Jump to content

Dowódca "Legionu Gustawa" v2

GustaWSpartA
 Share

Recommended Posts

1.Nick: GustaWSpartA MK-2

2.Wiek: 21

3.Link do GT(Kliknij): http://www.gametracker.com/player/GustaWSpartA MK-2/94.75.91.104:27015/

(Na aktualnym nicku może i mało, zresztą dopiero co wróciłem bo dłuższej nieobecności. Ale tak czy siak nigdzie się nie wybieram tym razem. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości - http://www.gametracker.com/player/GustaWSpartA/94.75.91.104:27015/

4.Steam/Non Steam: NS, po co płacić za coś co jest za darmo

5.Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Co tu dużo pisać - ogromne, kilka razy już miałem admina.

6.Staż na serwerze: Tylko na tym to liczmy ~3 miesiące , ale ogólnie to się nawet nie doliczę

7.Znajomość AMXX (1-10): 6/10

8.Mikrofon Tak/Nie: Tak

9.Dlaczego Ty: Ogromne doświadczenie, wysoka aktywność na serwerze, status wręcz legendy (?) na serwerze + fakt że tutaj też miałem admina - niestety przez krótki czas ze względu na sytuację osobistą, która wymusiła na mnie prawie 3 miesiące przerwy. Nie mniej przez tamten tydzień nie było na mnie skarg - inni potrafili dostawać degrady po 2 dniach, bo kompletnie nie potrafili sobie poradzić.

10.Kontakt: TS/Steam

Za dużo rozpisywać się nie będę i dobrze o tym wiesz że na obecną chwile jesteś jak najbardziej toksycznym i negatywnym graczem na tym serwerze. Jestem na nie ponieważ kultura to nie jest twoje drugie imię po drugie staż na serwerze grasz dwa dni i oczekujesz admina? Po trzecie wyzywasz wszystkich i wszystko co się rusza, więc jak najbardziej na nie.

Niestety jestem na Nie.

Z uwagi, że masz za krótki staż od powrotu a po drugie twoja kultura osobista ma wiele do życzenia... 

12 minut temu, GustaWSpartA napisał:

status wręcz legendy (?)

Co to w ogóle ma znaczyć??

A co do skarg na twój temat to jest zbędne, ponieważ HLTV nie nagrywa dźwięku...

A nikt nie będzie czekał na SPECT jak co niektórzy... i cały czas nagrywał by tylko Cię zgłosić.

Popraw kulturę staż i będę na tak...

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.