Jump to content

Darmowy slot dla stałych graczy!

Krystek
 Share

Recommended Posts

Witajcie drodzy gracze.

Mam dla was specjalną ofertę - rezerwację slota dla stałych bywalców. Dużo u nas grasz a denerwuje Cie to, że serwer jest pełny i nie masz jak wbić? Rozwiążemy Twój problem! Jedynym wymogiem do posiadania darmowego slota jest posiadanie 10 postów na forum oraz przegranie 50 godzin na naszym serwerze. Spełniasz wymagania? Odbierz slota stosując poniższy wzór: 
Nick na serwerze:
Link do GT:

Sloty będą dodawane na okres 60 dni, po wyczerpaniu możecie zgłosić się ponownie po odbiór. Prośby o slota prosimy pisać poniżej.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest bajecznienawdychany

Nick: bajecznie nawdychany

STEAMID: STEAM_0:0:11988974

GT: https://www.gametracker.com/player/bajecznie nawdychany/91.224.117.64:27230/

Dlaczego:

Niemal 12 lat gry za sobą,

6000 godzin gry,

Staż na serwerze od czasów GreenHaze,
Mikrofon + info,
Skill w miarę możliwości,

Myślenie na bieżąco,

Myślenie za pozostałych członków drużyny (w miarę możliwości),

Częstokroć pomoc w łapaniu cziterów,

Brak kampienia, brak afczenia, przychodzę pograć i staram się to robić. Slot byłby dodatkowym ułatwieniem.

Pozdrawiam serdecznie.

bajecznie nawdychany

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest bajecznienawdychany

Witam. Miałem slota. Gram cały czas. Gametracker nie kłamie. Slota straciłem. Dobrze byłoby wiedzieć dlaczego. Miło byłoby go odzyskać. Poniżej cytuje podanie.

W dniu 1.09.2017 o 16:10, bajecznienawdychany napisał:

Nick: bajecznie nawdychany

STEAMID: STEAM_0:0:11988974

GT: https://www.gametracker.com/player/bajecznie nawdychany/91.224.117.64:27230/

Dlaczego:

Niemal 12 lat gry za sobą,

6000 godzin gry,

Staż na serwerze od czasów GreenHaze,
Mikrofon + info,
Skill w miarę możliwości,

Myślenie na bieżąco,

Myślenie za pozostałych członków drużyny (w miarę możliwości),

Częstokroć pomoc w łapaniu cziterów,

Brak kampienia, brak afczenia, przychodzę pograć i staram się to robić. Slot byłby dodatkowym ułatwieniem.

Pozdrawiam serdecznie.

bajecznie nawdychany

W dniu 27.08.2017 o 19:20, Stalker napisał:

Witam, proszę o ponowne nabicie slota. 
Dziękuje, danke, thanks, spasiba :V

Witajcie drodzy gracze.

Mam dla was specjalną ofertę - rezerwację slota dla stałych bywalców. Dużo u nas grasz a denerwuje Cie to, że serwer jest pełny i nie masz jak wbić? Rozwiążemy Twój problem! Jedynym wymogiem do posiadania darmowego slota jest posiadanie 10 postów na forum oraz przegranie 50 godzin na naszym serwerze. Spełniasz wymagania? Odbierz slota stosując poniższy wzór: 
Nick na serwerze:
Link do GT:

Sloty będą dodawane na okres 60 dni, po wyczerpaniu możecie zgłosić się ponownie po odbiór. Prośby o slota prosimy pisać poniżej.

@Kolejarz 1910, jakoś nigdzie nie jest napisane by to było w ciągu miesiąca... liczy się 50 godzin na serwerze.. a jak może mogłeś zauważyć, mam ich raptem 214,96. JA SIĘ BĘDĘ KŁÓCIŁ O TO. Skoro mam raptem o  164.96h więcej i o 25 postów więcej, to domagam się slota. Amen.

Edited by Guest

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.