Jump to content

Karoluss
 Share

Recommended Posts

1. Nick: LolekKox

2. Imię: Karol

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Jak najbardziej 

https://www.gametracker.com/player/LolekKox/91.224.117.64:27230/6. Link do swojego GameTracker'a: 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ lubię utrzymywać porządek i kulturę ( nie na widzę cziterów )

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:91722151 

9. Staż w Counter-Strike 1.6: 16 Dobrych lat 

10. Czy posiadałeś już admina?: A żeby to raz 

11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Poprzez znajomości i poprzednie forum 

Edited by kosaok1001

(Zdaję sobie sprawę z tego, iż mogę otrzymać ostrzeżenie, ponieważ nie grywam na tym serwerze, ale jak widzę takie coś, to ciężko mi przejść obok)

Nie gram na serwerze, ale z miejsca kłamiesz w podaniu...

Patrząc na wiek i staż w 1.6, wątpię, że zacząłeś grać w cs'a jako 2-latek, poza tym nawet jeżeli miałbyś taki staż to nie robiłbyś 0.8 killa na minute (nie kupuje opowieści o przerwach). Moim zdaniem, mimo iż nie gram na serwerze, kłamliwych ludzi nie widziałbym w swoich szeregach.

Co do reszty podania:

GT - w ostatnim tygodniu totalna porażka.
Forum - jest teraz na tyle tematów, że w parę minut można uzupełnić braki i nie zwalnia Cie fakt, że FFA jest nowym serwerem (na 1s2k).

Pozostała część podania to raczej plusy, ale ze względu na 3 znaczące minusy (wymienione wyżej), nie dałbym Ci możliwości korzystania z amxmodemenu. 

Wnioskując, jestem na NIE.

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.