Jump to content

Problem - Błędy na serwerze

Tugeza
 Share

Recommended Posts

1) Problem z monetami za killa - nie wiem czy jest to tak ustawione, bo nie gram za długo na serwerze i wbijam co jakiś czas, ale jeżeli jest poniżej 4 graczy na serwerze nie otrzymuję się monet za zabójstwo.

2) Perk Fala mocy - zgłaszałem to wcześniej dla poprzedniego opiekuna, że nie działa on jak należy, ale chyba nie zostało to podane dalej. Otóż nie działa 1 pierwsze użycie (chyba, że się go zdobyło to w tej samej rundzie zadziała). W momencie próby użycia perku nic się nie dzieje i przy kolejnej próbie użycia wyświetla się "ponowne użycie jest dostępne dopiero za 30sekund". Coś w stylu jak przy 201 zgłaszałem podobny błąd. 

3) Misje - zauważyłem przy pierwszej misji, że jak jest poniżej 4 graczy to i tak nalicza zabójstwa, ale nie pokazuje postępu, ponieważ jest ten cały napis, że misje naliczane są od 4 graczy. Przykład: było 4 graczy miałem 37 killi postępu, jeden gracz wyszedł z serwera i zabiłem 2 osoby. Gracz wbił ponownie i już wyświetlone było, że mam 39killi. Nie wiem jak jest z późniejszymi misjami.

4) /pbtop15 albo /codtop15 - zamiast 15 osób wyświetla tylko 4  https://imgur.com/jpw9pAh

Spoiler

20210915193734_1.thumb.jpg.fccf860e456ad8e24afb64eb8f3bbdb3.jpg

5) Informacje na czacie - tutaj przydałoby się zaktualizować informacje wyświetlane na czacie np. nadal jest wyświetlane info o /skiny, a ich nie ma jak się nie mylę albo informacje, że wyzwania są zaliczane od 8 graczy, a info na samym dole mówi co innego. 

Chyba to wszystko co zauważyłem na ten moment no jeszcze mogę wspomnieć, że przy resecie top15 nie zostało zresetowane, ale to raczej wiecie :D Potwierdzam również te zgłoszenie o zabieraniu ammo przez każdą klasę 

• Junior Administrator

Niebawem wszystkie błędy zostaną poprawione. Dziękuje za zgłoszenie 

W dniu 15.09.2021 o 20:39, Tugeza napisał:

) Misje - zauważyłem przy pierwszej misji, że jak jest poniżej 4 graczy to i tak nalicza zabójstwa, ale nie pokazuje postępu, ponieważ jest ten cały napis, że misje naliczane są od 4 graczy. Przykład: było 4 graczy miałem 37 killi postępu, jeden gracz wyszedł z serwera i zabiłem 2 osoby. Gracz wbił ponownie i już wyświetlone było, że mam 39killi. Nie wiem jak jest z późniejszymi misjami

Tutaj kwestia zmienienia jednej liczby. Misje zaliczało od trzech graczy, bo tak ustawiliśmy, aby przetestować czy misje działają, także będą zaliczane od 4 graczy tak jak jest w informacji. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.