Jump to content

Aktualna sytuacja na serwerze

reksio variacik
 Share

Recommended Posts

Cześć. Jako, że od pewnego czasu jestem aktywnym członkiem serwerowej społeczności chciałbym poruszyć temat aktualnej sytuacji na serwerze i tego co się wyprawia. Nie ukrywam, że też jestem z tym całym szambem ostro zakorzeniony, ale raczej nikt z nas nie wbija do gry po to by szarpać sobie nerwy, a odprężyć się i pograć w miłym gronie.
Przechodząc do sedna. Nie wiem od jak dawna, ale ja zauważyłem to około dwa dni temu, że w naszym kręgu serwerowym porobiły się grupki, które ze sobą grają. Oczywiście nie ma w tym nic złego by uściślić swoje znajomości do kilku osób i grać we własnym, zamkniętym gronie. Problematyka polega na tym, że grupa "X" i grupa "Y" nieustannie ze sobą konkurują przez co cierpią też między innymi osoby trzecie, a "rozszarpana" rozgrywka na serwerze dotyka wtedy każdego.
Wystarczy przejrzeć dział pochwał i skarg oraz na wątki, które kręcą się tam jak za przeproszeniem gó**o w przerębli. Nie lepiej jest to wszystko jakoś ustabilizować? Wszyscy mamy po te "X" lat, dojdźmy do porozumienia jak ludzie - rzućmy w tym temacie rozwiązania, które warto wcielić w życie by każdemu z nas przede wszystkim GRAŁO się lepiej.

Liczę na normalną, trzymającą poziom dyskusję. Pozdrawiam cieplutko.

Dołączam się do prośby rozwiązania konfliktu. Wchodzimy na serwer z kolegą i ciężko jest swobodnie pograć bo słychać jest ciągłe darcie ryja i wyzywanie. Najgorsze jest to że jak jeden członek tej drużyny Y zobaczy choćby jednego ziomeczka z X w kampie to rzuca paką, to jest już irytujące. Mam wrażenie że zostałem sam już dobrany do którejś z tych stron bo czasami słyszę wyzwiska od niektórych osób (nie chcę wymieniać) mimo tego że nikomu nie dokuczałem, nigdy nie skączę w kampach ani nie spotkali się z taką reakcją z mojej strony. Sugeruję by admin powinien być bardziej czujny i podkreślam że nie wszyscy są sprawiedliwi. Ludzie, to jest tylko gra, dlaczego nie traktujecie tego na luzie? Zaczynacie kolejne wojny nie kończąc poprzednich. Jeżeli wszystko pójdzie dalej w tym kierunku to będziemy mieli na serwerze jeszcze większy rozpierdziel. Czasami zastanawiam się czy kogoś nie zarażać by się jemu nie narazić... to jest chore.

Edited by GenslaR

Co by tu dużo pisać to co się dzieje teraz to jest istny chaos a to tylko przez cwaniakowanie przez niektórych graczy wszczynanie wojen z błahych powodów wyzywanie itp. Nie wiem czy istnieje jakieś rozwiązanie całej tej sytuacji ponieważ niektórzy mają IQ na poziomie bardzo niskim którzy nie popuszczą. Nie będę bronił nikogo jest to wina każdego który się do tego przyczynia w każdy sposób ale jak kolega wyżej wspomniał to zarażanie i uważanie czy nie zaraziło się nie odpowiedniej osoby jest chore. Moim zdaniem to się nie zmieni. Reksio wpadł na bardzo fajny pomysł pisząc ten post ale nie wiem czy jest jakiś sens.

Też jestem za tym. Nie potrzebne jest to rzucanie kłód pod nogi. Tu nie gramy o jakieś mistrzostwa, czy o kasę. Tutaj chodzi tylko żeby się rozluźnić i pograć. Męczące to jest jak wracasz z pracy i chcesz trochę Sobie pograć a na serwie słyszysz tylko wyzwiska i darcie się na Siebie. Według Mnie jeśli grupa X i Y nie dojdą do porozumienia to trzeba zrobić trochę surowszy regulamin żeby bany ich coś wtedy nauczyły.

No faktycznie atmosfera jest nie zbyt fajna, niedawno np. mi powiedziano że dobrałem sobie złych kolegów do gry, jest to powiedzmy ekipa X i każdy z ekipy Y za to rzuca paki, ponieważ się z nimi zadaje, no ludzie bądźmy normalni XD to jest śmieszne, że pełno osób na serwie, ja sobie siedzę w kampie i dostaje 3 paki pod rząd, bo rozmawiam z ekipa X, Boże XD nikomu nie zawadzam, nie wyzywam, nie prowokuje, zwyczajnie gram itd a i tak cierpie, a tak mam nie tylko ja, tylko inni gracze tak mają samo. Sytuacja na serwerze nie jest za fajna, cały czas przekleństwa, wyzwiska, często administracja nie reaguje, a jeśli zareaguje to za wyzwiska daje bany na 5 minut, a taki karakan sobie wtedy pomyśli "dostalem bana na 5 minut, a je*ac zaraz znowu wbije i dalej go bede tępić" gdybym był nowym graczem, który pierwszy raz wbija na taki serwer, to bym więcej na niego nie wrócił, bo po prostu nie ma przyjemności z grania, cały czas rzeczy typu: ty ku*wo, wypie*dalaj ode mnie cw*lu zaje*any i wiele innych, a jeśli rzecz tego typu jest ukarana to banem 5 minutowym, i to wlepiony, po dłuższym czasie. 

Ogółem rzecz biorąc, mam prośbę do administracji, aby jednak bardziej przywiązywała uwagę do toksycznej atmosfery panującej na serwerze, faktycznie wykonywała swoje zadania takie jak zadbanie o dobrą atmosferę na serwerze, bo na prawdę, serwer powoli się wykrusza :v 

@OwneD`

Nie wiem gdzie widzisz tutaj "beczkę" skoro staramy się dojść wspólnie jako społeczność do porozumienia. Odsyłam do pierwszego posta gdzie wyraźnie informuję o normalnej dyskusji na poziomie, a Ty twoim postem i zachowaniem nie wnosisz nic SENSOWNEGO.

Po postach wyżej można już wywnioskować, że problem nie jest malutki. Toksyczność niektórych osób dotyka też osoby trzecie, niespokrewnionych z innymi grupami. Ostatnio usłyszałem dosyć śmieszne określenie, że wszystko to wygląda jak na śmieszne wojny gildii rodem z Tibii - tylko tam nie dotykało to ogółu, a wybranych grup. W tym przypadku "ciężka" atmosfera tyczy się każdego gracza.

Edited by reksio variacik

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.