Jump to content

Jaki konkurs chcielibyście widzieć na serwerze TeamSpeak?

.Lasik
 Share

moje propozycje  

23 members have voted

1. 1. moje propozycje

• Karaoke
      3
    • Jaka to Melodia?
      2
    • Tak to leciało
      1
    • Krzesełka
      3
    • DJ Battle
      3
    • 1 z 10
      11

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Witajcie! Wraz z niewypałem Konkursu The Voice, chciałbym zadać wam jedno pytanie. Jak już przeczytaliście po tytule, moje pytanie brzmi: Jaki konkurs chcielibyście widzieć na serwerze TeamSpeak?

Daje wam wybór, moje propozycje są w głosowaniu, ale jeżeli ktoś ma inną, zapraszam do napisania go w komentarzu oraz wytłumaczenie jak ma wyglądać! ^^

P.S wszystkie komentarze niezwiązane z tematem będą ukrywane. I proszę o niedawanie w propozycjach The Voice, ponieważ tego konkursu przez dłuuuugi czas nie będzie. 

• Kacper featured this topic
  • Junior Administrator

Oprócz wyżej wymienionych propozycji konkursowych można by było zorganizować jeszcze:

- "Milionerzy" <- Każdy wie na czym to polega, więc tłumaczyć nie będę. Do wygrania byłyby punkty reputacji, usługa na wybranym serwerze lub usunięcie warna. 

- Mistrz Słów / Wisielec <- W tej zabawie chodziłoby o to, aby odgadywać słowa/zdania/przysłowia. Wraz z kolejną rundą trudność haseł by rosła.

- Bingo <- Tutaj również zasady są każdemu znane

• 2 weeks later...

Fajnie że jeden z konkursów wymienionych w propozycjach po raz kolejny jest podjebany z innej sieci ze zmienioną kolejnością słów, tak jak miało to miejsce z TheVoice, żałosne zachowanie panie Lasik.

EDIT 

Dobrze, rozumiem że nie które konkursy są wszędzie takie jak Karaoke, jaka to melodia i o to nie ma zarzutów. Ale jak wszyscy wiemy bądź nie, z TheVoice było tak że owa sieć wzięła udział w konkursie na innej sieci, prowadzącego podpytała o to jak on to wszystko organizuje i jak mechanicznie to wygląda, po czym tydzień później, ten sam regulamin, te same zasady oraz ten sam system konkursu TheVoiceOf1shot2kill ... Proszę was. Może nie ty organizowałeś pierwszej edycji TheVoiceOf1shot2kill, ale to ty przyszedłeś na kanał do prowadzącego na innej sieci i to ty pytałeś o konkrety powstawania i funkcjonowania konkursu, więc szanujmy się. Pokażcie mi gdzie konkurs BattleDJ był organizowany na innej sieci, innym TeamSpeaku? Rozumiem gdyby chociaż organizator postarał by się o inną nazwe, ale on postanowił zamienić kolejnością słowa w nazwie konkursu i myśli że tym ustanowi swój własny. Może i charakter i zasady konkursu były organizowane na innych Ts-ach, ale jestem przekonany że nie z taką nazwą. Po ostatnim zdaniu w notatce pana organizatora możemy zobaczyć że zupełnie dobrze wie z której sieci kradnie pomysły na konkursy, podpisując się pod nimi. Pozdrawiam!

EDIT 2

Sytuacja lubi sie powtarzać jak widać, twierdzisz że nic nie ukradłeś, a jednak TheVoice to za*****y skąd był? Z telewizji? Nie wydaje mi się ... Czekam tylko na zasady "twoich" konkursów, ciekaw jestem skąd je po*******z tym razem, pewnie z innego WIĘKSZEGO teamspeaka. Myśle że brak chętnych na konkurs na forum które ma 400 osób, a edycja dopiero czwarta, powinna ci dać dużo do myślenia że nie osiągniesz nic, kopiując styl prowadzenia jak i pomysły innych. Zajmij się lepiej dawaniem zarejestrowanego, bo prowadzenie podjebanych konkursów ci nie wychodzi. Brzydzi mnie tylko twoje bezczelne kłamanie że nic nie kradniesz i do nikogo na TS nie przychodziłeś w sprawie porad. 

Edited by KOALA
By .Lasik,

Proszę o Podanie chociaż jednego konkursu (innego niż The Voice) "podjebanego" z innej sieci, który został stworzony. Konkursy typu: DJ Battle, Karaoke są znane na każdym serwerze TeamSpeak które tworzą konkursy i działają od lat. Jaka to Melodia? to konkurs który na sieci już był (tak jak Krzesełka). Tak to leciało- Propozycja od pewnej osoby- popularny konkurs (kiedyś) z telewizji, natomiast 1 z 10 to w sumie fakt też podjebane, ale nie z sieci, a z telewizji.

Co do TheVoice, to nie ja zrobiłem Pierwszej Edycji, więc tutaj proszę się doinformować. 

Po za tym, tak jak TheVoice zabrany jest z telewizji, a dana siec z której pewnie przyszedłeś, sama go podjebała z tej telewizji.

Idź się tam właścicielowi podlizuj a nie mi tu syf w dziale robisz. Żegnam. 

Edited

By .Lasik,

"nie które" RAZEM. 
"Proszę was. Może nie ty organizowałeś pierwszej edycji TheVoiceOf1shot2kill, ale to ty przyszedłeś na kanał do prowadzącego na innej sieci i to ty pytałeś o konkrety powstawania i funkcjonowania konkursu, więc szanujmy się." Zanim zaczniesz opowiadać Bajki, to doinformuj się w 100% jak było naprawdę i po co się wychylasz z jakimś The Voice gdzie sytuacja miała miejsce prawie 2 lata temu.XD Atencji szukasz?
"Pokażcie mi gdzie konkurs BattleDJ był organizowany na innej sieci, innym TeamSpeaku?" Chłopie.. Ja wiedziałem, że taki konkurs istnieje i pod nazwą "DJ Battle" jak ty jeszcze mleko z butelki piłeś, wejdź na pierwszy WIĘKSZY serwer TeamSpeak, a na pewno znajdziesz gdzieś o tym informację, albo wpisz w Internecie, to znajdziesz posty nawet z 2012r...
"Po ostatnim zdaniu w notatce pana organizatora możemy zobaczyć że zupełnie dobrze wie z której sieci kradnie pomysły na konkursy" Nie ukradłem nic z tej waszej śmiesznej sieci, więc trochę się ogarnij.
Nie ogarniam.. Chłop co ma tylko Admina jakiegoś bezużytecznego zombie wbija na siec 1shot'a i pierdoli farmazony zupełnie nic nie wiedząc iks kurła de.
Skończ robić z siebie pajaca i mi syf w dziale i wracaj do Siebie. Bajo. 

Edited

By .Lasik,

XDDDD- tylko tyle powiem. Daj mi jakikolwiek Dowód, że konkursy które były na TS są podjebane z waszej zjebanej sieci. 

Kopiuję styl prowadzenia?XDDDD Konkursy której ja organizuję, Prowadzi Dranzer według własnych zasad, nic mu nie podpowiadam. XD

Przychodzę w sprawie porad? Weź ty się w głowę puknij bo chyba Ci coś tam nie działa. I dość tego. To nie miejsce na takie sprawy. Masz coś jeszcze do powiedzenia- dział skargi wraz z dowodami. Dziękuję i już uciekaj właścicielowi loda robić. 

• Moderator
12 godzin temu, KOALA napisał:

Fajnie że jeden z konkursów wymienionych w propozycjach po raz kolejny jest podjebany z innej sieci ze zmienioną kolejnością słów, tak jak miało to miejsce z TheVoice, żałosne zachowanie panie Lasik.

Kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia, tym bardziej odpowiedzi, która została przez Ciebie opublikowana.

Wszystkie konkursy wymienione w tym poście przez @ .Lasik , ale i również @ M4A1  były prowadzone na wszystkich publicznych serwerach TeamSpeak, zazwyczaj pod innymi nazwami. Wiele z nich się powiela w czasie, czy po prostu w samym sposobie "bycia", szczególnie że serwerów TeamSpeak nie ma już tak dużo jak w poprzednich latach (zostało parę poważnych projektów). Historia rodem z 401: Zamiast narzekać na wszystko, byście wyszli z własną inicjatywą.

• Manager
23 godziny temu, KOALA napisał:

EDIT 

Dobrze, rozumiem że nie które konkursy są wszędzie takie jak Karaoke, jaka to melodia i o to nie ma zarzutów. Ale jak wszyscy wiemy bądź nie, z TheVoice było tak że owa sieć wzięła udział w konkursie na innej sieci, prowadzącego podpytała o to jak on to wszystko organizuje i jak mechanicznie to wygląda, po czym tydzień później, ten sam regulamin, te same zasady oraz ten sam system konkursu TheVoiceOf1shot2kill ... Proszę was. Może nie ty organizowałeś pierwszej edycji TheVoiceOf1shot2kill, ale to ty przyszedłeś na kanał do prowadzącego na innej sieci i to ty pytałeś o konkrety powstawania i funkcjonowania konkursu, więc szanujmy się. Pokażcie mi gdzie konkurs BattleDJ był organizowany na innej sieci, innym TeamSpeaku? Rozumiem gdyby chociaż organizator postarał by się o inną nazwe, ale on postanowił zamienić kolejnością słowa w nazwie konkursu i myśli że tym ustanowi swój własny. Może i charakter i zasady konkursu były organizowane na innych Ts-ach, ale jestem przekonany że nie z taką nazwą. Po ostatnim zdaniu w notatce pana organizatora możemy zobaczyć że zupełnie dobrze wie z której sieci kradnie pomysły na konkursy, podpisując się pod nimi. Pozdrawiam!

EDIT 2

Sytuacja lubi sie powtarzać jak widać, twierdzisz że nic nie ukradłeś, a jednak TheVoice to za*****y skąd był? Z telewizji? Nie wydaje mi się ... Czekam tylko na zasady "twoich" konkursów, ciekaw jestem skąd je po*******z tym razem, pewnie z innego WIĘKSZEGO teamspeaka. Myśle że brak chętnych na konkurs na forum które ma 400 osób, a edycja dopiero czwarta, powinna ci dać dużo do myślenia że nie osiągniesz nic, kopiując styl prowadzenia jak i pomysły innych. Zajmij się lepiej dawaniem zarejestrowanego, bo prowadzenie podjebanych konkursów ci nie wychodzi. Brzydzi mnie tylko twoje bezczelne kłamanie że nic nie kradniesz i do nikogo na TS nie przychodziłeś w sprawie porad. 

Wróć do piaskownicy dobrze wiemy gdzie, tylko nie zabierz malikowi zabawek. 

I szukajcie na siłę wspólnych organizacji z sieciami, gdzie wiadomo celem jest promocja Was w nędzny sposób. Żenua Panowie, żenua. 

PS:

@ Władek  Malik nie musisz się ukrywać :D 

• .Lasik unpinned this topic
  • Kacper unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.