Jump to content

[Rozwiązany] Skarga na ouwek.

Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

moj nick: ja soldat
nick admina: thc ouwek
czas zdarzenia 23:35
opis sytuacji: Na mapie dust4ever dostałem bana na 30minut za obrazę, tylko nie wiem kogo i czym obraziłem. Nawet słowa nie napisałem. Ja się pytam co to ma być ouwek? Ban za nic?
hl: początek mapy: http://498657.hltv3.pukawka.pl/hltv-1611042329-de_dust4ever-1478298540-1478299860.zip
moj ban:
http://bansik1s2k.gameclan.pl/ban_list.php?bid=18190
Dales mi ostatnio bana na pol h ale skargi nie pisalem, bo dales go slusznie, ale tym razem nie zrobilem nic.
ps: mi ban za nic, a sam co robisz?:

ss.jpg

HAHAHAHAHA oj sepa sepa proszę Cięobraza była przy użyciu mikro więc ciekaw jestem co screanshoot ma nam udowodnić :D:D:D:D co jak co za darmo przypadkowo jedną osobe ostatnio kicknołem i odrazu przeprosiłem a tak jak  narazie według mnie najszybciej reaguje co do takich akcji jak cele i ubliżanie wzajemne bo jeżeli w żartach powie mi np. OuVVeK Ty chu... to mu odpowiem podobnie ale jak słysze zamknij kurwa ryj cwelu to ostrzegam jak nie pomaga to idzie banik

Godzinę temu, T}{C OuVVeK napisał:

HAHAHAHAHA oj sepa sepa proszę Cięobraza była przy użyciu mikro więc ciekaw jestem co screanshoot ma nam udowodnić :D:D:D:D co jak co za darmo przypadkowo jedną osobe ostatnio kicknołem i odrazu przeprosiłem a tak jak  narazie według mnie najszybciej reaguje co do takich akcji jak cele i ubliżanie wzajemne bo jeżeli w żartach powie mi np. OuVVeK Ty chu... to mu odpowiem podobnie ale jak słysze zamknij kurwa ryj cwelu to ostrzegam jak nie pomaga to idzie banik

Co ja mówiłem przez mikro? Powiedz co ja powiedziałem przez mikro, że dałeś mi bana na pół h? I kogo obraziłem? Ja dokładnie powiedziałem dwa słowa "ciebie też". Tyle powiedziałem przez mikro. Mam nadzieję, że twoje kłamstwo wyjdzie tu na jaw z tym, że ja kogoś obraziłem. Że temat nie będzie zamknięty, że ban słuszny. Bo założę następny, bo wiem, że jestem niewinny. I nie będziesz mnie za nic banował.

Też byłem świadkiem kilku braków kultury, i nie, nie odpisuje dlatego, żeby się zemścić za tego bana nie, nie, nie. Nie jestem mściwy. Jedyny admin, który nie przeklina  to Husky odkąd gram tutaj na serwerze CoD MoD to jeszcze nie widziałem żeby przeklinał. Niestety nie mam dowodów na to jak admini przeklinali, ale to nic adminki Pih'u Was teraz solidnie przypilnuje. :D i za każdy brak kultury będzie skarga tutaj, więc proszę aby nie zamykać tematu, bo się jeszcze przyda ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.