Jump to content

El Vanish
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj dostalem 2 bana za "obraze" , gdzie ten 2 był niesluszny ? , marek twierdzi ze kazde moje odezwanie na mikro to wyzwiska i tylko mnie banuje a np XTRA kazdego wyzywa caly czas i nie dostaje bana , czemu ? bo sobie we 2 razem misje robia lizodupy :P . Poprosze ssy , nagranie za co dostalem bana pozdro.

Oj Vanish Vanish, pierwszy ban był za to że cie szparowałem ale szparować można, a ty jak jakiś 10 latek odrazu zaczełeś wyzywać, a z drugim banem to ja nic nie mam do czynienia bo przez cała mape nic nie gadałem ;)

Nie pozdrawiam. -.-

A i jeszcze jedno czy ,,Menel" to jakieś wyzwisko? no chyba nie, a ty ty kurw* ty szmat* 

#2 Nie pozdrawiam -.- 

owned  tez dostaje bany jak wyzywa wiec nieklam nawet na 1 godzinie jak przesadzi , jak sie niemyle to po resecie juz dostal okolo 5 banow.  A co do El vanisha to obraza nawet jak go ktos zarazi jak dziecko 12 letnie sie zachowuje. niestety niezdazylem nagrac jak obraza przez mikro.

Edited by Marek Koniarek

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Marek Koniarek
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'obraza admina'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:626168773'
[AMXBans] Twoje IP: '94.254.229.134'
[AMXBans] =======================================

ssy bany ? kolejny ban za nic zabierzcie temu dzieciakowi admina

Marek - mydlina 15letnia co z swiata za komputerem nie widzi , juz dowiedzialem sie od kilku osob z ts3 co robisz :) , nie wiesz z kim zadzierasz , podeslij demka z rana jak slayowales typa bo do kampy survem wbil , bo chciales "Sobie misje szybko zrobic" zeby przetrwac jako zombie . nic nie ugrasz dzieciaku daj dowody

Jezu patologia ten swoją rozmowe z steam pokazuje ten to ten tamto jprdl xDDDDDD, 

Bardzo miło powiem odjebci* sie od Marka, bo Vanish dostał bana za wyzywanie, Dostał bana i odrazu wielka afera..

a ty @patryk222 gul ci skacze tak bardzo ze siedzi z nimi na ts? I go krytykujesz żeby odebrano mu admina? (PATRYK ŁEB) 

#3 Nie pozdrawiam -.- 

@El Vanish to dobrze że dał slaya P.S najpierw przeczytaj regulamin i potem wbijaj na serwer 

#4 Nie pozdrawiam -.- 

Ty ziomek uważaj co ty piszesz bo tak jak ty to ujełeś psem nie jestem nie wiem jak ty ;) Spinasz się bo bana dostałeś jezu 

Więc już się nie udzielaj szczeniaku ;)

#5 Nie pozdrawiam -.- 

Co to za skarga i o co tu chodzi?

Na forum pokazujesz swoją kulturę

4 godziny temu, El Vanish napisał:

@Xtra Ty sie nie odzywaj debilu bo kazdego na tym serwie wyzywasz chcesz zeby ci sie dali do misji zabija cie to wyzywasz go od najgorszych wiec wyjazd stad i nie masz prawa glosu piesku

dostajesz za to warna na forum, żebyś miał weselej.

Co do dalszej dyskusji. 

pan @patryk222 dostaje warna za PW upublicznione na forum.

Pan @Marek Koniarek wnioskuję, że masz adma?? ale czy chcesz tego adma skoro nie masz rangi na forum? 24h na odebranie rangi

Co do samej skargi. Rozpatrzy ją opiekun, bo to on tu głównie powinien czuwać nad adminami czy banują sprawiedliwie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.