Jump to content

Elocha :)

Kalashnikov `
 Share

Recommended Posts

Więc jestem Adrian mam 21 lat pochodze z Centrum kochanej Łodzi  zainteresowania piłka chyba najbardziej troche kosz.. lubie pograc w wolnej chwili w lola, jak I ceeska chociaż w ta druga już duzo rzadziej bo nie moge normalnie pograc gdyz kazdy zaczyna mnie wyzywac ze jestem cziterem no moze niektórzy nie, ale to garstka.. Pracuje już sobie aktualnie w Niemczech na magazynie narazie nie jest zle :d. Jak przychodzi weekend Piatek sie zacznie to wtedy o komputerze moge zapomniec tylko ide gdzies na impreze jakies duoeczki cos.wiadomo. Lubie wypic piwko nie raz wodzitsu, zapalic jakiegos smyka od czasu do czasu I tak to leci po malu :D. 

Zainteresowanym moge podac facebooka jak by ktos chcial :).

Zdazylem poznac tutaj juz wiele osob jak I zaliczyc wiele klotni nawet dzisiaj, ale oby poszlo szybko w niepamiec :).

Narazie to chyba tyle jak ktos chce wiedziec wiecej pytac w komentarzach :D.

Aa jeszcze moge dodac ze chodze na mecze u siebie jak I jezdze na wyjazdy od 2013r wtexy jak mialem chyba 14 lat powiedzialrm mamie ze jade na wycieczke szkolna a pojechalem na wyjazd do Szczecina z Widzewkiem bo oczywiscie jestem za Widzewem :D. 

A I.znajdziecie mnie na serwerze ONLY DD2 chyba tylko bądź może FFA czasem.

Pozdro dla tych ktorym sie chcialo to wszystko przeczytac lapa w gore!

Napiszcie cos ciekawego od siebie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.