Jump to content

Problem z dolaczeniem na serwery nie tylko 1S2K

Go to solution Solved by NECKI,

Recommended Posts

Witam od czasu zmiany internetu mam problem z niektorymi serwerami a nawet jak chce z znajomymi pograc we wlasnym lobby na roznych mapach i ustawieniach. Dzis Przykladowo probowlaem wbic na serwer arenki 1s2k i wyskoczylo mi takie cos... problem powtarza sie takze na innym serwerach typu SURF,BUNNYHOP,RETAKE a nawet zwykly Deathmatch Only Mirage. Jesli jest tu osoba ktora miała cos podobnego i udalo sie jej to naprawic i uda sie takze naprawic ten problem u mnie jestem wstanie nawet jej zaplcic skinem/przelewem. Dodam takze fotki jak to wyglada gdy proboje wbic na serwer.

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

6 godzin temu, Kacper napisał:

Co się dzieje w konsoli, kiedy wchodzisz na serwer, który ściąga potrzebne pliki? Czy te pliki w ogóle zapisują się u Ciebie na dysku?

Dałem ssy konsoli i to co widzisz to wyciek po 1 nie udanej probie. Pliki raczej sie zapisuja lecz na niektore serwery moge wbic a na niekotre nie czsami to bywa naprawde deneruwjace

• Owner
W dniu 13.05.2022 o 21:28, NECKI napisał:

Pliki raczej sie zapisuja

To zapisują czy nie?

Spoiler
W dniu 7.05.2022 o 14:59, NECKI napisał:

Bez tytułu.png

Ten błąd informuje Cię o braku pliku mapy, który przecież przed chwilą został pobrany. Może masz zmienione prawa dostępu do katalogu? Możesz przenieść wszystkie pliki gry na inną partycję/dysk poprzez Steama i tam sprawdzić, czy gra będzie poprawnie wczytywała pliki.

• Solution

Pliki sie nie zapisuja :( reinstal, przeniesienie folderu nie pomaga. Tydzien temu robilem format kompa ale przed formatem tez mialem ten problem.

PROBLEM ROZWIĄZNY!!!

KOMENDA KTÓRA MI POMOGŁA TO:

cl_downloadfilter all

Ja miałem ustawione to na cl_downloadfilter none

P.S Myśle że dobrze by było przypnąc ten temat może się komus sprzyda!