Jump to content

El Vanish
 Share

Recommended Posts

Twój nick: El Vanish ? *.*
Nick gracza/admina: Marek Konarek
Czas zdarzenia: 19:15
Ip i steam id gracza/administratora: -
Opis sytuacji: Wbijałem do kampy aby zabić 'owned'a po czym zacząłem wychodzić i wyłączyła mi się klawiatura , mówiłem na mikrofonie, ze mi nie działa klawa a Marek z Ownedem śmiejąc się zbanował mnie na 30 minut... Co było moim zdaniem irracjonalnie z tego względu, że powiedziałem jaka zaistniała sytuacja, a po drugie nie blokowałem żywego gracza tylko samych Zombie... Sam Fakt, że Marek zaczął się razem śmiać z Owned'em i wlepił mi bana na 30 minut, gdzie za takie coś powinienem dostać ostrzeżenie/Slay'a bądź maksymalnie bana do 5 minut.... Nie pisałem odwołania od bana ponieważ to byłoby śmieszne, ale liczę że Szanowny Admin poniesie konsekwencje nie znajomości zasad banowania/ostrzegania graczy. 
Dowód (demko/ss): HLTV , http://f1.hltv.org.pl/srv44448/HLTV-1707171845-zm_dustx2.dem.zip
Nieco dowodów w postaci wyciągu z amxbans'u: 
http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=30416

Po pierwsze nic nie mówiłeś po drugie Marek nie śmiał sie gdy wlepił ci bana bo był słuszny po trzecie byłeś już banowany około 5 razy jak nie wiecej wiec ciesz sie ze nie dostałeś bana na 3h bądz 1 dzien bo to co robisz jest smieszne obrażanie graczy itd Nequ wczoraj pisał żeby wlepiać po prostu srogie skargi wiec nie wiem o co chodzi :D

Chłopaku co ty pi*******z za przeproszeniem ze wyłączyła ci się klawiatura?  XD skoro ci się ty osle klawiatura wyłączyła to jakim cudem mówiłeś przez mikrofon? Zanim coś napiszesz to przemysl parę razy, nie chce mi się ciebie punktowac ale myślenie nie boli. Nie pozdrawiam.

PS. Używasz takich inteligentnych słów jak np (iricjonalnie) a widzę ze nie znasz znaczenia tego słowa.  

A co do regulaminu admina to guzik wiesz widzę,  blokowales jako zm sam napisałeś to się ciesz ze 30 minut.  I nie pouczaj ze powinieneś dostać slaya jakiegoś czy kicka. Bo na takich wkurwiajacych graczy to o wiele za malo

Edited by Nieznajomax3

Co? Jak ty nie rozróżniasz szparowania od skanowania i ty się za skargi chłopcze bierzesz? Wyłączyła ci się klawiatura, ale przez mikro już mogłeś mówić, "tak bardzo wyłączona klawiatura". "Blokowałem tylko samych zombie, a nie humana" - to ci przytoczę pewien punkt z regulaminu który jasno brzmi 2.4 Blokowanie zombie, tak aby nie mogli wyjść lub wejść do kampy jest zakazane.

Dowody w postaci bansa? Ty lepiej spójrz na swojego, gdzie potrafisz po 3-4 razy DZIENNIE wyłapać bana za obrazy, za twoje współpracowanie z koleżkami równie mógłbyś mieć drugie tyle dziennie (to akurat ciężej wyłapać na gorącym uczynku, ale tylko ze względu na bardzo małą ilość adminów ostatnio). Za takie bezsensowne skargi powinieneś teraz dostać bana nie na np. 1 godzinę, tylko 1 TYDZIEŃ, może to by cię czegoś nauczyło. I gratis warna za kompletne marnowanie czasu administracji na forum (ale to już raczej należy do modów i wyżej).

PS. Nie będę już taki zły i najgorszy i dam ci pewnego przydatnego linka. Może pomoże ci uzupełnić wszelkie braki jakie posiadasz.

PS2. Sprawdziłem, nawet nie przeczytałeś ani razu regulaminu XD, także -

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.