Jump to content

1 Tydzień bana?

Xtra
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Xtra

Nick gracza/admina: Nicoletta ;)

Czas zdarzenia:04:16

Ip gracza:                                            (Niestety nie mam bo dostałem bana)

Opis sytuacji: Dostałem bana za niby "Nocne expienie" @Nicoletta twoim zdaniem chowanie się w kampie to jest nocne expienie? Owszem jak była rozgrzewka to nemek się dawał ( Tak jak praktycznie każdy gracz), ale jak były normalne rundy to normalnie się grało, 

Dowód (demko/ss) http://www14.zippyshare.com/v/mSl1mHfI/file.html

Dziękuje nie pozdrawiam -,- 

Że jeszcze masz czelność kłamać :D proszę bardzo jest hltv jest demko wszystko wyraźnie widać i tak samo słychać co mówicie :) bana dostałeś do wyjasnienia niech nequ albo @Roni to rozpatrzy to dostaniesz UB, bo gdyby nie ban to pewnie dalej byście expili:)

Edited by Nicoletta

A czy ja kłamie? a za niby te twoje expienie jest ban? Bo w regulaminie serwera tego nie ma :) (

4.11 Expienie w nocy czyli dawanie sie zabijac jestes zm dajesz sie zabic i odwrotnie. Reset Poziomu tych osób co uczestniczyły) 

A gdy np. Miałaś nemka i nasz kochany kolega [email protected]@ mówił przez mikrofon żebyś go nie zabijała to czemu go nie zabiłaś? Za przeproszeniem Tylko udawałaś ślepą? Wiem że teraz udzielam się do innej skargi, ale następnym razem jak coś zrobisz @Nicoletta to przeczytaj regulamin -,-

#2 Nie pozdrawiam -,-

Demko wrzucone przygladnij się bo widzę masz słaba pamięć co robiłeś :)a co do sprawy maliny na serwerze nie ma wyznaczonej kolejności kogo pierwszego zabić :)

Czego nie ma w regulaminie? Jakie expienie masz na myśli?

Zapraszam do regulaminu 

4.11 Expienie w nocy czyli dawanie sie zabijac jestes zm dajesz sie zabic i odwrotnie. Reset Poziomu tych osób co uczestniczyły

Edited by Nicoletta

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.