Jump to content

Pod ostrzałem Martyr

Frizuu
 Share

Recommended Posts

image.png.528fc1603d5349c6cf1fffea339cc89c.png

Witam !

Dziś "pod ostrzałem" znajduję się opiekun serwera JB @Martyr

Czy na koncie zabójcy będzie kolejna ofiara ?

Użytkownik nr. 1 

Martyr? To spoko gościu i myślę że naprawdę sprawdza się w roli opiekuna serwera. 

Użytkownik nr. 2

Człowiek odwala kawał dobrej roboty, gdy drugi opiekun leje na serwer. Gdyby nie on, serwer nie funkcjonowałby tak dobrze jak teraz. Tylko muzykę mógłby wgrywać troszkę lepszą :_:

Użytkownik nr. 3

Martyr to moja morda. Solidny, pracowity, dobry kolega. Wywiązuje się z swojej roboty, nie pi*****i się i jest sumienny.

Użytkownik nr. 4

Martyr, hmm.... sądzę że jest to dobrze ułożony oraz pracowity człowiek. (oczywiście czasami ma lenia eksdi). Jako opiekun JB sprawuje się dobrze i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. 

Użytkownik nr. 5

Pracowity, sumiennie wykonuje swoje obowiązki, widać, ze cały czas chce rozwijać serwer.

Użytkownik nr. 6

Pracoholik.

Użytkownik nr. 7

Chłopak jest obrotny i zaangażowany na tyle, na ile może. We 2 jakoś sobie dają radę z @Shock jako opiekunowie JB. Martyr ciągle się rozwija i to jest fajne, z drugiej strony pewne rzeczy można robić szybciej . Solidny chłopak, zajmuje się tą cięższą stroną opieki nad serwerem i oby jak najlepiej.

Użytkownik nr. 8

Martyr  to świetny opiekun na naszym jb. Odkąd posiada to stanowisko na serwerze pojawiło się wiele nowych map, pluginów. Widać że dba o to aby admini dobrze wykonywali swoje obowiązki

Użytkownik nr. 9 

Zalety :

-pomocny

-wyrozumiały

-miły 

Wady : (nie ma ich praktycznie)

-czasami mało cierpliwy : D

Dziękuje za przeczytanie!

Uważaj, bo to może ty staniesz pod celownikiem w następnym "Pod ostrzałem"

Pozdrawiam!

~Teodorek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.