Jump to content

[COD 401] Zmiany na nadchodzący reset serwera.

M4A1
 Share

Recommended Posts

• M4A1 featured and pinned this topic
19 godzin temu, Paweł. napisał:

Rozumiem, że chcesz być zabawny, popisać się przed kolegami czy coś. Ale no kurcze nie wychodzi Ci. Jeśli czegoś nie wiesz to nie szczekaj, jeżeli Ci sie nie podoba to nie graj. Pozdrawiam :)

A jak ty czegoś nie umiesz zrobić to nie rób. Szczeka to pies,  ale widać że dalej tak samo co niektórzy się zachowują. I mi nie pierdziel ze czegoś się nie da, bo to co ty robisz tydzien, donaciak robił w 1 wieczór.

Zmiany zadne, nie wiem jak opis klasy i licznik c4 ma zachecic ludzi do gry. Misje te same tylko podzielone na rozdzialy. Nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić, napisałem tylko swoją opinię. Żeby ludzie wrocili imo serwer musi byc jak za dawnych czasow, czyli jakos 2 lata temu. No i starzy gracze ktorzy go rozkrecali, a tak raczej nie będzie.

39 minutes ago, N1. said:

A jak ty czegoś nie umiesz zrobić to nie rób.

Ok, czegoś sam nie zrobiłem? A no tak zapomniałem, kradnę, psuje i nic więcej. 

40 minutes ago, N1. said:

I mi nie pierdziel ze czegoś się nie da, bo to co ty robisz tydzien, donaciak robił w 1 wieczór. 

Czego nie zrobiłem? XDD, porównujesz coś czego nie rozumiesz. 1. Donaciak nie pracował przy innych projektach. 2. Pracował przy swoich paczkach.

Zapodaj mi przykłady, czego nie wprowadziłem przy SWOICH projektach, a nie pi*******z, albo szczekasz jak kolega wyżej, bo obaj macie gó**o pojęcie. 

42 minutes ago, N1. said:

Zmiany zadne, nie wiem jak opis klasy i licznik c4 ma zachecic ludzi do gry. Misje te same tylko podzielone na rozdzialy.

Widać, że Pan opiekun miał duże pojęcie o tym co się znajdowało na serwerze. Misje a raczej wyzwania, które są na serwerze (do czasu resetu) jakby to powiedzieć... Są gownem, niczym więcej, robienie tej samej misji przez cały miesiąc to dopeiro za******a zabawa. Mądry chlapczek jesteś no... Rozumiem że licznik mieliśmy zostawić, opisy klasy też? za******e myślenie masz. Jeśli to będą te same misji co aktualnie TYLKO W ROZDZIAŁACH, to wpłacam 1000zl na cele charytatywne. 

44 minutes ago, N1. said:

Nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić, napisałem tylko swoją opinię. 

Jeśli to jest Twoja opinia, a nie głupie pierdolenie, żeby zniechęcić ludzi do gry, to lepiej zostaw to dla siebie. 

46 minutes ago, N1. said:

Zeby ludzie wrocili imo serwer musi byc jak za dawnych czasow, czyli jakos 2 lata temu. No i starzy gracze ktorzy go rozkrecali, a tak raczej nie będzie.

Widzę myślenie 2k18, rozumiem, że mamy polegać tylko na graczach, którzy są, byli, tak? Mamy nie zdobywać nowych graczy bo TRZEBA trzymać się ciągle tego samego. Kolejne mądre zdanie od Ciebie. Super jesteś nie zmieniaj się. 

By Paweł.,

Dodatkowo jak się tak znasz / Pan Dawid się zna (nie mówiąc nic złego ofc) to dlaczego zostawiliście dosłownie SYF, GÓWNO w FTP? Nic nie poprawiając, nie usuwając starych rzeczy, które były wyrzucane co reset? 

Albo nie potrafiłeś rsow dobrze wrzucić na serwer? XD 

Edited September 9

• Manager
55 minut temu, N1. napisał:

A jak ty czegoś nie umiesz zrobić to nie rób. Szczeka to pies,  ale widać że dalej tak samo co niektórzy się zachowują. I mi nie pierdziel ze czegoś się nie da, bo to co ty robisz tydzien, donaciak robił w 1 wieczór.

Zmiany zadne, nie wiem jak opis klasy i licznik c4 ma zachecic ludzi do gry. Misje te same tylko podzielone na rozdzialy. Nie mam zamiaru tu się z nikim kłócić, napisałem tylko swoją opinię. Żeby ludzie wrocili imo serwer musi byc jak za dawnych czasow, czyli jakos 2 lata temu. No i starzy gracze ktorzy go rozkrecali, a tak raczej nie będzie.

Szczerze? 

Paweł to robił na spokojnie, ale co miał robić, jeśli twoje zmiany opierały się na max 7 punktach? Nie przypominam sobie, co było pominięte. Jeśli mam być szczery, to z Twojej listy może raptem łącznie 3 punkty nie weszły w "życie". Jedyna większa lista to była wtedy, gdy byłeś razem z Azurem, także wtedy było sporo zmian i one przeszły. 

Zaprezentuj to, co nie zostało zrobione. 

• Moderator
Godzinę temu, N1. napisał:

Więc Ty nie bierz się za FTP,  bo jedynie co zostawiłeś to jeden wielki syf.  Ty za to mógłbyś brać lekcje od @ Paweł. :P nie mów, że czegoś nie umie, bo potrafi sporo, ale nawet poprzedni technik ma konkretne zdanie dotyczące paczek donaciaka.

Godzinę temu, N1. napisał:

Zmiany zadne, nie wiem jak opis klasy i licznik c4 ma zachecic ludzi do gry.

obraz.thumb.png.81b94a00351eabfece4150e339e5cd96.png

A cóż to są za zmiany? Zmiany żadne potężny włodarzu. :kekw:

8 minut temu, N1. napisał:

Nie bede z toba dyskutowal Pawel, forum jest od tego zeby wyrazic swoja opinie, a ty jak zwykle placzesz. Moje zmiany w 7 pkt? Tylko przy ostatnim resecie tak bylo, bo juz mi sie nie chcialo nic wymyslac, zreszta pan 'technik' i tak by marudzil i nie dal rady. Wiecej jak byl Azur? 3/4 sam pisalem, a potem tylko mu pokazywalem co wymyslilem. Nie zaprezentuje Ci bo laptop mam zalany, poza tym wszyscy wiedza jak bylo i ile trzeba bylo sie prosic nawet o poprawki. Nie mam nic wiecej do dodania. Moze kiedys serwer wstanie, moze przeminal, to juz nie moj interes.

Akurat tutaj nie wyrażasz swojej opinii tylko piszesz coś z tyłka nie popierając swojej tezy konkretnymi argumentami. Jako opiekun nie wykazałeś się swoją "władzą", a raczej umiejętnościami. Nie zrobiłeś ani jednego konkursu, ani konkretnej zmiany, która miałaby pozytywny wpływ na dalsze losy serwera. Miałeś swoje pięć minut, ale coś Ci nie pykło.

8 minut temu, N1. napisał:

poza tym wszyscy wiedza jak bylo i ile trzeba bylo sie prosic nawet o poprawki.

Dziwne. Wystarczy zrobić porządnie opisaną listę co należy poprawić, zmienić, dodać, gdzie leży błąd i problem, a nie jakiś świstek pisany na "kolanie", bo nic innego nie wymyśliło się na reset, ale tak najlepiej wywalić klasy bez podania konkretnego powodu, żeby dodać jakiś latający syf z nożem. :kekw:

• Moderator

Jak zawsze pojawi się jakiś temat z COD'a to ciągle udział w "rozkręcaniu" dymów i wytykaniu błędów biorą te same osoby, dziwne. :pepog:

1 godzinę temu, N1. napisał:

Ciągle tylko donaciak, donaciak i donaciak. Co Wy macie jakąś słabość do niego? Donaciaka nie ma, więc po co go przywoływać za każdym możliwym razem? Paweł zna się na rzeczy, było to widoczne po nie jednym serwerze zrobionym przez niego na sieciach, na których z nim byłem - dodatkowo nie wiem jak masz czelność pisać do kogoś "a jak Ty czegoś nie umiesz zrobić to nie rób" bardzo chyba obrosłeś w piórka.

Jeśli się tak wszyscy "znacie" na rzeczy czemu nie stworzycie ogromnego tematu co należałoby stworzyć? Dlaczego Ty nie prowadziłeś COD'a w taki sposób jaki teraz wymagasz?

30 minut temu, N1. napisał:

Nie bede z toba dyskutowal Pawel, forum jest od tego zeby wyrazic swoja opinie, a ty jak zwykle placzesz.

Rzeczywiście, pajacowania ciąg dalszy.

Spoiler

image.thumb.png.e95cd5da5aad85936f913e45ba65f273.png

PS. Jeśli Wam coś nie jest na rękę nie musicie się wypowiadać raczej w tego typu tematach dot. akurat tego serwera. Mieliście swoje 5 minut, nie wyszło no cóż, czasem tak jest mój drogi przyjacielu.

Niestety nie widzę postu, w którym Piotrek napisałeś, że 3/4 pomysłów były Twoje. Był taki post, ale widocznie został ukryty. Jest mi przykro Piotrek, że tak to prezentujesz. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, iż byłem kompletnie zielony na temat nowej funkcji, jaką był opiekun serwera, którego losy wisiały i nadal wiszą na włosku. Oczywiście, nie ukrywam, jestem wdzięczny, że pokazałeś mi mniej więcej co i jak, nie tak jak tego nie zrobiła istota, która lata (a nie, czekaj, już nie lata) wobec Ciebie. Wracając, owszem, to były Twoje pomysły, zgadzam się. Jednak czy ja nie wyrażałem chęci by Ci z tym pomysłami pomóc by było ich więcej? Przeglądnij messengera, jeśli nie pamiętasz. Pisałem do Ciebie, czy jakoś Ci pomóc, odpowiadałeś, że kiedy indziej, albo nie odpisywałeś, po czym po pewnym czasie wypisałeś mi wszystkie propozycje jakie wymyśliłeś, bez mojej wiedzy, przesłane już Pawłowi. Czy to było fair? Nie sądzę. Rozumiem, że chcesz się bronić, ale w taki sposób? Niefajnie.

Wymienienie mnie wyżej, daje mi znak, że jestem też wywoływany do tej "tablicy", mimo, że na tym forum ostatnio nie chcę się udzielać, ale dobrze - też się wypowiem. Jak wiecie bądź nie, od długiego czasu, gdy grałem na tej sieci, grałem praktycznie tylko i wyłącznie na CODzie. Można powiedzieć, że opieka nad serwerem CODa, była moim "marzeniem" i w końcu dopiąłem swego. Skoro jednak nic nie zrobiłem to za co ja mam tego zasłużonego? Owszem, zrezygnowałem, bo zrezygnował Piotr, który jak napisałem wyżej, w 70% ogarniał serwer (bez uzgodnienia ze mną, ale to mniejsza)  a ja w tym czasie nie miałem jak przejąć pałeczki, ze względu na to, iż byłem za granicą, Erwin doskonale o tym wiedział, a mam świadomość tego, że jako świeżak, nie podołam samemu. Jeśli mieliście do mnie jakieś zarzuty, mogliście mi je jak najbardziej wtedy przedstawić. Teraz jest całkiem inny zarząd, który wiem, że potrafi się zająć serwerem, ale nie wiem jednak, czy ten serwer opłaca się jeszcze w ogóle reanimować. To tyle. Cześć.

I tak, mam do Was trochę żalu, o to, jak mnie w tym temacie potraktowaliście, ale spoko, jestem do tego przyzwyczajony.

Edited by Azur.

@ DIESEL  napisałeś dzisiaj Greenowi w statusie, że ma zachować swoją opinię dla siebie. Na tym forum panuje światopogląd komunistuczny. Zresztą co mądrzejszy wie jak to wszystko funkcjonuje. Swoją drogą, według mnie to była zwykła krytyka sugerująca, że wszystko co udało się zrobić przez miesiąc pracy, to misje. Dodatkowo zrobiono parę mniej istotnych zapychaczy żeby nikt się nie przyczepił. Po prostu nie podoba mu się, że tak mało rzeczy weszło w życie, taka jest moja interpretacja. Status został zablokowany, Green zapewne ukarany warnami, a teraz spójrz co tutaj się dzieje, w tym temacie.@ Paweł.  zamiast wytłumaczyć graczowi, że wszystko kosztuje technika ogrom pracy to porównał go do psa. Bardzo zachęcające do zagrania na serwerze, naprawdę. Nigdzie nie widziałem byś to Pawła upomniał za jego kwestie, możesz mi przytoczyć jak przeoczyłem;] 

Zanim ktoś mi wypomni to jaki jestem niedojrzały itp. to napiszę tak... Nie mam rang, bo nie umiem grać sztucznego człowieka. Moja natura mi nie pozwala być miłym dla ludzi, którzy na to nie zasługują, co za tym idzie, nie mogę być bezstronny. Zawiodłem jako pomysłodawca, a pomysły to jedyne co potrafiłem od siebie dać. Czasem dałem parę dobrych propozycji np. stary system rang czy lochy, które widziałem już na paru innych serwerach. Aktualnie mam warny na koncie, jestem bliski wylotu i już nie dbam o to miejsce jak kiedyś próbowałem. Starałem się najmocniej mimo tego, że od zawsze byłem najbardziej kontrowersyjną osobą, przez co nigdy nie mogłem wykazać się w pełni.

Nadano mi miano "słabego psychicznie dzieciaka", a nie jestem już na tyle ślepy żeby nie dojrzeć rzeczy których wy nie widzicie. Zamiast kłócić się o to kto ma rację, kto umie pracować, a kto nie, to powinniście załatwić tą sprawę w sposób profesjonalny. Ja jestem tylko dzieckiem, to nie powiem wam co to oznacza. Powiem tylko tyle, że jako zwykły użytkownik forum nie zostałem zachęcony do powrotu do gry na waszym serwerze i wydaje mi się, że wszyscy inni co to zobaczą również nie zostaną zachęceni.

@ d0pa1  Wszyscy co znają Dona wiedzą jak działał gdy jeszcze mu zależało na sieci. Jeśli coś planował to wprowadzał bezbłędnie i nie potrzebował do tego testów. Stworzył serwer o którym każdy mówił zawsze "tutaj nie ma bugów" i to prawda. Jedyne co teraz słychać o jego kodzie to przestarzały badziew, nic się z tym zrobić nie da, etc. Nie dziwne, że inni wspominają o dawnych czasach jak teraz na resecie występują błędy typu brak klas premium.. Stali gracze doświadczyli tysiące godzin świetnej zabawy i stworzyli jedną z najlepszych społeczności Countera jaką widziałem. Nie doświadczysz tego, bo nigdy nie byłeś i nie będziesz częścią community tego serwera. Skończyło się co miało się skończyć. Ci co mieli się zawieść już dawno to zrobili, a gracze tacy jak @ Ez'y  to pozostałości tych co jeszcze śledzą serwer ze względu na sentyment. Ten sam człowiek jak by było trzeba wysłałby siano, żeby wspomóc projekt. Nie robi tego bo na razie nie widzi jeszcze nawet wystających zalążków raczkowania. Ty zapewne widzisz w nim tylko hejtera, a ja rozumiem się z nim bez słów bo obaj jesteśmy częścią grupy stanowiącej najlepszy czas tego serwera.

Kończąc wypowiedź.. Szanuję pracę wszystkich którzy się angażują i jestem bardzo zadowolony z tego, że powoli projekt się rozwija. Będę dalej bacznie obserwował wszystkie zmiany i będę wpadał pograć, jak będę miał z kim. Liczę też, że nie zobaczę już kłotni w takich tematach, bo to bardzo rozczarowujące, zwłaszcza jak właściciel też się angażuje zamiast nad tym zapanować.

PS. Czekam tylko jak bardzo kolejny raz przerobicie moją wypowiedź na moją niekorzyść i jak wiele rzeczy mi wypomnicie by oczyścić siebie. Nie dbam o to bo jestem sobą i biorę wszystko co zrobiłem źle na siebie. Pozdrawiam ja DZIECIAK;]

Edited by KAKAROT
By DIESEL,

Nie mam zamiaru brać udziału w tych przepychankach słownych, więc pozostawię tylko dalszą część mojej wypowiedzi, którą pozostawiłem Ez'yemu - "Nie przyczyniłeś się w żaden sposób do polepszenia obecnej sytuacji 401, więc komentarze niskiego lotu zostaw dla siebie." Tyczy się to oczywiście tego, że panuje tutaj światopogląd komunistyczny. 

Edited September 9

3 godziny temu, KAKAROT napisał:

że wszystko co udało się zrobić przez miesiąc pracy, to misje.

Wy naprawdę myślicie, że ja nie mam co innego robić niż cały miesiąc siedzieć i robić przy codzie? XD LIKE IT

zamiast wytłumaczyć graczowi, że wszystko kosztuje technika ogrom pracy to porównał go do psa.

Tłumaczenie ludziom po 1000000 razy już mi się znudziło i nie mam zamiaru robić tego 1000001, jeśli komuś się coś nie podoba to niech wypowie się normalnie, jak należy, a nie zaczyna pisać syf. Nie porównałem nikogo do psa XD, u mnie pisanie syfu na temat czegoś o czym nie ma się pojęcia brzmi inaczej szczekanie. 

Jeśli coś planował to wprowadzał bezbłędnie i nie potrzebował do tego testów

XDDDD, no wierzę w 101%. Skoro nic nie testował, to dlaczego jego jb było totalnym syfem? 

jak teraz na resecie występują błędy typu brak klas premium

Brak klas premium jest związany właśnie ze sklepem donaciaka. Nie mamy sma (kodu źródłowego) więc jak mamy to naprawić? Może zapdoasz jakiś pomysł, skoro tak lubisz to robić. 

Ten sam człowiek jak by było trzeba wysłałby siano

Rozumiem, że to mu pozwala wypowiadać swoją bardzo konstruktywną opinię tak? Proszę Milosz, już chociaż Ty przestań takie rzeczy pisać. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.