Jump to content

Drugie podejście :)

nightvz
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Meelo.

2. Wiek: 16

3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Meelo./91.224.117.107:27015/ Odkąd skończył się w moim domu remont, porządnie nadrabiam aktywość na forum jak i na serwerze.

4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): http://steamcommunity.com/id/Makumi

5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder: Spore, jestem byłym właścicielem serwera BB. Oraz kilkukrotny admin.

6. Staż na serwerze: Długo już. Zakontaktowałem się z większością graczy. Nie posiadam żadnego konfliktu ani z graczem ani z adminem.

7. Znajomość AMXX(1-10): 6/10

8. Jakie kampy potrafisz zbudować?: Podstawowe kampy wraz z ulepszeniami. Oraz kampy własne. W pomaganiu nie będzie najmniejszego problemu.

9. Mikrofon (Tak/Nie): Tak. Zwarty i gotowy :)

10. Dlaczego ty: Ponieważ gdy wchodzę rano na serwer, bardzo dużo ludzi potrzebuje pomocy przy kampach, a z racji na to iż potrafię zbudować swoją i zostaje sporo czasu chciałbym takim osobnikom pomóc, gdyż taki czyn polepsza miłą atmosfere na serwerze :)

11. Kontakt: PW tutaj na forum, steam - Makumi, fb to na pw.

Jest to moje drugie podejście ponieważ zależy mi na posadzie :) Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dziękuję!

• minimum 16 lat * ()
  • granie na serwerze minimum od tygodnia * ()
  • przegrane 20h na serwerze * ()
  • mikrofon ()
  • doświadczenie związane z modyfikacją Base Builder * ()
  • kultura osobista (Szczególna :))
  • umiejętność zbudowania kampy w czasie budowania ** ()
  • brak bana od minimum tygodnia * ()
  • minimum 20 sensownych postów na forum * ()

@Wladcaa godziny są nadrabiane kolego :) Miałem remont więcj musiałem przestać grać,  to jest normalne że moja aktywność spadła. Nie mam żadnych planów już na ten miesiąc więc składam podanie. :)
    @Zmora aha, czyli ten jeden raz gdy pytalem sie Ciebie czy moge wejsc do kampy i gralem z muzyką to od raazu że gram bez dźwięku? Gadam więcej z ludźmi niż ty i mi takie coś wypisujesz -.- 
    Admin karma też grał bez głosu częściej niż ja i co? Podkreślam że tylko raz grałem bez głosu przez jakieś 20 minut -.-
    Nawet nie możecie ulec i dać szansy..  Nawet P0V3R'owi pisałem że będę teraz nolifić na serwerze .. To powiedział że mogę napisać bez problemu.
Edited by Meelo

tymczasowo na nie... pograj te 7 dni bez tej przerwy co cały czas robisz a wtedy będę na tak... pograsz z 2 dni i znowu cię nie będzie 2 tyg... a to już wykreśla tę posadę

@Meelo tak tylko że jak na 3 dni grania .. 12 dni przerwy potem na nowo 3 dni grania i składanie podania to moim zdaniem trochę za mało ... pokaż że potrafisz przegrać tydzień bez 12 dniowej przerwy a będę na tak.. wybacz

@@EDIT!

@Meelo powoli stwierdzam że ten tekst powinien przeczytać jeszcze i @P0v3R... jeśli nie potrafisz przyjąć krytyki innych osób to będę raczej na większe nie... ogarnij się trochę bo sam ci mówię że jak na sam start grania to 3 dni na serwerze to za mało

Edited by Wladcaa

Również jestem na Nie. Tak jak pisał władca czas spędzony na serwerze. A ja dodam od siebie że często grasz bez dźwięku co utrudnia  role admina gdy np ktos będzie krzyczał lub obrażał przez mikrofon.

@Meelo Ty rozmawiasz więcej ode mnie? Nigdy nie slyszalem żebys mówił przez mikro a swoja opinnie nie oparłem na jednym przypadku ale na obserwacjach. Kilka razy wzywałeś admina a gdy teleportowałem sie do Ciebie i pytałem o co chodzi. Nigdy nie dałeś mi odpowiedzi więc dlatego sądzę że często grasz bez dźwięku. a to że napisałeś że będzie grał to nic nie zmienia. Przegraj minimum tydzień beż żądnych przerw i wtedy się zgłoś.

Edited by Zmora

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.