Jump to content

Ogłoszenie parafialne - nieobecność Roniego

Roni
 Share

Recommended Posts

• Support Admin

Witajcie.

Pewne sprawy się niestety nakładają, ale prawie w tym samym czasie, kiedy @[URLOP] Krystek wyjechał i ma urlop, tak samo i ja mam swój czas wolny od wszystkiego.

Od dnia 02.08 do dnia 16.08 jestem na wyjeździe urlopowym, w związku z tym nie będzie mnie na naszych serwerach.

Nie pisać do mnie z prośbą o bany, resety serwera, sprawdzenie demek, ssów, interweniowanie w sprawach, które powinni załatwiać OPIEKUNOWIE i inne rangi itp., po prostu nie będę odpisywał, bo mam urlop, a przy okazji komuś się jeszcze może oberwać. Szanuję swój czas wolny i Wy też powinniście to zrozumieć.

W sprawie usług od razu przechodzić do sedna i wysyłać co trzeba (dowody wpłaty itp.), w PW na forum. Jak będę miał dostęp do komputera, to będę takowe dodawał. Jeśli komuś się bardzo mocno śpieszy, pisać do @LemoN albo @Conte, chociaż i oni mają też czas ograniczony, więc czasem warto poczekać i mieć też spokojnie załatwione.

Gdyby doszło do tragedii na GO:MODach, możecie napisać do @Zimny, ale jak dowiem się o spamie i zawracaniu mu tyłka o byle co, będę warnował i karał.

Ewentualne sprawy bieżące możecie zostawiać w PW na forum, będę w razie możliwości też odpisywał i rozwiązywał. Ewentualne podania też ogarnę w czasie dostępu do kompa.

Inne kanały kontaktu będą wyłączone.

Tragedie na serwerze GOMOD to są rzeczy związanego z działaniem serwera. Jak nie działający serwer/mod itp. A nie kupowanie usług czy jakieś bany. Od tego jest UBT oraz dwoje pozostałych administratorów jak @Conte oraz @LemoN. Więc proszę mi tu nie pisać w takich pierdołach, bo nie jestem żadnym opiekunem tylko czuwam nad technicznymi sprawami serwera.

Nie wiem czy do wszystkich to dotarło. Zrezygnowałem z administratora na sieci. 

Zastępuje jedynie Krystka jako opiekun serwera COD 401 oraz czuwam nad technicznymi sprawami serwerów z paczką GO MOD. Tyle finito!!!!!

Edited by Zimny

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.