Jump to content

Podanie Blackcotton97

Blackx
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Blackcotton97

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 19 lat

4. Znajomość AMX (1-10): Taka 4, ponieważ dawno nie miałem, dłuższa przerwa od cs'a. Wszystko do przypomnienia

5. Sprawny i działający mikrofon: Owszem, posiadam

6. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Blackcotton97/91.224.117.64:27230/

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jeżeli jestem w domu to gram i widzę, że potrzebna jest pomocna dłoń. Miałem miesiąc przerwy z przyczyn losowych, ale wcześniej często zgłaszałem cziterów na chacie, bywałem często na serwerze. Postaram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki, choć potrzebuję chwilę wprawienia,  przyzwyczajenia, nabicia pewnych nawyków.

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_0:0:168422587

9. Staż w Counter-Strike 1.6:  4 lata, nie wliczając przerw po rok, etc 

10. Czy posiadałeś już admina?: Tak, posiadałem

11. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Wyszukałem w google i tak zaczęła się przygoda z tym serwerem, teraz wy przejmujecie stery i liczę na równie dobrą zabawę :)

Coś o sobie:  Mam na imię Dawid, świeżo po maturze, z pełnym zapasem sił wkraczam znów do Was. Interesuje się sportem, logistyką, turystyką. Lubię spędzać wolny czas z przyjaciółmi, cs, to taka moja odskocznia od rzeczywistości, gra którą pokochałem za dzieciaka i nie wyobrażam sobie innej multiplayer niż ta:)

Edited by Blackcotton97

Siemanko bardzo dobrzę Cię kojarzę z owego serwera jeszcze jak był na innej sieci, oczywisćie jestem na Tak. Dlaczego? dlatego że mało było adminów którzy by systematycznie grali jak jeszcze serwer stał na poprzedniej sieci co za czym idzie na bank jeszcze kilku odejdzie a serwer trzeba pilnować. ;)

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.