Jump to content

Ciekawostki o nickach #9

Recommended Posts

image.png.8fec0bf601a3968d7a5286b26a997785.png

Witam serdecznie po dłuższej przerwie :D 

Dziś pojawi się więcej nicków niż ostatnio.

Zapraszam!

@BotKrzysztof

Cześć, więc w historia mojego nicku jest bardzo prosta.  Przeglądając YouTuba natrafiłem na pewnego twórcę, który robił filmy w tematyce CS:GO i posługiwał się botami. Nagle moim oczom ukazały się słowa "BotKrzysztof"  i w sumie wszystko się zgadzało. Moje imię + bot w nazwie. Stwierdziłem, że może  być.

Dzięki za uwagę!

@I <3 Klaaaudia

To się zaczęło od wymyślania nicku dla Wariata (nie wiem jaki ma teraz nick), no i zaczęło się podpuszczanie jego i mnie ze strony @Klaaaudia, wiec zmieniliśmy te Nicki. Później Wariat zmienił nick, a mi tak już zostało.

@AdamtoZiomal

Mój nick powstał 1-2 lata temu. Razem z kolegom graliśmy w lola z nickami "Kacper12" oraz "yourrr", a więc po godzinie myślenia na ts'ie powstała końcówka "toziomal"(Od Żabsona), a pierwsza część nicku to ksywa z realnego życia (Od nazwiska).

@Urumci

Mój nick został wymyślony przeze mnie za tzw "gowniarskich lat" poczatki cs'a gdy i tak szczerze to nic nie oznacza  po prostu wymyśliłem coś takiego i tak zostało.

@Gesen

Pełny nick, tak jak jest to na serwerze powinien brzmieć Geesenberg.

Nick jest połączeniem i przekształceniem dwóch wyrazów.

Mianowicie Geesen/Gesen, jest to własna odmiana słowa Geesy z Piosenki Ganji Mafi - Dobre Geesy.

Natomiast drugi człon "berg" jest częścią oryginalnego pseudonimu Heisenberg zaczerpnięty z serialu "Breaking Bad".

Dlatego też po połączeniu tych obu kawałków dostajemy mój nick Geesenberg 

Na forum wersja skrócona, gdyż lepiej się wymawia 

@zOnK

Siemanko, co do nicku to jest bardzo długa historia, ale opisze ją szybko i na temat), wiec wszystko zaczyna się w 1998, jak jeszcze nie wiedziałem co to jest cs :) w ten czas zajmowałem się wszystkim, co było nie legalne, malowanie graffity, pierwsze ucieczki, zakrapiane imprezy itd, ale najlepsze w tym wszystkim było to, ze jak już był przypal to zawsze mnie złapali :D "znaczy nie uciekałem"  i w taki sposób jest z wami zOnK * <3 

@FrozenExecutor

Nick FrozenExecutor powstał jakieś 7-8 lat temu, kiedy zaczynałem swoją przygodę z Counter-Strike. Pierwsza część nicku "FrozeN" powstała trochę wcześniej. Używałem jej w różnych grach multiplayer i sam ją wymyśliłem. "Executor" zaczerpnięte jest z dość popularnej, jak na tamte czasy drużyny cs 1.6 "Frag eXecutors", w której grał m.in. NEO, LUq, TaZ, kuben, pasha i Loord.

@BotPawel

Mój nick powstał tak, że kolega o nicku BotKrzysztof grał na 4 mapsie jako pierwszy, a że ja nie miałem gdzie grać to też zacząłem grać  razem z nim i zawsze mamy podobne nicki wiec wziome Bot | Pawel

;p

@Lamperouge

Mój wcześniejszy nick to Lelouch. Lampeoruge wziął się stad, że jest to drugie nazwisko głównego bohatera Code Geass, Leloucha.

Serdecznie pozdrawiam!

Zapraszam za tydzień na "Ciekawostki o nickach"

Jeśli jednak nie pojawią się one, czekajcie na coś również ciekawego ;) 

Zaufajcie mi i do następnego!

~Teodorek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.