklinasz i obrażasz na serwie :) Dałem Ci maksymalnego bana jakiego mogłem za obrazę admina

btw. 
Wcześniejsze Twoje gadki (pisali mi inni gracze) różne też brałem pod uwagę jak dawałem długość bana

PS . Adminie cfaniak prosze o dowody twoim obowiązkiem przed zbanowaniem jest screen . Jest tu Takowy ? Wszystkich banujesz jak chcesz ? 

Naucz sie że to nie ty jesteś tu od ostatecznej decyzji robi sie screeny potrzebne do UB a nie wali banami na prawo i lewo !!!!

I nie mogłeś nic mieć od innych graczy ponieważ nigdy wcześniej z tobą nie grałem wiec tu nie wkręcaj widać twoją prawdomówność już po strzelaniu banami 

(bo sie uważasz za boga bo masz adm) jesteś od pilnowania porządku a nie samosądów gdzie są Screeny ja się pytam ?

Edited by >< ! xVandal ! ><

Nie rozśmieszaj mnie, nie mam admina od tygodnia a od dłuższego czasu i jakoś każdy umiał się pogodzić z banem jak dostał ode mnie. Nigdzie nie napisałem ze wcześniej graliśmy razem tylko że osoby trzecie mi pisały o tym, mam swoje życie prywatne więc nie zawsze mam wejść i kogoś zbanować ale wszystko pamiętam. I go pilnuje, złamanie regulaminu równa się z banem gdzie zawsze i wszystkich banuje jak złamią regulamin.

Dnia 5.08.2017 o 19:33, cfaniak napisał:

Nie rozśmieszaj mnie, nie mam admina od tygodnia a od dłuższego czasu i jakoś każdy umiał się pogodzić z banem jak dostał ode mnie. Nigdzie nie napisałem ze wcześniej graliśmy razem tylko że osoby trzecie mi pisały o tym, mam swoje życie prywatne więc nie zawsze mam wejść i kogoś zbanować ale wszystko pamiętam. I go pilnuje, złamanie regulaminu równa się z banem gdzie zawsze i wszystkich banuje jak złamią regulamin.

Nie masz admina od wczoraj a nie wiesz ze twoim obowiązkiem sa SS-y na dowód ? 

No to Skarga Prawidłowa :)  

Ps- Ja mam cie nie rozśmieszać ? Znam Obowiązki Admina Mam W Dalszym Ciągu GreenHaze.pl i 1 rok Pijemy-Rozrabiamy.pl 

Nie ośmieszaj się tu SS-y to twój obowiązek myślisz że możesz np .

Nie lubisz kogoś Wejdzie na Serv Buchh Ban na Tydzień Za Obraze i jak on poprosi o UB >? Bez Dowodów ? 

Myślisz że tak to działa panie Adminku ? Poczytaj wpierw bo widzę że Admin Przyznany Za Wcześnie 

Skarge Podtrzymuje 

Edited by >< ! xVandal ! ><

• Support

Skargę odrzucam.

Z takim podejściem do admina nic nie wskórasz. Tym bardziej do mojego zaufanego człowieka.

@cfaniak jest adminem od dawna, ma jeden z najdłuższych stażów z ekipy i chłop solidnie wykonuje swoje obowiązki. Jeśli dostałeś tydzień bana, to musiał mieć SOLIDNE powody do tego. SSy z amxa to się wykonuje w momencie, kiedy się sprawdza, czy dany gracz nie używa np. wh czy sound esp. Zwykły chat będzie zapchany w momencie wykonywania SS komunikatami, więc guzik one tutaj dadzą.

Ciesz się, że mam urlop teraz, bo bym sobie dokładnie wszystko sprawdził i wykopał wszystko co tam pisałeś...

Dział odwołań od bana masz w strefie banów, nie tu.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.