Jump to content

Blotter

Howly
 Share

Recommended Posts

Po pierwsze: gadałeś razem z mieczu przez mikro (oboje dostaliście ostrzeżenie najpierw jedno które napisałem na [email protected]@ + potem dodałem ostrzeżenie przez mikrofon.

Po drugie: jak dostałeś pierwsze ostrzeżenie z twoich ust padło "o, blotter przydupas krystka się odezwał".

Po trzecie: niejednokrotnie powtarzałem Ci, żebyś nie obrażał (jeszcze nie będąc adminem) innych i nie poskutkowało, ani w jedną, ani w drugą stronę.

Ty uważasz, że możesz co chcesz i to też robisz, nie tylko ja uważam że Twoje zachowanie na serwerze jest skandaliczne (inni admini również), a ja nie pozwolę sobie żeby ktoś taki jak Ty odzywał się do mnie w ten sposób. :) 

Proste, krótko i na temat, przynajmniej się czegoś nauczysz. I tak, zbanowałem Cię świadomie znając przy tym wykaz kar.

P.S

Jeśli zdejmą Ci perma to mam chociaż nadzieję, że nie zdejmą bana całkowicie i cokolwiek zostawią.

@edit

Kto mnie wyzywał przez mikrofon? Mieczu od "botów"? Przypominam, że Botter nazywali mnie od zawsze na tym serwerze.

@edit2

Żeby było śmieszniej - mieczu do ostrzeżenia się zastosował, a Ty jak rażony prądem - wręcz przeciwnie. Zacząłeś się rzucać jakbym Ci krzywdę chciał zrobić. :) 

Edited by Blotter

@Blotter Wypraszam sobie. Tylko raz wszedłem jak nie byłeś adminem. A wtedy nic sie nie oddzywałem. I nie wmawiaj tutaj ludziom że mnie upominałeś. Ktoś napisał minkę na [email protected]@ i wtedy tak powiedziałem. Za długo byłem tam adminem i za dobrze znam taryfikator banów żeby mnie oszukać. Sory ja nie jestem z takich ludzi którym łatwo wszystko wcisnąć. Kit możesz komuś innemu wciskać nie mi. Nie odezwałeś się tylko jak wspomniałem napisałeś minkę. Nic mnie nie ostrzegałeś o mikrofonie bo prawie wogóle Cię nie widziałem na serwerze kiedy ja grałem. Przez mikrofon rozmawiał tylko Diny ja Mieczu i jescze jedna osoba. I to napewno nie byłeś ty. - Nie znasz taryfikatora. - Banujesz permanentnie za obrazę. - Nie ostrzegałeś mnie na [email protected] wogóle. Jestem za degradacją. Nowy admin, powinien się nauczyć zasad na jednym z najlepszych serwerów w Polsce. A jeśli nie zna zasad to niech nawet się nie udziela. Popatrz na moje gt ile gram i kiedy jestem. Prawie wogóle. Za moich czasów nie słyszałem wogole o takim graczu więc nie wiem co ty sobie wyobrażasz.

Edited by AntiVirus.!

Teraz, AntiVirus.! napisał:

Ktoś napisał minkę na [email protected]@ i wtedy tak powiedziałem.

Krystek sprawdzi czy coś napisałem, nie martw się. Zaraz zresztą mogę cofnąć konsolę do tego czasu i wtedy zobaczysz (jeśli tylko czujesz taką potrzebę). :) Zresztą, odtwórz sobie demko i będziesz widział. Jakoś mieczu zauważył, a Ty nie? Może zainwestuj w nowy monitor. 

Po drugie - liczysz to ile razy ze mną grałeś? To jakim prawem wypowiadałeś się w moim temacie odnośnie admina? Twoja wypowiedź była niemiarodajna i mamy prawo uważać, że nabijałeś sobie wtedy tylko posty. :)

Po trzecie - ja odkąd mam admina rzadko kiedy rozmawiam przez mikrofon, więc faktem jest, że nie rozmawiałem, zaś Wasze rozmowy (głównie Twoje z mieczem) doprowadzały mnie do irytacji. Ale @Asthamanti. powiedział - ostrzegaj zawsze. I tak też robię. Ostrzegłem raz na [email protected]@ napisałem" DŁUGOTRWAŁE ROZMOWY PROWADZONE PRZEZ MIKROFON SKUTKUJĄ BANEM" bez żadnego uśmiechu. Uśmiech dodaje zwykle w sytuacjach "RAM PAM PAM CELE MAPY ALBO... BAN :)" Twój błąd, że nie potrafisz przeczytać tego co jest napisane i nie możesz mnie winić za coś takiego.

@mieczu @Katelyn i tylko te osoby kojarzę, może jeszcze @Canon był na serwerze wtedy. Nie banuję bez ostrzeżenia, nigdy. :) 

Ja z kolejnymi odpowiedziami się wstrzymam do wypowiedzi któregoś z [email protected]/[email protected] bądź samego Krystka.

Pozdrawiam. :) 

@Blotter Nie skomentuje tego bo to nie ma żadnego sensu. Być może że moja wina że nie zauważylem. Ale po coś chyba napisałeś że masz mikrofon w podaniu to poprostu tak ciężko się wydrzeć? Tak trudno coś powiedzieć głosniej? Zagrałem z Tobą bądź 3 razy jeśli dobrze pamiętam. Nie oddzywałeś się. Ale jak zauważyłem pewnego dnia że spowyzywałeś jednego z graczy. Odrazu zmieniłem zdanie. Nie mam ss'a ale krystek na pewno go przeglądnął. Ale widzisz zbyt długo jak widać byłem adminem i miałem wyrąbane na adminowskie bindy. Ale teraz stworzyłeś za długiego binda i zauważyłem tylko minke. A twojego binda odnośnie rozmów nie zauważyłem gdyż nie wszystkim on sie pokazuje. Niektórym znika odrazu po pokazaniu. To są ułamki sekund.

Ty chyba nie rozumiesz nawet za co, po części, dostałeś bana facet i masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, więc wytłumaczę:

po 1. 

1 minutę temu, AntiVirus.! napisał:

tak ciężko się wydrzeć?

Owszem, ponieważ przebić się przez dwóch dorosłych facetów którzy ciągle przekrzykują się nawzajem nie jest proste, po drugie - skoro trwa rozgrywka to waszym za*****m obowiązkiem jest, za przeproszeniem, mieć zamknięte gęby i dać innym grać. Przez was nie słychać było nawet jak sam biegłem przed siebie (gdzie mam słuchawki na max), a gdzie dopiero mieli słyszeć Ci którzy nie mieli wymaksowanego dźwięku. Skoro byłeś adminem to dlaczego łamiesz ten punkt regulaminu?

po 2. 

3 minuty temu, AntiVirus.! napisał:

Zagrałem z Tobą bądź 3 razy jeśli dobrze pamiętam.

To już mamy trzy, był jeden. Problemy z pamięcią? Czepiam się, ale to tylko nawyk.

po 3. 

3 minuty temu, AntiVirus.! napisał:

Ale jak zauważyłem pewnego dnia że spowyzywałeś jednego z graczy. Odrazu zmieniłem zdanie. Nie mam ss'a ale krystek na pewno go przeglądnął.

Administratorzy oraz osoby wypowiadające się w podaniu miały świadomość, że łamałem regulamin (zostało to uwzględnione przez dwóch wypowiadających się - sytuacja z FECU) i nie kojarzę abym wyzywał kogokolwiek poza tym w/w graczem. Zwykle, jeśli już, są to tylko zwykłe przygrywki (nawet będąc adminem już tego nie robię, jeśli nie zauważyłeś dzisiaj nawet poprawiałem tych którzy pisali Botter* :) ) i nie miały kompletnie nic wspólnego z poważnym wyzywaniem samego siebie. Od tego mam teamspeak i @xNarkox lub @Asthamanti. na steamie abym sobie mógł ich dwóch powyzywać ( @Katelyn ciebie nie liczę bo ty sama dla siebie... nie? No.)

5 minut temu, AntiVirus.! napisał:

Ale teraz stworzyłeś za długiego binda i zauważyłem tylko minke.

To nawet nie jest bind kolego, pisałem to specjalnie dla was bo Wy macie w głębokim poważaniu czy wam się zwraca uwagę czy nie i kompletnie ignorujecie polecenia admina będącego na serwerze i z tego co wiem, to nie jest pierwsza taka sytuacja, a nie sądzę aby inni admini kłamali by mieć udział w Twoim banie. Przykro mi, świat nie kręci się tylko wokół ciebie i trzeba przestać być egocentrykiem. 

8 minut temu, AntiVirus.! napisał:

Niektórym znika odrazu po pokazaniu. To są ułamki sekund.

To jakim cudem mieczu zareagował, a Ty nie zdążyłeś? Dziwne.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.