Jump to content

Działanie serwrów


Krystek
 Share

Recommended Posts

Piszę ten temat do każdego opiekuna na sieci. Czy od 31 października wystąpił jakikolwiek crash na serwerach? Bo ostro atakowałem o to hosting, że sprzęt nie wyrabia. Problem wydaję się być zaprzestany, bo od tego czasu każdy serwer z tego co widzę ma spokój. Ale dla pewności wolę się upewnić i pytam was, czy były jakieś crashe lub pady serwerów. Lub jeśli takowy nastąpi napiszcie tutaj. Po prostu to cenne informacje dla mnie jak i hostingu 1s1k. Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Będziemy wraz z właścicielem 1s1k testować tak zwany "REHLDS" na naszych serwerach zaczynając od DD2 bo jest naprostszym modem. Jest to nowa wersja binarek, która jest o połowę mniej pamięciożerna, dzięki czemu nawet gdy dorobne błędy w plugach będą przeciążać serwer to nie zostanie to odnotowane przez crashe (miejmy nadzieję). Jeśli zda test to zostanie wprowadzone to na wszystkie serwery. Dodatkowym plusem REHLDS jest także to, że serwery utrzymają stale większe fpsy, dzięki czemu ponoć gra jest idealnie płynna, oraz szereg zabezpieczeń anty czeat. :) Więcej o REHLDS w tym temacie:
https://amxx.pl/topic/156195-rehlds-czyli-nowe-możliwości-lepsza-wydajność-antycheat/
https://www.neugomon.ru/threads/159/ - oficjalna ruska stronka ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jestem po testach, różnica jest ogromna. Dzisiaj w nocy jako pierwsze na testy rzucam FFA oraz DD2, efekty będę monitorował na bierząco. Oczywiście na jakieś 30-45 minut wtedy serwery wyłącze, gdyż do tego niezbędny jest całkowity reinstal. Oczywiście wszystkie pliki, topki i usługi zostaną zachowane bez zmian. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.